SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Karolina Szewczyk i Mariusz Godlewski - fot. Hugollek / Legionisci.com
Karolina Szewczyk i Mariusz Godlewski - fot. Hugollek / Legionisci.com
Środa, 14 czerwca 2017 r. godz. 10:10

Godlewski i Rosa z nowymi kontraktami

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Kapitan siatkarskiej Legii Mariusz Godlewski oraz środkowy drużyny Daniel Rosa podpisali w niedzielę kontrakty na występy w kolejnym sezonie. Zawodnicy parafowali dokumenty w obecności prezes sekcji Karoliny Szewczyk tuż po zakończeniu oficjalnej gali podsumowującej działalność Akademii Siatkówki Legii Warszawa w sezonie 2016/2017, która odbyła się w restauracji „Volley Bajka” na warszawskim Ursynowie.

Komentarze: (1)

znawca siatki, 16.06.2017 00:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

ooo, Legia podpisała murzyna :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!