SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 29 czerwca 2017 r. godz. 20:18

Daniel Kołodziejczyk trenerem siatkarzy Legii

Woytek, źródło: siatkowka.legia.com

Nowym trenerem siatkarskiej drużyny seniorów Legii Warszawa został Daniel Kołodziejczyk, który ostatnie dwa sezony spędził w Huraganie Wołomin. – Bardzo cieszę się, że trafiłem do Legii. Ten klub to historia, nie tylko w piłce nożnej, ale też w siatkówce. Wojskowi to przecież wielokrotni mistrzowie Polski. Będziemy próbowali nawiązać do tradycji, ciągnąć ten zespół ku górze - powiedział szkoleniowiec.
- Kibicom mogę obiecać walkę od pierwszej do ostatniej piłki, to będzie cel główny. Aby nie było pustych przelotów oraz akcji, które niczego nie wnoszą. Każdy kontakt z piłką powinien być nacechowany emocjonalnie, tak żeby kibic będący na trybunach miał tę świadomość, że zawodnicy na boisku są naprawdę zaangażowani, walczą do samego końca o każdą piłkę i nie odpuszczają! - dodał Kołodziejczyk.

W najbliższym sezonie Legia będzie występowała w II lidze, a celem ma być awans do I ligi.

Daniel Kołodziejczyk swoją przygodę z siatkówką rozpoczynał w zespole RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Następnie, przez 5 sezonów reprezentował barwy AZS Biała Podlaska w II lidze seniorów. W 2002 roku rozpoczął pracę z sukcesami w KS Metro Warszawa jako trener grup młodzieżowych, zdobywając kilkukrotnie Mistrzostwo Mazowsza w różnych kategoriach wiekowych oraz srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski. Był także trenerem kadr województwa Mazowieckiego. Jego wychowankami są reprezentanci Polski m.in. mistrz świata seniorów Karol Kłos czy wicemistrz Europy i brązowy medalista mistrzostw świata kadetów Bartłomiej Lemański. Po zakończeniu współpracy z klubem KS Metro przeniósł się do Huraganu Wołomin. Zespół pod jego wodzą występował w rozgrywkach II ligi seniorów, rywalizując m.in. z Legią Warszawa.

Komentarze: (2)

Dżendżejczyk , 29.06.2017 20:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Gdzie są transfery?!?!?!

abc, 29.06.2017 20:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Trener często wypowiadał się na LL! w komentarzach, jego nick to "Krzeszczu"

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!