SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wtorek, 4 lipca 2017 r. godz. 13:51

Siatkówka: W czwartek nabór do drużyny seniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy czwartek sekcja siatkówki przeprowadzi nabór do drużyny seniorów występującej w II lidze. Wszystkich chętnych zapraszamy do hali przy ulicy Siennickiej 40 na Grochowie, gdzie o 19:00 rozpoczną się zajęcia pod okiem nowego szkoleniowca Legii, Daniela Kołodziejczyka.

Wcześniej najlepiej wysłać formularz zgłoszeniowy na adres siatkowka@legia.com, zawierający imię i nazwisko, przebieg kariery oraz numer kontaktowy.


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (3)

Klanik, 04.07.2017 18:30 - *.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Siatka fajny sport. Legia Warszawa!

Abc, 04.07.2017 23:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A do piłkarskiej kiedy?

Rafał PrgPłn., 05.07.2017 16:26 - *.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Powinni zrobić też nabór do pierwszej drużyny piłkarskiej. Na pewno wszystkich by nie odrzucili, myślę, że znalazłby się jakiś człowiek, który wzmocniłby drużynę Jacka Magiery ;-)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!