SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jakub Koc - fot. Hugollek / Legionisci.com
Jakub Koc - fot. Hugollek / Legionisci.com
Wtorek, 11 lipca 2017 r. godz. 19:24

Jakub Koc odchodzi z Legii

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Przyjmujący Legii Jakub Koc, który występował w zespole "Wojskowych" od początku reaktywacji sekcji w 2014 roku (z krótką przerwą w sezonie 2015/2016), żegna się z warszawskim klubem. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnym sezonie siatkarz zasili jeden z podwarszawskich klubów, najprawdopodobniej Huragan Wołomin.

- Zmieniam klub, zarząd nie przedłużył ze mną kontraktu na kolejny sezon, więc w przyszłym sezonie będę grał przeciwko Legii. Prawdopodobnie będę występował w jednej z drużyn z okolic Warszawy, ale wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych dni – powiedział Koc.

Zapytany o to, dlaczego zabraknie go w barwach Legii w kolejnych rozgrywkach, odpowiedział: Najwidoczniej zarządowi nie jest ze mną po drodze. Dlaczego? Tego nie wiem. Pod koniec ubiegłego sezonu nie wystąpiłem w kilku ostatnich meczach, z różnych względów, ale głównie przez osobę trenera. Rozmawiałem o tej sytuacji z zarządem sekcji i wszystko zostało załatwione tak, że nikt nie miał do nikogo pretensji. Zgłosiłem wówczas również gotowość do gry i miałem nadzieję, że będę brał udział w przedsezonowych przygotowaniach. Jakiś czas temu odezwałem się jednak do zarządu, ponieważ nie kontaktowano się ze mną. Kilka dni później otrzymałem wiadomość od jego przedstawicieli, że niestety, ale w kolejnych rozgrywkach nie mogą zapewnić mi gry w zespole.

Mimo że siatkarz nie krył rozżalenia, podkreślił: Jeśli chodzi o te trzy lata spędzone w Legii, to bardzo się cieszę, że mogłem być częścią tego zespołu, że dołożyłem swoją cegiełkę w odbudowie siatkarskiej Legii.

Koc dał się poznać jako zawodnik prokibicowski. Jako jeden z niewielu w drużynie angażował się w liczne akcje fanów. Próbował m.in. wspólnie z grupą Sekcyjnych Fanatyków rozpropagować sekcję, tak aby na mecze przybywało jak najwięcej kibiców. - Na pewno będę bardzo mile wspominał czas spędzony w Legii, a w szczególności wielkie wsparcie kibiców, które otrzymywałem przez ten cały czas. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wszyscy razem staniemy po tej samej stronie siatki – zakończył były już legionista.

Komentarze: (2)

Oldboys, 13.07.2017 11:20 - *.internetdsl.tpnet.pl

hm, brawo Kocu tak to już jest,że Tych którzy tworzą ducha zespołu szybko się zapomina ( oczywiście mówię o pseudo działaczach a nie o Fanach Legii ) Oddałeś 3 lata i za to szacun, ale szkoda jeżeli to pójdzie na marne. A na to się zanosi przy obecnym podejściu Zarządu...Życzę wielu fajnych wrażeń na siatkarskich parkietach

kibic siatkarski, 13.07.2017 13:11 - *.free.aero2.net.pl

Wina zarządu? Naprawdę? Byłem na wielu spotkaniach siatkarskiej Legii w tym sezonie i po pierwsze zbyt wielu tych Fanów Legii to nie widziałem na meczach. Podobno mecze nakładany się z koszem, a to ciekawe bo na kilku meczach kosza tez byłem, dało się! A po drugie, to Kocu nie był podstawowym zawodnikiem i nie grał zbyt rewelacyjnie gdy wchodził na parkiet. To co "pseudo" działacze maczali w tym palce? Zastanawiam się czy znasz realia siatkarskiej Legii i na ilu spotkaniach byłeś, skoro tak łatwo przychodzi ci krytykowanie kogoś za coś czego nie widziałeś? Apropo rozstania z Kocem. Skoro był tylko rezerwowym i przez 3 lata jemu i jego kolegom nie udało sie awansować to chyba trzeba coś zmienić? Trzymać kogoś za zasługi dla kibiców, którzy nie przychodzą na spotkania, to można gdy ma się szmal, a nie jak sekcja ledwo wiąże koniec z końcem.
A swoją drogą, Kocu powodzenia!! Trzymam kciuki i życzę sukcesów! Nie pal mostów za sobą z działaczami, nikt na tym nie ugrać nic dobrego!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!