SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Patryk Bujniak - fot. Hugollek / Legionisci.com
Patryk Bujniak - fot. Hugollek / Legionisci.com
Czwartek, 27 lipca 2017 r. godz. 20:56

Bujniak wraca do Legii

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Niespełna 23-letni libero Patryk Bujniak to pierwszy siatkarz, który zasilił legijną sekcję przed nowym sezonem 2017/2018. Co ciekawe, zawodnik trafił do stołecznego klubu po raz drugi. Były gracz MOS Wola występował już w barwach „Wojskowych” w sezonie 2015/2016, jednak w ubiegłorocznych rozgrywkach „zacumował” w drużynie BAS Białystok.


Komentarze: (1)

mroczny, 29.07.2017 15:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jaki z niego libero ? W BAS-ie był drugi, a tu przychodzi na pierwszego ? To po co odchodził ? Zresztą ten powrót z lepszego klubu do gorszego (taka prawda niestety) najlepszej oceny jego sportowym ambicjom nie wystawia.
No, ale będzie pasował do trenera, który o mało nie "spuścił" z ligi Wołomina i w nagrodę przyszedł na trenera do Legii. Kto rządzi w tym klubie, że takie głupoty się dzieją ?Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!