SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 1 września 2017 r. godz. 16:08

Stelmaszczyk nowym zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym zawodnikiem siatkarskiej Legii został Igor Stelmaszczyk. 21-letni atakujący trafił do naszego klubu z AZS-u UW. Wcześniej występował m.in. w II-ligowej Avii Świdnik oraz w barwach AZS-u Politechniki Warszawskiej w Młodej Lidze.

Komentarze: (1)

1916, 01.09.2017 19:32 - *.warszawa.vectranet.pl

Co z tegorocznym turniejem międzynarodowym, ktory organizowała Legia siatkarska? 2-3 miesiące temu była mowa o tym, że będzie w pierwszy weekend września, a teraz CISZA...!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!