SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 3 września 2017 r. godz. 19:07

Siatkówka: Powstaje seniorska drużyna kobiet

Woytek, źródło: siatkowka.legia.com

Sekcja siatkówki Legii Warszawa uruchamia nowy projekt w ramach swojej działalności - treningi seniorskiej siatkówki kobiet. Już 19 września rozpoczną się treningi, które prowadzić będzie Dorota Świeniewicz - dwukrotna mistrzyni Europy w latach 2003 i 2005. Kolejnym etapem ma być stworzenie zespołu, który zostanie zgłoszony do rozgrywek ligowych.

- Na razie skupiamy się na regularnych treningach. Liczymy, że nasza oferta spotka się z dużym zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy! – mówi Karolina Szewczyk, prezes sekcji siatkarskiej Legii.

Docelowo treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki w godz. 20:00 – 21:30 w hali przy ul. Naddnieprzańskiej 2/4 na warszawskiej Pradze-Południe. Udział w treningach możliwy będzie po uiszczeniu miesięcznej składki członkowskiej (160 PLN). Zapisy na pierwszy trening przyjmowane są do 12 września pod adresem siatkowka@legia.com. Pierwszy trening służyć będzie kwalifikacji do drużyny i weryfikacji potencjału siatkarskiego.

PIERWSZY TRENING NABOROWY 19 września (wtorek) godz.20.00; ul. Naddnieprzańska 2/4

fot. Legia Siatkówka

przeczytaj więcej o: , , ,

Komentarze: (4)

Kristof, 03.09.2017 22:04 - *.dynamic.chello.pl

Podobno Dorotę Świeniewicz chce kupić Real za100mln euro , ale Barcelona daje 200 mln i Messiego

Wolfik, 03.09.2017 23:26 - *.dynamic.mm.pl

Oooo!!!. A to niespodzianka. Powodzenia i trzymam kciuki :).

mG, 04.09.2017 11:46 - *.2

Powodzenia ! :)

Adam, 04.09.2017 12:40 - *.93.cable.dyn.petrus.com.pl

Bardzo fajnie byłoby, gdyby klub pomyślał o stworzeniu amatorskiej drużyny seniorskiej finansującej się ze składek. Taki występ z eLką na piersi to byłoby coś.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!