SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 6 września 2017 r. godz. 16:42

Legia zagra w międzynarodowym turnieju na Saskiej Kępie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii w ramach przygotowań do sezonu 2017/18 wezmą udział w międzynarodowym turnieju "Praga Płd Cup", który w najbliższy weekend rozegrany zostanie w hali "Saska" przy ulicy Angorskiej 2 w Warszawie. Nasz zespół zmierzy się z następującymi drużynami: Wkręt-met LKPS Borowno, Czarni Wirex Rząśnia i Volley Club Plaisir-Villepreux. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny.

Terminarz turnieju:
09.09 (SO) g.10:30 Volley Club Plaisir-Villepreux - Czarni Wirex Rząśnia
09.09 (SO) g.12:30 Legia Warszawa - Wkręt-met LKPS Borowno
09.09 (SO) g.16:30 Legia Warszawa - Czarni Wirex Rząśnia
09.09 (SO) g.18:30 Volley Club Plaisir-Villepreux - Wkręt-met LKPS Borowno
10.09 (ND) g.11:00 Legia Warszawa - Volley Club Plaisir-Villepreux

przeczytaj więcej o: ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!