SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 20 września 2017 r. godz. 10:45

Siatkówka: Legia zagra w City Volley Cup 2017

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii Warszawa w najbliższy weekend wezmą udział w turnieju City Volley Cup, który rozgrywany będzie w hali przy ulicy Niegocińskiej 2 w Warszawie - tej samej, w której legioniści rozgrywać będą mecze ligowe w nadchodzącym sezonie 2017/18. Nasz zespół rywalizować będzie z aktualnym mistrzem Ukrainy, Lokomotivem Charków, a także polskimi II-ligowcami - Avią Świdnik i Lesanem Halinów.
Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Terminarz turnieju:
23.09 (SO) g.10:30 Lokomotiv Charków - Lesan Halinów
23.09 (SO) g.12:30 Legia Warszawa - Avia Świdnik
23.09 (SO) g.16:30 Lokomotiv Charków - Avia Świdnik
23.09 (SO) g.18:30 Legia Warszawa - Lesan Halinów
24.09 (ND) g.11:00 Avia Świdnik - Lesan Halinów
24.09 (ND) g.13:00 Legia Warszawa - Lokomotiv Charków

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!