SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 22 września 2017 r. godz. 12:55

Siatkówka: Karnety na mecze Legii w sezonie 2017/18

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja siatkówki Legii Warszawa rozpoczęła sprzedaż karnetów na mecze ligowe w sezonie 2017/18. Całosezonowy abonament, obejmujący zarówno sezon zasadniczy, jak i fazę play-off, kosztuje 100 zł (normalny) i 50 zł (ulgowy), zaś wejściówki na pojedyncze mecze kosztować będą 5 i 10 złotych. Zgłoszenia na zakup karnetów należy kierować drogą mailową na adres marcin.brykala@siatkowka.legia.com, wpisując w tytule maila "Karnet na sezon 2017/18".

Po zgłoszeniu chęci zakupu (podając imię, nazwisko oraz rodzaj karnetu), kibice otrzymają informacje odnośnie zapłaty. Abonamenty będzie można odbierać przed pierwszym i drugim meczem ligowym, który nasz zespół rozgrywać będzie w hali przy ulicy Niegocińskiej 2 na warszawskim Mokotowie.

Osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności mogą składać do klubu wnioski o darmowy wstęp na mecze Legii dla siebie oraz opiekuna. Prosimy o kontakt na siatkowka@legia.com. Liczba miejsc ograniczona. Karnety i bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat.


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (4)

Lis, 22.09.2017 17:26 - *.centertel.pl

Jak dla mnie drogo :(

do Lis, 22.09.2017 18:50 - *.warszawa.vectranet.pl

Idż się wytarzaj w lesie, jak za drogo

grzesiek, 22.09.2017 19:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

to prawda nie jest to tanio- ale nikt nie karze kupywać: )

L, 22.09.2017 21:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Prawdopodobnie popełniliście błąd w adresie. 'marin" nie wchodzi, pewnie chodzi o Marcina. Pozdry. L!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!