SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Patryk Bujniak - fot. Hugollek / Legionisci.com
Patryk Bujniak - fot. Hugollek / Legionisci.com
Niedziela, 1 października 2017 r. godz. 09:18

Bujniak: Cieszę się, że znów gram w Legii

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Patryk Bujniak: Jestem bardzo szczęśliwy, że po roku przerwy wróciłem do Legii. Jednym z powodów mojej decyzji byli bez wątpienia kibice. To dla mnie ważne, że gram dla Legii, że jestem w Warszawie, gram u siebie i dobrze się przy tym wszystkim bawię.

Dobrze, że wygraliśmy z Halinowem, choć niewątpliwie mogło być lepiej. Szwankowało nam trochę przyjęcie. Powinniśmy byli zdecydowanie lepiej przyjmować zagrywkę z takim przeciwnikiem jak Lesan. W drugim secie prawdopodobnie zbyt szybko „odpuściliśmy” rywalowi po pewnym rozstrzygnięciu pierwszej części spotkania na naszą korzyść i nieco zlekceważyliśmy rywala. Lesan zaczął ryzykować, a ich akcje przynosiły efekty. Na to wszystko nałożyły się popełniane przez nas błędy i summa summarum przeciwnicy doprowadzili do wyrównania. Cieszmy się jednak ze zwycięstwa i miejmy nadzieję, że będziemy ich odnosić jak najwięcej.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!