SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - MOS Wola Warszawa - fot. Hugollek / Legionisci.com
Legia Warszawa - MOS Wola Warszawa - fot. Hugollek / Legionisci.com
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 19:06

Siatkówka: Legia Warszawa 3-2 MOS Wola Warszawa

Hugollek i Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 5. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała we własnej hali z MOS Wola Warszawa 3-2. Wyniki setów: 25-20, 20-25, 25-19, 20-25, 15-11. Legioniści po pięciu spotkaniach, mają na swoim koncie dziewięć punktów. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Siatkówka.
Fotoreportaż z meczu - 24 zdjęcia Hugollka

Pierwszy set potoczył się po myśli legionistów. Po początkowej wymianie punkt za punkt gospodarze osiągnęli przewagę 10-7 i do końca seta kontrolowali wynik. W pewnym momencie Legia osiągnęła przewagę 6 punktów (22-16).

Druga odsłona meczu miała da oblicza - bardzo dobry początek i prowadzenie 8-5, a następnie katastrofalna gra i 8 punktów z rzędu w wykonaniu rywali. Zmobilizowani zawodnicy MOS-u nie zmarnowali okazji i nie oddali tego seta, wygrywając go do 20.

W trzecim secie remisowo było do stanu 10-10, a następnie to "Wojskowi" zaczęli lepiej punktować i wyszli na prowadzenie 17-13, a następnie 20-15. Set zakończył się wynikiem 25-19 dl Legii.

Czwarty set rozpoczął się dobrze dla Legii, bo po kilku wymianach prowadziła 6-3. Przez kolejne minuty udało się legionistom powiększyćprzewagę do 5 oczek (14-9) i wydawało się, że triumf jest blisko. Niestety od tego momentu lepiej zaczęli punktować goście, którzy objęli prowadzenie 16-15, a następnie 20-17. Legioniści odrobili dwa punkty, na nic się to zdało, bo końcówka należała do MOS-u, który wygrał 25-20.

O tym kto zdobędzie dwa punkty decydował tie-break. Ostatnia odsłona przebiegała pod dyktando legionistów. Szybko osiągnęli oni przewagę 4 punktów (5-1) i utrzymywali dystans do rywala po dziesięciu zdobytych punktach (10-6) i doprowadzili do piłki meczowej przy stanie 14-9. Dwie pierwsze rywale zdołali obronić, ale skapitulowali przy stanie 15-11.

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

Komentarze: (2)

Return to ekstraklasa, 22.10.2017 02:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no brawo , choć żal Woli , że tak mało punktów ma . Ale chierarchia jest taka , że walczymy o awans . Zresztą , sami swoi (L) . To teraz na pełnej kurce - same pełne mega fule . Postarajcie się , nie zasypujcie gruszek w popiele ( wiem , że walczycie ) . Mobilizacjaaa !

mdkowiec, 24.10.2017 13:59 - *.warszawa.vectranet.pl

Tak szczerze, z czym do I ligi??? Teraz baty od Ostrołęki i BASu i czołówka ucieknie...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!