SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 28 października 2017 r. godz. 13:35

Stępień: Jedziemy powalczyć o komplet punktów

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Praktycznie wszystkie ostatnie mecze stanowią pięciosetówki. Czasem udaje nam się przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść, czasami nie. W meczu z MOS zdobyliśmy dwa punkty, co łącznie daje nam teraz dziewięć. Cały czas pracujemy ciężko na treningach i myślę, że z podniesioną głową możemy pojechać do Ostrołęki, żeby powalczyć o komplet punktów - mówi Maciej Stępień.

- Cały czas szukamy u siebie dobrej gry i sądzę, że w potyczce z wolanami było kilka fragmentów, które wskazują na to, iż jesteśmy na dobrej drodze. Była to pierwsza od dłuższego czasu konfrontacja, w której dobrze zagraliśmy zagrywką. Pracowaliśmy nad nią cały tydzień i staraliśmy się, by ten element gry wyglądał jak najlepiej. Odbieramy to bardzo pozytywnie. Żałujemy jedynie, że zwyciężyliśmy tylko za dwa punkty, gdyż uważam, że trzy „oczka” były w naszym zasięgu. Wolałbym nie komentować pracy sędziów, zwłaszcza liniowych, ale trzeba otwarcie przyznać, że w czwartym secie popełniali błąd za błędem i lepiej by było, gdyby ich w ogóle nie było.

- Mimo tego, że przed meczem wiedzieliśmy, iż rywale znajdowali się w dalszej części tabeli, to zdawaliśmy sobie sprawę, że czeka nas ciężkie spotkanie. W zeszłym sezonie zawodnicy MOS udowodnili wszystkim, że potrafią grać w siatkówkę, co miało swoje odzwierciedlenie w wywalczeniu przez nich pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej. Wprawdzie przed obecnymi rozgrywkami z ich zespołu odeszło kilku zawodników, ale wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Mecze z drużyną MOS bowiem zawsze należą do kategorii tych trudnych.

- Kibice bardzo nam pomogli. Uważam, że wykonują superrobotę. Nie powiem, że byli siódmym – bo tym jest libero, ale stanowili naszego ósmego zawodnika na boisku. Dopingowali przez cały czas. Co więcej, starali się nas zagrzewać do walki nawet wówczas, gdy przegrywaliśmy. Czuliśmy ich wsparcie i dzięki temu łatwiej nam się grało.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!