SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Daniel Rosa - fot. Hugollek / Legionisci.com
Daniel Rosa - fot. Hugollek / Legionisci.com
Poniedziałek, 8 stycznia 2018 r. godz. 17:54

Rosa: Wreszcie rozegraliśmy spokojną końcówkę

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Spotkanie z Czołgiem może nie stało na najwyższym poziomie, lecz biorąc pod uwagę przerwę świąteczną, cieszymy się ze zdobycia kompletu punktów. Zdecydowanie najbardziej wymagający był dla nas czwarty set, a w szczególności jego końcówka, kiedy rywale rozgrywali już piłkę setową. My jednak na szczęście zagraliśmy tym razem spokojnie i dzięki temu udało nam się przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść, inkasując trzy punkty na nasze konto - powiedział po meczu Daniel Rosa.

- Na pewno odrobienie takiej straty, wyciągnięcie niemal przegranego już seta, buduje drużynę i powoduje, że staje się ona coraz mocniejsza. Uważam, że najważniejsze są trzy punkty, które zdobyliśmy. Musimy jednak pamiętać o tym, żeby się pilnować w rundzie rewanżowej, by po drodze nie tracić „oczek” i nadrabiać stratę do czołówki.

- Myślę, że umiejętnościami nie odstajemy od drużyn, które wyprzedzają nas w ligowej tabeli. Jeśli się odblokujemy i zaczniemy cieszyć swoją grą, wówczas będziemy bardzo groźnym zespołem. Lider znacząco odjechał nam w ligowej tabeli, matematycznie szanse na jego dogonienie wprawdzie jeszcze są, ale biorąc pod uwagę ich dotychczasową dyspozycję, sądzę, że w zasadzie pozostaje nam tylko walka o drugie miejsce w rundzie zasadniczej, które z pewnością leży w naszym zasięgu.

Komentarze: (1)

Widz, 08.01.2018 21:31 - *.dynamic.chello.pl

Nie wiem o czym ty mowisz chlopcze, wygraliscie z amatorami co trenuja raz w tygodniu a ostatni mecz wygrali 2 miesiące temu. 4 set tylko wymagajacy? To szkoda, ze pierwszego przegraliscie... widocznie nie był wymagajacy.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!