SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
Poniedziałek, 15 stycznia 2018 r. godz. 09:38

Kołodziejczyk: Oby tak dalej

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Był to mecz stara Legia kontra nowa Legia. Dwa lata spędziłem w Wołominie i miło wspominam ten czas. Nowa Legia się obroniła - wygrała 3-0. Wszyscy jesteśmy dumni. Stanęliśmy wszyscy na wysokości zadania. Realizowaliśmy plan w stu procentach i tak ma być dalej - powiedział po meczu trener Daniel Kołodziejczyk.


- Zaczęliśmy nowy rok od wygranych. Po zwycięstwie z Czołgiem, teraz ograliśmy Huragan Wołomin za trzy punkty. Był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Mam nadzieję, że tę formę utrzymamy i będziemy cały czas piąć się do góry. Patrzymy na tabelę i może będzie kilka powodów do uśmiechu.

- Brakuje nam jeszcze ostrzejszej zagrywki i spokojniejszego przyjęcia. W ataku jakoś nie błyszczeliśmy, ale trzymamy dobrą formę - zaczyna to funkcjonować. Taktyka spełnia swoje zadania i dzięki niej sporo punktów udało się zapisać na naszą korzyść. W dalszym ciągu walka o awans jest naszym priorytetem w tym sezonie.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!