SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
Poniedziałek, 15 stycznia 2018 r. godz. 12:22

Majcherek: Udało się utrzymać dobry poziom przez cały mecz

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Mateusz Majcherek: Zagraliśmy dobre spotkanie. Mieliśmy dobre przyjęcie, dobre rozegranie i cały czas lotny blok. W ataku też, czy w kontrze, czy w pierwszej akcji, udawało nam się kończyć większość piłek. Psuliśmy mało zagrywek w stosunku do tego, ile zdobyliśmy z nich punktów. Przez wszystkie trzy sety udało nam się utrzymać dobry poziom. Nie mieliśmy większych spadków.
Staramy się zbierać całą pulę punktów i walczymy o pierwszą trójkę, więc te mecze ze słabszymi zespołami są dla nas bardzo ważne.

Czy musimy coś poprawić? To nie jest raczej kwestia poprawy, tylko ustabilizowania formy. Potrafimy grać na wysokim poziomie, tylko nie zawsze potrafimy utrzymać koncentrację do końca.

Obydwa zespoły mogły liczyć na doping kibiców. Obie grupy się ze sobą łączyły, zdecydowanie lepiej i przyjemniej się gra kiedy mamy doping.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!