SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
Poniedziałek, 12 lutego 2018 r. godz. 08:26

Świerżewski: Zepsuliśmy część zagrywek

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Piotr Świerżewski (środkowy Legii): Mecz z Olsztynem należy postrzegać jako porażkę, ponieważ stracone w nim punkty były nam bardzo potrzebne. Pierwsze dwa sety wyszły nam niestety słabo, a uciekły głównie przez końcówki. Szwankowało u nas przyjęcie, zepsuliśmy część zagrywek, przez co straciliśmy kilka punktów.

Później wprawdzie się odrodziliśmy, ale tie-break to już loteria, w której nie wypadliśmy najlepiej. Nie wykorzystaliśmy jednej piłki przechodzącej, co summa summarum przyczyniło się do porażki.

Nie mamy pretensji do sędziów, ponieważ w tym spotkaniu poprawnie wykonywali swoje zadania. Oczywiście są oni tylko ludźmi i zdarza się, że się mylą, ale trzeba przyznać, że tym razem sędziowanie nie stało na niskim poziomie.
Do końca rundy zasadniczej zostało już niewiele spotkań. Mimo to musimy się przed nimi odpowiednio zmobilizować i dograć wszystko do końca.

Kibice świetnie nas dopingowali, przygotowali fajną oprawę i byli naszym siódmym zawodnikiem na boisku.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!