SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Metro Warszawa - Legia Warszawa - fot. Hugollek / Legionisci.com
Metro Warszawa - Legia Warszawa - fot. Hugollek / Legionisci.com
Sobota, 3 marca 2018 r. godz. 21:19

Siatkówka: Metro Warszawa 3-0 Legia Warszawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W meczu 21. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa przegrała na Ursynowie z Metrem Warszawa 0-3. Wyniki poszczególnych setów: 25-22, 25-20, 25-19. Ostatnie spotkanie fazy zasadniczej legioniści rozegrają za dwa tygodnie we własnej hali z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Więcej informacji znajdziecie w dziale Siatkówka.
Fotoreportaż z meczu - 32 zdjęcia Hugollka


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (3)

Do redakcji pilne!!, 03.03.2018 22:20 - *.centertel.pl

https://pomagam.zrzutka.pl/3rd39e jak byscie mogli to napisali byscie o zbiórce z gory bardza dziekuje . a sprawa naprawde pilna

Kaczka, 03.03.2018 22:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No dobra , i tak mecz z Huraganem Międzyrzec Podlaski będzie decydujący o czwarte miejsce na ten moment sezonu . No to uwaga , trzeba utrzymać pozycję , tylko zwycięstwo za dwa tygodnie . A potem zobaczymy jak będzie (L) .

Kim zong, 04.03.2018 02:54 - *.centertel.pl

Rozgonić i zaorać !

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!