LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
GRÓJEC
5 artykułów
Kibicowski
Szczecinek i Grójec zwycięzcami kibicowskiego turnieju Legia Cup 2020
24 sty 2020
W ostatnią sobotę odbyła się druga edycja kibicowskiego turnieju Legia Cup, który zorganizowała grupa UZaLeżnieni. Zawody zostały sfinansowane przez SKLW. W rywalizacji sportowej wzięło udział 20 drużyn (niektóre łączone), podzielonych na cztery grupy. Do ćwierćfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. W walce o półfinały, UZL pokonali NS-ów, Szczecinek/Grójec zwyciężył Zagłębie, Grochów i Gocław pokonały Radomiaka, a Ochota i Dęblin zwyciężyły z połączonymi siłami Legionowa i Nowego Dworu Mazowieckiego. W półfinale Szczecinek/Grójec pokonali UZL, a Ochota/Dęblin zwyciężyli Grochów/Gocław. W finale triumfował Szczecinek oraz Grójec.
Turniej kibiców w Otwocku wygrali legioniści z Grójca
8 lip 2018
W upalną sobotę, 7 lipca odbył się turniej kibiców pamięci Dariusza "Klakiera" Lenarczyka ze Świdra. W imprezie wzięło udział 8 zespołów: Wawer, Grójec, Sulejówek, OKS Otwock, Warka, Otwock, Świder oraz Józefów. Na pierwszym miejscu uplasowali się gracze z Grójca, drugie miejsce zajął Otwock, a w meczu o trzecie miejsce kibice z Józefowa pokonali Sulejówek.
Kibicowski
Nowe legijne graffiti: Owocny okres przygotowawczy (148)
3 lip 2016
Legijni grafficiarze solidnie przepracowali "okres przygotowawczy" i przed rozpoczęciem nowego sezonu wykonali kilkadziesiąt nowych prac, które upiększyły mury Warszawy i innych miast. W wyniku połączonych sił WFS i NS powstało graffiti "Teddy Boys", kilka prac - m.in. we współpracy z legionistami z Grójca i Mińska Maz. wykonali UZL.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Debiut flag legionistów z Grójca i Raszyna
16 kwi 2016
Podczas piątkowego meczu z Lechem przy Łazienkowskiej na Żylecie zadebiutowały nowe flagi przygotowane przez legionistów z Grójca i Raszyna. Oba płótna, oprócz herbu Legii, posiadają również herby miast. Wymiary flag to 8x2m.
Koszykówka
Spotkanie koszykarzy Legii z uczniami z Grójca i okolic
8 gru 2014
W czwartek trzech koszykarzy Legii - Damian Zapert, Damian Cechniak i Mateusz Bierwagen, udali się do Grójca na spotkanie z dziećmi z wielu okolicznych szkół, m.in. z Błędowa, Belska, Chynowa, Jasieńca i Goszczyna. Spotkanie odbyło się w największej hali sportowej w mieście, aby wszyscy zmieścili się na trybunach. Fotoreportaż z wizyty - 17 zdjęć
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl