Wojciech Grzyb 6
73' Marcin Zając 9
Łukasz Janoszka 14
Rafał Grodzicki 51
83' Michał Pulkowski 17
Artur Sobiech 90
63' Damian Świerblewski 24
Ariel Jakubowski 29
Krzysztof Pilarz 80
73' Grzegorz Goncerz 11
Maciej Scherfchen 13
Michał Brzozowski 16
83' Arkadiusz Piech 29
63' Paweł Lisowski 31

Wygrali, ale co z tego?

Dogrywka była potrzebna do wyłonienia pierwszego półfinalisty Pucharu Polski. W regulaminowym czasie legioniści prowadzili 1-0 po golu Bartłomieja Grzelaka w 66. minucie. Na początku drugiej części dogrywki do wyrównania doprowadził Łukasz Janoszka i nawet gol Jarzębowskiego w 120 minucie nic nie dał. Tym samym Legia zakończyła przygodę z Pucharem Polski.

Na mecz z chorzowianami Stefan Białas ponownie przemeblował drużynę. W ataku po raz pierwszy zagrał duet Grzelak - Dong, a w pomocy ofensywne zadania otrzymali Borysiuk i Iwański. Na pozycji defensywnego pomocnika zagrał Tomasz Jarzębowski. Z kolei kontuzjowanego Choto na stoperze zastąpił Pance Kumbev, a na lewym skrzydle zamiast Macieja Rybusa obejrzeliśmy Tomasza Kiełbowicza.

Po niemrawym początku z obu stron w 16. minucie koszmarny błąd popełnił Jan Mucha, ale na szczęście napastnicy gości nie potrafili tego wykorzystać. W 19. minucie po stałym fragmencie gry zza pola karnego potężnie uderzał Wawrzyniak, ale futbolówkę po rykoszecie pięknie obronił bramkarz Ruchu. Cztery minuty później doskonałą okazję zmarnował Marcin Zając. Chorzowianin urwał się obrońcom Legii i miał przed sobą tylko Muchę, jednak koszmarnie przestrzelił. W 37. minucie Jan Mucha został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem. W końcówce pierwszej połowy nielicznie zgromadzeni kibice nie wytrzymali nieporadności legionistów i rozpoczęli szyderę po fatalnych zagraniach Rzeźniczaka, Grzelaka, Iwańskiego i Kiełbowicza.

W przerwie Wawrzyniaka i Donga zastąpili Rybus i Szałachowski. Po zmianie stron piłkarze wznieśli się na wyżyny absurdu. W 52. minucie doskonałej okazji nie wykorzystał Grzelak, a kilka minut później Zając ograł Muchę i miał przed sobą pustą bramkę. Zdecydował się jednak wycofać nieco akcję i obrońcy Legii zdążyli wrócić. "Dziękujemy, dziękujemy" - skomentowali sytuację kibice. W 60. minucie po akcji lewą stroną Szałachowski w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońcę i skończyło się tylko rzutem rożnym. Sześć minut później fani doczekali się gola. Bartłomiej Grzelak po dograniu Iwańskiego skierował piłkę głową do bramki. Napastnik Legii pobiegł w stronę nowej pustej trybuny i tam ironicznie "cieszył się z kibicami". Fani zareagowali natychmiast gwizdami i buczeniem. Kwadrans przed końcem Kumbev opanował piłkę w polu karnym, odegrał do Szałachowskiego, a ten wypatrzył
Jarzębowskiego, który z najbliższej odległości próbował pokonać bramkarza. Niestety piłka przeleciała nad poprzeczką. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia i arbiter zarządził dogrywkę.

W pierwszej części dogrywki nie działo się nic ciekawego. Tempo meczu osłabło i żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji. Tuż po rozpoczęciu ostatnich minut Łukasz Janoszka doprowadził do wyrównania i w tym momencie legioniści, aby awansować, musieli strzelić dwa gole. Dwie minuty później Radović dwukrotnie fatalnie przestrzelił. W 120. minucie na 2-1 wynik ustalił Jarzębowski. Ostatnie próby wojskowych nic już nie zmieniły i Legia zakończyła udział w tegorocznej edycji Pucharu Polski.

Woytek

13:15 Witamy ze stadionu przy ul. Łazienkowskiej. Słoneczne i leniwe południe, ale Legia musi grać i wygrać z Ruchem Chorzów. Na razie śladowe ilości kibiców na trybunach
13:24 Znany skład Legii. W ataku Grzelak i Dong. Ciekawe czy tym razem protokół meczowy się nie zmieni
13:34 Obie drużyny już na rozgrzewce. W Legii przemeblowanie. Wygląda na to, że albo Kiełbik, albo Wawrzyn zagrają w pomocy
Ależ emocje, jakieś 700-900 os. na trybunach. Godz. 14, wtorek, idealna wszak pora na rozgrywanie meczu!
Piłkarze wychodzą na murawę. Z głośników głośne Mistrzem Polski

1' - I ruszyli!
2' - Lewą stroną Borysiuk, szybko go zatrzymali gracze Ruchu
3' - Yyy, co prawda był to Borysiuk, ale w defensywie nie ofensywie :) Wyglądało to na szybki rajd, przepraszamy!
3' - Teraz Wawrzyniak i Astiz ratują Legię przed natarciem Ruchu
3' - Sfaulowany przy linii bocznej Wawrzyniak, Legia rozgrywa atak pozycyjny
4' - W pierwszej połowie będziemy atakować na bramkę od ulicy Łazienkowskiej
4' - Kontra Ruchu, na spalonym Marcin Zając
5' - Pulkowski przejmuje piłkę w obrębie środkowego koła boiska, uruchamia Sobiecha, gracza Ruchu nieprawidłowo powstrzymuje Jarzębowski
5' - Wolny dla Ruchu z daleka, Grodzicki mocno strzela, ale niecelnie
6' - Ruch wrzuca piłkę byle dalej do przodu. Tym razem spada wprost pod nogi Astiza
7' - Rzeźniczak idzie prawą stroną i upada faulowany. Będzie wolny, szykuje się Maciej Iwański
7' - Ale nie będzie strzelał. Próbuje szczęścia Kiełbowicz - bezskutecznie
8' - .... bo piłkę łapie Perdijić
8' - A wolny był mniej więcej tam, gdzie w czasie meczu ze Śląskiem "Ajwen" tak ładnie uskuteczniał pressing... Jak znajdziemy na YT to pokażemy
8' - Tymczasem rożny dla Legii
9' - Kiełbowicz wzdłuż pola karnego, ale nikt tam nie zdołał wyskoczyć do piłki i od autu goście
9' - Zając znów na spalonym - sygnalizował to Pance Kumbev i sędzia liniowy w koncu machnął chorągiewką
10' - Szybka kontra Legii, Kiełbowicz dobiega do linii końcowej i chce dośrodkować, ale zdejmuje mu w ostatniej chwili piłkę Grodzicki. Jeszcze róg
10' - Tym razem Iwański - wysoka piłka, ale wybijają obrońcy
10' - Aut dla Legii
11' - Jarzębowski fauluje Barana
12' - Na trybunach jakieś piszczałki, trąbki. Ale pojedyncze, nie robiące na razie krzywdy uszom
12' - Legia zaczyna atak od linii defensywnej
13' - Kumbev lepszy w pojedynku z Zającem - podaje głową do Muchy
14' - Dzieciaczek na trybunie D przestał piszczeć piszczałką i wyjąkał: co to było?!
14' - Och nie, znów piszczy... :(
17' - Ależ błąd Muchy! Na szczęście dwaj gracze Ruchu zachowali się w naszym polu karnym jak kompletni amatorzy
17' - Yyy. Kiełbowicz w polu karnym zamiast do przodu odegrał do tyłu
18' - Astiz kontra Zając pod linią - wygrywa nasz stoper
19' - Dobra, wszystko jasne, ta piszczałka to lizak z gwizdkiem. Wyobraźcie sobie jaka tu panuje ATMOSFERA, skoro wkurza nas jeden niewielki lizak z gwizdkiem
20' - Jarzębowski bardzo blisko zdobycia bramki! Łapie się za głowę Jarza, bo udało się wywalczyć tylko rzut rożny
21' - Rożny nieudany
21' - Grzyb wybija piłkę z pola karnego
21' - Nadal w ataku Legia, ale piłka trafiła już do bramkarza Ruchu
23' - ALEŻ ZAJĄC ZMARNOWAŁ SETĘ. TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI. Urwał sie obrońcom i miał przed sobą tylko pustą bramkę. W biegu strzelił i spudłował
23' - Czyżby Mucha jeszcze jakimś cudem dotknął tej piłki? Jest rożny dla Ruchu
24' - Legia wychodzi z kontrą. Borysiuk pędzi środkiem, jest faulowany i będzie kartka
24' - Żółta kartka: Michał Pulkowski (Ruch)
24' - Dla Grzegorza Barana, który dziś pełni funkcję kapitana
25' - Ale spiker mówi, że kartkę dostał Pulkowski, więc na pewno ma rację :-) Mur piłkarzy Ruchu, będzie uderzał Iwański
25' - Wysooooooko nad bramką
26' - Młode Wilki kręcą doping: Legia, Legia!
27' - Rzeźniczak kiwa się pod linią końcową z dwoma rywalami. W końcu, naciskany przez Janoszkę, traci piłkę i Niebiescy oddają strzał, który jednak mija bramkę
27' - Aut dla Legii
28' - Wawrzyniak wywalczył aut
31' - Zatrzymana kontra Iwańskiego
31' - Faulowany Iwański przy linii środkowej - rzut wolny dla Legii
31' - Wawrzyniak z lewej strony wrzuca piłkę do Chińczyka, ale ten nie zdołał jej opanować
31' - Od bramki Ruch
32' - Dalekie podanie bramkarza do Janoszki, zatrzymują go Kumbev na spółkę z jeszcze jednym obrońcą
32' - Teraz piłka do Świerblewskiego, ale asekurował ją Jan Mucha i od niego zacznie się akcja
33' - Było groźnie! Piłka odbija się jednak od słupka Perdijicia po strzale Legii
35' - Mucha niedokładnie wybija piłkę i zacznie z autu Ruch
35' - Aż tu słychać pokrzykiwania naszego bramkarza: Dobra, dawać panowie, dawać!
35' - Strzał niecelny Ruchu
37' - Iwański pędzi środkiem, podaje na prawo do Borysiuka, ale ten nie zdołał opanować piłki
38' - Pod bramką Muchy dobrze znalazł się Sobiech, ale i z tej akcji nic nie wyszło
38' - Żółta kartka: Jan Mucha (Legia)
40' - Wolny z daleka dla Legii, Iwański dośrodkowuje jednak prosto w ręce bramkarza
42' - Astiz tak sobie przyjął piłkę, że ta odbiła mu się na 5 m i przejęli ją rywale
42' - Niestety w ostatnich meczach nasz Hiszpan gra słabo
42' - Dong na prawo, ale Rzeźniczak tragicznie dorzucił w pole karne
44' - Na trybunach już zaczęła się szydera
44' - Grzelak uderzył gdzieś w kosmos
44' - "Tyleż potężnie, co niecelnie", he, he
45' - Grzyb teraz dobrze dośrodkował w pole karne, nikt jednak nie zamknął tej akcji, ale jeszcze róg dla Ruchu
45' - Kumbev wybił piłkę, którą dośrodkował jeden z Niebieskich
46' - Kiełbowicz lewą stroną, wbiegł w pole karne, minął jednego rywala, podał iii... nikt nie doszedł do piłki. Od bramki Perdijić
46' - Koniec pierwszej połowy

Marność. Do usłyszenia po przerwie

47' - Zmiana Legia:

Fangzhuo Dong -
Sebastian Szałachowski
Jakub Wawrzyniak -
Maciej Rybus
47' - Dwie zmiany w warszawskim zespole. Donga zastępuje Szałachowski, a miejsce Wawrzyniaka wchodzi Rybus
48' - Ruch wybiega na drugą połowę bez zmian
49' - Pierwsza akcja Ruchu. Niebezpieczeństwo zażegnane, ale jeszcze w ataku goście
49' - Żółta kartka: Ariel Jakubowski (Ruch)
50' - Bardzo niebezpieczne wejście Ariela Jakubowskiego, w stylu wschodnich sztuk walki. Żółta kartka dla piłkarza Ruchu
50' - Rzut wolny wykonuje Kiełbowicz... dobre dośrodkowanie, ale żaden z legionistów nie przejął piłki
51' - Dalekie zagranie lewą stroną nie trafia do żadnego z piłkarzy Legii
52' - Wrzutka w pole karne Ruchu na oślep
53' - Grzelak!!!!! Nie trafił do pustej bramki!!!!!
54' - Ładna wrzutka Iwańskiego, Grzelak oddał strzał... i znowu bardzo niecelnie
55' - Rzeźniczak próbował strzelać z narożnika pola karnego. Strzału lepiej nie komentować
57' - Świetną okazję marnuje Zając! Ograł Muchę i miał szansę na strzał do pustej bramki. Zdecydował się jednak wycofać nieco akcję i obrońcy zdążyli wrócić. "Dziękujemy, dziękujemy" - skomentowali sytuację kibice
58' - Świetną okazję marnuje Zając! Ograł Muchę i miał szansę na strzał do pustej bramki. Zdecydował się jednak wycofać nieco akcję i obrońcy zdążyli wrócić. "Dziękujemy, dziękujemy" - skomentowali sytuację kibice
61' - Znakomitą sytuację zmarnowali legioniści!!!! Szałachowski nie trafił w piłkę będąc niemal na linii bramkowej!!!!!!
62' - Rybus oddaje strzał. Niecelny
63' - Tylko beznadziejnemu zachowaniu piłkarzy zawdzięczamy brak goli w tym meczu. Zarówno Ruch, jak i Legia miały takie okazje, że wynik powinien być zupełnie inny
64' - Żółta kartka: Damian Świerblewski (Ruch)
64' - Świerblewski ukarany żółtą kartką. Chwilę później opuszcza boisko
64' - Zmiana Ruch:
Damian Świerblewski -
Wojciech Lisowski
65' - Kolejna sytuacja Legii. Iwański z rzutu wolnego zagrał prosto w ręce bramkarza
66' - Sobiech strzela bardzo wysoko nad bramką bronioną przez Jana Muchę
67' - Rzut rożny dla Legii wykonuje Iwański
67' - GOL! Bartłomiej Grzelak! (Legia)
67' - Bardzo ładne dogranie Iwańskiego, i GOOOLLLLL!!!!!! Grzelak głową kieruje głowę do siatki.
68' - Żółta kartka: Maciej Iwański (Legia)
68' - Grzelak "napina się" w kierunku pustej trybuny. Zachowanie napastnika Legii spotyka się z przeciągłym buczeniem i gwizdem kibiców
70' - Jeszcze machają rękami Kumbev i Astiz zachęcając kibiców do dopingu, ale po "popisie" Grzelaka piłkarze raczej nie mają co na to liczyć :/
71' - Będzie wolny dla Legii
71' - Żółta kartka: Grzegorz Baran (Ruch)
71' - Kiełbowicz z wolnego....
71' - Prosto w mur
72' - Legia w ataku. Jarzębowski powstrzymany przez obrońców Ruchu
73' - Legia z autu a w Ruchu szykuje się zmiana
73' - Grzelak dostał pilkę gdy stał tyłem do bramki, zdołał się odwrócić, ale nie dał już rady oddać strzału
74' - Zmiana Ruch:
Grzegorz Goncerz -
Marcin Zając
74' - Schodzi Zając, którego witają głośne brawa. Dziękujemy dziękujemy krzyczą kibice. W końcu Zając nie wykorzystał setki :)
75' - Szarpany za koszulkę Rybus
75' - Będzie wolny, ale z daleka, a rywal dostanie kartkę
76' - Ach! Niewiele brakowało! Kumbev opanował piłkę w polu karnym, odegrał do Szałachowskiego, a ten wypatrzył Jarzębowskiego, który z najbliższej odległości próbował pokonać bramkarza. Niestety - to mu sie nie udało
76' - Żółta kartka: Grzegorz Goncerz (Ruch)
79' - Strata Grzelaka powitana gwizdami
80' - Grzelak walczy w polu karnym ze Stawarczykiem i traci piłkę
80' - Ale już akcja prawą stroną, dośrodkowanie Rzeźniczaka i obrońcy Ruchu muszą wybić piłkę na róg
81' - Do rożnego podchodzi Maciej Iwański, głęboka wrzutka, ale piłkę nogą wybija Grzyb
81' - Mucha "bawi" się z Goncerzem - z opresji obronną ręką wychodzi nasz bramkarz
82' - Faul legionistów - Ruch z rzutu wolnego
82' - Szykuje się do strzału Grodzicki, uderza, ale wprost w Muchę
84' - Kumbev ogrywa Sobiecha, ale chwilę później traci piłkę
84' - Zmiana Ruch:
Michał Pulkowski -
Arkadiusz Piech
84' - Ariel Jakubowski z autu
85' - Grzelak na spalonym
86' - Rybus odgrywa przed pole karne, ale jest tam tylko obrońca rywali i wybija piłkę
86' - Kontra Ruchu nieudana
87' - Faulowany jest Szałachowski, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia rywala
87' - Piech wrzuca piłkę wzdłuż pola karnego, ale nie ma komu zamknąć akcji - Grzyb jest za daleko
89' - Walka przed polem karnym Ruchu
89' - Seria niecelnych podań - w końcu traci piłkę Borysiuk
90' - Grzyb nie zdołał opanować podania przez całe boisko
91' - Dojście Grzelaka do piłki jest teraz kwitowane pojedynczymi gwizdami
91' - Sędzia dolicza trzy minuty do podstawowego czasu gry
92' - Grzyb rozpaczliwie wybija piłkę na aut. Legia wciąż w ataku
93' - Rybus pędzi lewą stroną i uderza z dystansu, ale niecelnie. Zacznie bramkarz
94' - Kumbev odpycha Piecha, a sędzia nie reaguje, zawodnik Ruchu wylądował na wykładzinie za boiskiem
95' - Koniec drugiej połowy i nadal brak rozstrzygnięcia. Przed nami dogrywka!

No i mamy dogrywkę. Szkoda tylko, że dziś otwarto JEDEN punkt kateringowy z herbatką i kiełbaskami. Jak można kibicom utrudniać, to po co ułatwiać? Kiełbasek już dawno nie ma, ale może przynajmniej jest herba!

91' - Początek pierwszej części dogrywki
91' - Legia zaczyna pierwszą połowę dogrywki
95' - Dośrodkowanie Grzyba, ale akcji nie ma kto wykończyć
95' - Jarzębowski długa piłka do Grzelaka, ale minimalnie szybszy jest bramkarz
96' - Sobiech zatrzymany przez Astiza
96' - Jarzębowski znów próbuje podać byle do przodu, ale tym razem nikogo z legionistów tam nie było
97' - Lisowski blokuje podanie Jarzębowskiego ręką, jednak sędzia kazał grać dalej. Z kontry Ruchu nic nie wyszło
97' - Iwański walczy z Lisowskim, który nie daje legioniści zejść do środka pola. Tracimy piłkę
99' - Aut dla Ruchu
100' - I już od bramki Mucha
102' - Grzelak traci piłkę w naszym polu karnym
102' - *Przepraszamy, oczywiście w polu karnym rywali
103' - Rybus wjechał w pole karne lewą stroną, dośrodkował spod linii, bramkarz minął się z piłką, ale nikt nie zamknął tej akcji
105' - Legioniści wybijają piłkę po strzale Janoszki, jeszcze rożny, ale piłka już w rękach Muchy
105' - Koniec pierwsze połowy dogrywki. Za chwilę ostatnie 15 minut.

106' - Początek drugiej części dogrywki
107' - Piech w polu karnym, zatrzymuje go Rzeźniczak, jeszcze rożny dla Ruchu
107' - Piłkę wybija na aut Borysiuk
107' - Zmiana Legia:
Sebastian Szałachowski -
Miroslav Radović
108' - Piech odgrywa w pole karne, do piłki wychodzi Mucha i pewnie ją łapie
108' - GOL! Łukasz Janoszka! (Ruch)
109' - No i niestety gol dla Ruchu - Janoszka wyminął czterech legionistów, poszedł środkiem i strzelił
110' - .... strzelił obok Muchy, który nie miał już nic do powiedzenia
110' - Zablokowane dośrodkowanie Rzeźniczaka w pole karne
111' - Faulowany pod linią boczną Rybus
112' - Zagubiona piłka trafiła w polu karnym do Radovicia, ten strzelił jednak obok słupka
112' - Iwański wypuścił Radovicia, a ten walnął nad bramką. Załamka...
113' - Jan Mucha pewnie wkrótce ruszy do ataku
113' - Leży na boisku jeden z piłkarzy gości - poszkodowany to Baran. Już wstał.
115' - Symulka Barana
116' - A że sędzia nie gwizdnął faulu na nim, to szybciutko się otrzepał, wstał, i już nie boli
117' - Kiełbowicz z wolnego...
118' - Strzelał głową groźnie Pance Kumbev jeszcze róg.
119' - Walka w górze
121' - Borysiuka łapią skurcze
121' - GOL! Tomasz Jarzębowski! (Legia)
122' - Główką przedłużył dośrodkowanie Jarzębowski, szkoda że tak późno
122' - Strata Grzelaka w środku pola
122' - Koniec meczu!

Jak w Dynastii...

Dla każdego prywatny ochroniarz, do tego kamera wycelowana, śledząca wszystkie ruchy... Jeśli ktoś chce/chciał zostać gwiazdą, to Ł3 to wymarzone dla niego miejsce. Jedyny problem to catering, gdzie zamiast szampana jak w Dynastii, może liczyć co najwyżej na hot-doga i colę, o ile jeszcze się nie skończyły... We wtorek o 14 najjaśniej świeciły jednak dwie gwiazdeczki - Grzelu i Iwanek.

Mecz z Ruchem różnił się tym od poprzednich, że na trybunach obecna była naprawdę garstka widzów. Ale czegóż można się spodziewać, gdy spotkanie rozpoczyna się o godzinie 14, kiedy większość kibiców pracuje? Na trybunach w ten ciepły i pogodny wtorek pojawiło się około 800 widzów. Co innego wyjazd do Sanoka, czy Nowego Sącza, a co innego mecz we własnym mieście o chorej porze, do tego w cenie zupełnie nie przystającej do rzeczywistości.

Przed meczem na trybunach jednak nie było wesoło. Jeden z fanów z trybuny E przed krytej miał atak padaczki i ochrona wraz z pogotowiem ratunkowym musiały interweniować. Dla niego mecz PP zakończył się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Pozostałych 800 osób musiało niestety śledzić kolejne marne widowisko w wykonaniu naszych gwiazdeczek.

A że te mają wysokie mniemanie o sobie dowiedzieliśmy się w trakcie spotkania. Piłkarzyk, który ostatnio zasłynął niesamowitym pressingiem, rzadko spotykanym nawet na meczach oldbojów, rzucił w kierunku Krytej "gestem Kozakiewicza". Mało kto dojrzał ów gest naszego wolnego elektrona. Wszyscy natomiast uchwycili radość "Grzela" po bramce na 1-0. Nasz wspaniały snajper, któremu tym razem o dziwo odpuścił ból pachwiny, po trafieniu do bramki rywala, ostentacyjnie świętował zdobycie bramki wraz z budowlańcami trybuny wschodniej. Czyżby tam wkrótce doszukiwał się przyszłego pracodawcy?

Fani gest Grzelaka widzieli dokładnie i zinterpretowali go na swój sposób. "Już nigdy nie będziesz miał żadnego poważania wśród kibiców" - takie głosy dało się słyszeć po pajacowaniu Bartusia. Wkrótce każde jego dojście do piłki kwitowane było przeciągłymi gwizdami. Tak było do końca meczu i tak zapewne będzie do końca wspaniałej kariery wspomnianego piłkarza w Legii.

Warto jeszcze wspomnieć, że w przerwie dla kibiców przygotowano tylko jeden punkt cateringowy, gdzie cały asortyment skończył się dość szybko. Ale nic to, zawsze można się cieszyć, że w ogóle ktoś zechciał nas wpuścić na trybuny. Za grube pieniądze dodajmy, bo ceny biletów były iście europejskie. Odwrotnie proporcjonalnie do gry naszej wspaniałej drużyny, która robiła wszystko, żeby po meczu bez kąpieli móc wyskoczyć na miasto. Niestety, po golu Grzelaka na 1-0, trzeba było przemęczyć się przez kolejnych 30 minut.

Dla tych, którzy zostali na trybunach na ten czas, klub powinien przygotować specjalne nagrody. Naprawdę trudno było patrzeć na to, co wyczyniają nasze gwiazdeczki. Jedynie kamery ochrony wycelowane w nasze lica sprawiały, że trzeba było zachować uśmiech na twarzy. Wszak show must go on...

Jakim wynikiem zakończył się kolejny spektakularny występ Legii nie ma sensu wspominać. Nasi wygrali, prawda? A, że w półfinale Pucharu Polski znaleźli się rywale, to z pewnością jakieś zrządzenie losu.