Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
Warszawa - Niedziela, 10 października 2010, godz. 19:00
Sparing - mecz towarzyski
Herb Legia Warszawa Legia Warszawa
 • 38' Komorowski
1 (1)
Herb ADO Den Haag ADO Den Haag
  0 (0)

  Sędzia: Paweł Raczkowski
  Widzów: 17000
  Pełen raport

  Wypowiedzi pomeczowe

  Maciej Skorża (trener Legii): Oprawa i zachowanie kibiców stanowiło o tym, że to spotkanie pozostanie długo w naszej pamięci. Pierwsza połowa była lepszym fragmentem gry. Obie drużyny były bardzo skoncentrowane. Holendrzy, którzy grają systemem 4-3-3 doskonale czują się w tym ustawieniu. Trener Den Haag wystawił optymalny skład. Prezentowali bardzo wysoką kulturę i organizację gry. My chcieliśmy zagrać lepiej jeśli chodzi o defensywę. Stworzyliśmy kilka ciekawych sytuacji pod bramką holenderską. Nie byliśmy skuteczni aż do rzutu rożnego. Po wprowadzeniu nowych zawodników gra zrobiła się trochę chaotyczna i można było bardziej indywidualnie oceniać grę zawodników. Był to ciekawy i pożyteczny sparing dla nas. Najwięcej mogę powiedzieć o Fall Mouhamadou. Szczególnie na środku obrony zaprezentował się ciekawie. Nie chcę przesądzać czy jest piłkarzem na Legię, ale myślę że sprostał zadaniu. Pozostali grali zbyt krótko, trenowali z nami raz. W tygodniu będziemy mieli jeszcze jedną grę kontrolną specjalnie dla nich, żeby zobaczyć czy mogą się Legii przydać.

  Przemysław Kulesza (wylicytował grę w drużynie Legii): To dla mnie spełnienie marzeń. Super uczucie, nieporównywalne do niczego innego.