Tomasz Kiełbowicz 11
Manu 9
Ivica Vrdoljak 21
Ariel Borysiuk 16
96' Miroslav Radović 32
31' Maciej Rybus 31
84' Michał Kucharczyk 18
Wojciech Skaba 84
84' Alejandro Cabral 27
Artur Jędrzejczyk 2
Daniel Łukasik 35
96' Michał Żyro 33
31' Sebastian Szałachowski 20

Łodź zdobyta!

W ramach 9. kolejki Legia udała się na mecz do łodzi z Widzewem. Patrząc na formę i grę obu drużyn faworytem byli gospodarze. Boiskowe wydarzenia jednak tego nie potwierdziły i to zespół z Warszawy wraca z tarczą. Zarówno na boisku jak i na trybunach było efektownie i bardzo gorąco.

Rozpoczęła Legia. Goście bardzo szybko wykonali prostopadle podanie do Kucharczyka, ale młody napastnik Legii był na minimalnym spalonym. Szybko odpowiedzieli widzewiacy. Chytre uderzenie Grzelczaka mogło zaskoczyć stojącego w bramce Legii Machnowskiego. Ostatecznie golkiper przyjezdnych górą. Początek to akcja za akcję. Jak zwykle bardzo aktywny w pierwszych minutach był Manu. Jego rajdy rozrywały prawą stronę Widzewa, ale ostatnie podanie standardowo niedokładne. Bardzo groźnie pod bramką Mielcarza było w 12. minucie. Po rzucie wolnym bliski uderzenia piłki głową był Vrdoljak. Niestety minął się z nią. Legia widząc niemoc gospodarzy poszła za ciosem. Raz po raz futbolówka szybowała w pole karne gospodarzy. Napór legionistów przyniósł wymierne efekty w 16. minucie. Niezniszczalny Kiełbowicz posłał piłkę w pole bramkowe. Bardzo dobrze zachował się Kucharczyk, który zablokował golkipera łodzian. Mielcarz lekko wypiąstkował piłkę, która trafiła w udo Vrdoljaka potem w poprzeczkę i wpadła do siatki. Gospodarze szybko rzucili się od odrabiania strat. Górą był Kostia. Kolejny kwadrans pierwszej połowy, to ostry mecz z obu stron. Żaden z zawodników nie odstawiał nogi, co zaowocowało sporą ilością żółtych kartek. W 39. minucie Radović pięknie podał prostopadle do Rzeźniczaka. „Rzeźnik” wbiegając w pole karne został ewidentnie sfaulowany przez obrońcę Widzewa. Niestety sędzia podjął błędną decyzję i nie odgwizdał rzutu karnego. Po doliczeniu trzech minut do pierwszej odsłony arbiter odgwizdał przerwę.

Pierwsza połowa to dobra a momentami bardzo dobra gra Legii. Mocno zaskoczeni tym faktem gospodarze bardzo sporadycznie podchodzili pod pole karne Legii. Jednak jak już im to się udało to było ciekawie.

Drugą połowę zaczęli widzewiacy. Gospodarze na trybunach rozpoczęli od efektownego pokazu małych i dużych flag połączonych z racami. Na murawie natomiast uderzenia z trzydziestu metrów spróbował Kucharczyk. Niestety nie zmusił Mielcarza do interwencji. Gospodarze prostopadłymi zagraniami próbowali rozmontować dobrze grającą defensywę Legii. W 61. minucie po raz drugi sędzia OKRADŁ Legię. Tym razem nie uznał gola prawidłowo zdobytego przez Kucharczyka. To była niemal kopia z 16. minuty. Kiełbowicz z narożnika dośrodkował w pole bramkowe. Kucharczyk podobnie jak przy pierwszym golu zablokował bramkarza. Wyskoczył do piłki i czysto uderzył ją do bramki. Z sobie tylko wiadomych powodów arbiter spotkania odgwizdał faul na bramkarzu. Sytuacja ta spowodowała rzucenie rac na murawę przez fanatyków gości. W wyniku tego nastąpiła kilkuminutowa przerwa w meczu. W 71. minucie bardzo groźnie uderzał Sernas, ale fantastyczną interwencją popisał się Machnowskij. Nieuznany drugi gol dla Legii obudził widzewiaków. Pod bramką gości zaczęło być gorąco. Gospodarze mocno atakowali, ale nie potrafili pokonać Kostii. Drugą odsłonę sędzia przedłużył aż o siedem minut! W doliczonym czasie gry gospodarze mieli jeszcze dwie okazje do wyrównania po rzutach wolnych. Raz uderzyli niecelnie, raz w mur. Po 99. minutach sędzia zakończył spotkanie.

Mecz od początku to końca był bardzo zacięty. Zawodnicy podeszli do niego bardzo poważnie. Sędzia dla uspokojenia ich temperamentów aż dziewięć raz musiał pokazywać żółty kartonik. Sam zresztą popełnił dwa bardzo poważne błędy na niekorzyść Legii: najpierw nie odgwizdał rzutu karnego a potem nie uznał prawidłowego gola Michała Kucharczyka. Teraz przed legionistami kolejny trudny mecz - w Kielcach z tamtejszą Koroną.

Autor: Kamil

18:52 - Witamy ze stadionu łódzkiego Widzewa
18:53 - Pierwsi kibice gospodarzy już na trybunach. Zapowiada się, że widzewiacy zaprezentują dziś sporych rozmiarów oprawę
18:55 - Sektor Legii wypełniony już prawie w połowie.
19:17 SZOK!
Na ławce rezerwowych zabraknie Marijana Antolovicia! Pierwszym bramkarzem będzie Kostia Machnowskij, rezerwowym Wojtek Skaba!
19:23 - Nie koniec zmian w Legii. Ofensywnego pomocnika zagra dziś Miro Radović. Napastnikiem będzie Michał Kucharczyk
19:23 - Legioniści właśnie wybiegli na rozgrzewkę przywitani gwizdami ze strony łodzian
19:36 - Jakieś zamieszanie w sektorze Legii. Słychać strzały policji z broni
19:36 - A jednak nie, to tylko odpalane race
19:37 - Policja wchodzi na sektor
19:39 - Cały sektor Legii zadymniony, nie widać co się tam dzieje
19:42 - Dym z rac przesunął się nad murawę. Kibice Legii ściśnięci na połowie sektora. W drugiej części stoi policja. Nic się nie dzieje
19:47 - Policja interweniuje teraz w sektorze gospodarzy
"Czy Niebios natchnienie, czy piekieł płomienie, wszystkie te dusze na Twoje skinienie" - to hasło z oprawy widzewiaków
19:54 - Policja opuszcza sektor Legii, a ochrona zajmuje miejsca przed sektorem gości
Piłkarze wychodzą na murawę
Legioniści w klasycznych biało-czarnych strojach. Widzew w jednolitych czerwonych
Bardzo efektowna oprawa gospodarzy na głównej trybunie

1' - Rozpoczęli legioniści
2' - Vrdoljak do Manu, ten wycofuje do obrońców
2' - Legia ładnie rozgrywa piłkę. Rybus wypuszcza prostopadle Kucharczyka, ale ten jest na spalonym
3' - Pierwszy kontakt z piłką Machnowskiego. Uprzedził Grzelczaka
3' - Faul Borysiuka
4' - Teraz dobrze Astiz przerwał atak gospodarzy
5' - Zagranie ręką przez Astiza
5' - Żółta kartka: Inaki Astiz (Legia)
8' - Akcja gospodarzy prawą stroną, ale świetna interwencja Kiełbowicza
8' - Teraz atak legionistów. Dośrodkowanie Rybusa prosto do Kucharczyka, ale ten źle przyjął piłkę
8' - Dudu fauluje Manu
9' - Manu mija rywala, ale wybiegł z piłką za końcową linię
10' - Teraz faul Dudu na Radoviciu
10' - Świetna szybkość Manu, który wyprzedził obrońcę i podał płasko piłkę na 5 metr pola karnego, ale tam nie było nikogo by zakończyć akcję
12' - Robak wpada w pole karne... podaje ale w ostatniej chwili piłkę przejmuje Astiz i podaje do Borysiuka
12' - Żółta kartka: Piotr Grzelczak (Widzew)
12' - Kartka dla widzewiaka za faul na Radoviciu
13' - Kiełbowicz dośrodkowuje z rzutu wolnego, tam piłkę próbował sięgnąć głową Vrdoljak, ale nie zmienił toru lotu piłki
15' - Kolejna dobra akcja Manu. Wymienił piłkę z Rzeźniczakiem i dośrodkował w pole karne, nie minęła chwila a znowu posłał piłkę w szesnastkę, ale wybili ją obrońcy. Dobitki z daleka próbował Vrdoljak - nieudanie
16' - Legia znowu w ataku, teraz dośrodkowywał Rzeźniczak, ale w ostatniej chwili Rybus został zablokowany
17' - Manu wywalczył rzut rożny
17' - GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17' - GOL! Ivica Vrdoljak! (Legia)
18' - Dośrodkowanie z rzutu rożnego Kiełbowicza i z kilku metrów kapitan Legii pakuje piłkę do siatki!
18' - Radość w sektorze gości. Odpalona raca i stroboskopy
19' - Kontra Widzewa przerwana przez Kiełbowicza
20' - Robak sam na sam z Machnowskim.. broni legionista, ale gola i tak by nie było bo sędzia odgwizdał spalonego
23' - Piłka wpada do bramki Legii ale Sernas pomagał sobie ręką... na szczęście zauważył to boczny arbiter
23' - Żółta kartka: Darvydas Sernas (Widzew)
24' - Drybling Radovicia, podanie do Borysiuka i fatalny strzał Borysiuka
25' - Dośrodkowanie w pole karne Legii... Główkuje Robak po długim słupku ale świetnie broni Kostia!
26' - Faul Kucharczyka
26' - Robak fauluje Vrdoljaka
27' - "Gdzie macie flagę" śpiewają widzewiacy
27' - A tymczasem świetna akcja Legii. Radović w polu karnym uderza po krótkim rogu ale tylko w boczną siatkę!
28' - Szybki i otwarty mecz z obu stron
29' - Rybus chyba będzie musiał opuścić boisko. Szybko rozgrzewa się Szałach i Żyro
30' - Rybus gestrami pokazuje że nie może w ogóle się poruszać i czeka na zmianę
30' - Przepychanka Grishok i Manu. Kartka dla legionisty
30' - Żółta kartka: Manu (Legia)
32' - Rybus opuszcza boisko na noszach
32' - Wygląda to na problemy z pachwinami
32' - Zmiana Legia:

Maciej Rybus -
Sebastian Szałachowski
33' - Żółta kartka: Paul Grischok (Widzew)
33' - W tamtym starciu kartką ukarany został także widzewiak
35' - Uciekła piłka Kucharczykowi
35' - Faul Borysiuka przy linii bocznej
35' - Dośrodkowanie płaskie w pole karne Legii przejmuje Komorowski
36' - Borysiuk wymaga interwencji lekarza po starciu z graczem gospodarzy
37' - Teraz Borysiuk na noszach opuścił murawę
38' - Faul Manu
38' - Na spalonym Grischok
39' - Kucharczyk chciał prostopadle wypuścić Radovicia, ale przejęli piłkę
40' - Radović wypuszcza Rzeźniczaka w pole karne ten przewracany przez widzewiaka - nie ma karnego!
41' - Niesłusznie niepodyktowany rzut karny dla Legii...
42' - Kucharczyk po zejściu Rybusa zajął jego miejsce, a na szpicy Szałachowski wspomagany przez Radovicia
42' - Strzał Borysiuka z daleka... rykoszet i rożny dla Legii!
44' - Dośrodkowanie Kiełbowicza... zamieszanie w polu karnym Widzewa, próba strzału Szałachowskiego nieudana... jeszcze jedna wrzutka i wyłapuje piłkę Mielcarz!
45' - Grischok dośrodkowuje... ale tam obrońcy Legii przejmują piłkę
45' - Manu wywalczył aut
46' - Rzeźniczak przedziera się środkiem boiska.. podaje w ciemno prostopadle... nikt nie ruszył do tej piłki
46' - Faul na Komorowskim w narożniku boiska
46' - Sędzia dolicza 3 minuty
47' - Szybkość Manu i piękny wślizg blokuje Grischoka. Rożny dla Widzewa
48' - Krótkie rozegranie... dośrodkowanie i Ukach zza linii końcowej już uderza głową. Od bramki Machnowskij
49' - Teraz cała Legia na własnej połowie i wybijanie w ciemno
49' - Trochę niepotrzebnie tak cofnęli się legioniści
49' - Teraz długie podanie do Szałachowskiego, ale legionista nie miał szans by przejąć piłkę
49' - Koniec pierwszej połowy

Legia jest drużyną lepszą, prowadzi grę i często atakuje skrzydłami, szczególnie aktywni są Manu i Radović.
Znowu gazowanie sektora Legii choć nic się w nim nie dzieje
Widzewiacy palą szaliki Legii
Kolejne oddziały ochrony i policji oddzielają kibiców obu drużyn

47' - W młynie Widzewa setki małych i dużych flag oraz race - ładny widok
48' - Uderzenie Kucharczyka z 30 metrów - niecelne
49' - Widzew zagrywa w pole karne Legii, ale jest tam Komorowski
52' - Na spalonym Sernas
54' - Małe zamieszanie w polu karnym Legii, spokojnie obrońcy sobie poradzili
56' - Akcja Legii. Kucharczyk do Kiełbowicza, ten w pole karne do Szałachowskiego, który z trudnej pozycji wywalczył rzut rożny
56' - Kiełbowicz...na daleki słupek do Vrdoljaka, ale zablokowany legionista.
57' - Zmiana Widzew:
Wojciech Szymanek -
Velibor Durić
57' - A jednak jeszcze nie doszło do opisywanej przez nas zmiany
58' - Widzewiacy wywieszają flagę Visitors, którą niedawno stracili legioniści...
61' - Rzut rożny dla Legii
62' - GOOOOLLLL?!?! NIE MA!! Sędzia nie uznał bramki legionistów!
62' - Żółta kartka: Marcin Komorowski (Legia)
62' - Race lecą z sektora Legii
63' - Rzut wolny dla Widzewea
63' - Mecz przerwany
65' - Małek popełnił błąd nieuznając gola Kucharczyka
67' - Gra będzie chyba za chwilę wznowiona
67' - Fatalnie wykonany rzut wolny przez gospodarzy. Piłkę przejął Borysiuk... kontra do Kucharczyka - nieudana
70' - Legia atakuje... piękne uderzenie Szałachowskiego z 25 metrów z trudem wybija Mielcarz na rzut rożny!
72' - Sernas uderza z 18 metrów tuż obok słupka! Jeszcze piłkę dotknął Kostia i rożny dla Widzewa!!
73' - Dośrodkowaniae.. Kostia broni.. ale piłka wpada do bramki! GOLA JEDNAK NIE MA! Faul na bramkarzu Legii
73' - Żółta kartka: Ugochkwu Ukah (Widzew)
74' - Widzew w ataku
74' - Rzeźniczak spokojnie pozwala opuścić piłce boisko
75' - Szałachowski uderza po ziemi z 18 metrów - broni Mielcarz!
76' - Groźnie pod bramką Legii Kiełbowicz ratuje i Kostia broni!
77' - Na spalonym Robak
78' - Kostia za słabo wybija piłkę poza polem karnym, ale fatalna próba przelobowania bramkarza Legii
78' - A w młynie gospodarzy trwa rwanie flagi Visitors
79' - Za bardzo cofnęli się legioniści
79' - Zmiana Widzew:
Paul Grischok -
Rafał Grzelak
80' - Potężne dośrodkowanie przy słupku wybija pewnie Machnowskij!
81' - Legia umiejętnie się broni. Rzeźniczak wybija na rzut rożny
81' - Ukah główkuje tuż obok słupka! UFF!!
82' - Faul na Kucharczyku na środku boiska
83' - Pięknie Szałach przedarł się skrzydłem, zbiegł do środka i oddał mocny strzał z 18 metrów, ale Mielcarz obronił
85' - Robak wygrywa pojedynek z Rzeźnikiem, ale strzela niecelnie
85' - Zmiana Legia:
Michał Kucharczyk -
Alejandro Cabral
87' - Dobrze Komorowski, teraz pędzi Szałachowski, był sam ale długo utrzymał piłkę i wywalczył rzut rożny
88' - Nic nie wyszło ze stałego fragmentu gry legionistów
88' - Żółta kartka: Ivica Vrdoljak (Legia)
88' - Oj Kostia niepewnie łapał piłkę po niegroźnym uderzeniu gospodarzy głową
90' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, świetnie piąstkuje Kostia i jest faulowany
90' - Wymagana będzie pomoc lekarza
91' - Sędzia dolicza 7 minut
93' - Rzut wolny dla Widzewa z ponad 30 metró
93' - Potężna bomba Grzelaka... obok bramki!
93' - Żółta kartka: Kostiantyn Machnowskij (Legia)
93' - Słuszna kartka dla Kostii za opóźnianie gry
94' - Trwa ostrzeliwanie bramki Legii. Grzelczak wywalczył w ten sposób rzut rożny
95' - Dośrodkowuje Dudu... Kostia piąstkuje i ponownie jest faulowany!
96' - KIEŁBIK! ah ten Kiełbik w ostatniej chwili blokuje Sernasa!
96' - Znowu piłka skierowana w pole karne Legii... bez efektu
97' - Rado pokazuje eLki kibicom Legii:)
97' - Zmiana Legia:
Miroslav Radović -
Michał Żyro
97' - Rzut wolny dla Widzewa z 20 metrów! Niedobrze
98' - Piłkę ustawił Dudu
98' - Pięciu legionistów w murze
98' - w mur!
98' - Kotłuje się w polu karnym Legii. Kormorowski wybija!
99' - 3... 2.... 1.... panie Turek?;)
99' - jeszcze akcja widzewa w pole karne.. Kormowski faulowany!
100' - Koniec meczu!

La allalalala :)))))) Piłkarze cieszą się z kibicami
Legioniści przetrwali nawałnicę Widzewa i wywożą jakże potrzebne 3 punkty!
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE! i zapraszamy na więcej na stronę główną

Na ulicy Piłsudskiego gaz

Mecz Widzew - Legia już sporo przed meczem zapowiadał się jako gorące widowisko na trybunach. Atmosferę podgrzewała informacja o posiadaniu przez widzewiaków płótna "Visitors", które na meczu z nami miało, i zakończyło swój żywot. Na trybunach ultrasowali tylko gospodarze. Doping z obu stron poniżej oczekiwań.

Legioniści na ten wyjazd dostali raptem 800 biletów, co jak wiadomo, było przynajmniej kilka razy mniejszą liczbą od zapotrzebowania. Do Łodzi udaliśmy się "specem" z dworca Zachodniego o godzinie 15:33. Podróż minęła szybko i sprawnie, bez komitetów kamienno-napinaczowych i zgodnie z planem podjechaliśmy na Łódź Niciarnianą, znajdującą się na tyłach sektora gości.

Wpuszczanie na nasz sektor wlekło się, niektóre osoby mimo posiadania biletu odbijały się od bramy, bo na liście widniał błąd w ich nazwiskach. Dojście na sektor gości jest mocno oldschoolowe, podobnie jak sam stadion. Trzeba przyznać, że budowa nowych obiektów trochę odzwyczaiła nas od łódzkich warunków. W końcu powolne wpuszczanie postanowiono "przyśpieszyć", pomijając zupełnie kontrolę, i tak na sektorze gości znalazła się większość warszawiaków. Nie wszyscy, bowiem część osób cały mecz spędziła za sektorem. Zdecydowane wejście na sektor nie pozostało bez reakcji policji, która dość szybko przemieściła się w stronę naszej trybuny i po krótkiej szarpaninie, w czasie której legioniści byli okładani pałkami i gazowani, otworzyła bramkę i "wjechała" na nasz sektor.

Większość osób została zepchnięta w stronę trybuny prostej. Łodzianie widząc te zajścia intonowali pieśni anty policyjne. Po tej interwencji mundurowych, jak i kolejnych, właściwie do końca meczu wiele osób "walczyło" z gazem. Kilka niestety musiało skorzystać z pomocy lekarzy.

Łodzianie od samego początku sporo miejsca w swoim repertuarze (szczególnie Niciarka) poświęcali właśnie nam. Nie pozostawaliśmy dłużni i co chwila z naszej strony intonowane były "Łodzka k... aejaejao", czy "Widzew... ja tej k... nienawidzę". Na zaczepkę młyna gospodarzy "Dziś z Warszawy przyjechały same k... i pedały", padła szybka odpowiedź "Warszawa Włochy", czyli przypomnienie RTS-owi słynnego starcia sprzed lat, rzekomo "na remis".

"Czy niebios natchnienie, czy piekieł płomienie, wszystkie te dusze na Twoje skinienie" - to hasło oprawy przygotowanej przez miejscowych ultrasów na wyjście piłkarzy. Towarzyszyła mu spora malowana sektorówka, a pod nią odpalono trochę strobo. W młynie w pierwszej połowie wisiał spory transparent z datami 1910 i 2010. Z atrakcji ultras widzewiacy w II połowie zaprezentowali jeszcze efektowne flagowisko, w połączeniu z racami w sektorze za bramką. Piro raz na jakiś czas odpalane było także w sektorze gości, po czym szybko leciało albo w stronę policji, albo gospodarzy.

W końcu, w II połowie, Widzew wywiesił na płocie swoje płótna, zastępując wspomniane wcześniej transparenty. Flagi wywieszono od zewnętrznej strony ogrodzenia, natomiast płótno "Visitors" od wewnątrz. "Hej k... czemu od środka?!" - to szybka reakcja warszawiaków, którzy od początku spotkania wyglądali czy płótno już wisi. Na widok flagi brama na dole naszego sektora była szturmowana, ale liczba ochrony i policji w pobliżu sektora właściwie z góry skazywała akcję na niepowodzenie. Skończyło się na tym, że odpalona pirotechnika, a szczególnie świece dymne, zmusiły sędziego do przerwania na kilka minut meczu. W momencie pierwszego uderzenia w bramę, widzewiacy znajdujący się prawie 150 metrów od naszego sektora pospiesznie zdjęli z ogrodzenia "Visitorsów".

W naszym sektorze wisiały dwie flagi - "Warriors" i "Dżihad Legia". Z boku sektora pojawiły się też dwa transparenty - jeden z pozdrowieniami dla Rafała, drugi - "niepodlegli.net". Doping przez nas prowadzony stał na niskim poziomie. W pierwszej połowie gaz trochę utrudniał głośne śpiewy, ale trzeba przyznać, że tego dnia wokalnie pokazaliśmy się słabo. Było sporo wrzutów na gospodarzy, a w miarę przyzwoity doping rozpoczęliśmy dopiero kilkanaście minut przed końcem meczu. Zresztą Widzew, dopingujący swój zespół przez całe spotkanie, także wypadł poniżej oczekiwań. Momentów kiedy więcej niż jedna trybuna włączały się do dopingu było naprawdę niewiele. W przeszłości pod tym akurat względem bywało znacznie lepiej (dotyczy obu stron). Jedno co się nie zmienia, to łódzcy kamieniarze. Choć kamulce i szklane butelki rzucane w naszą stronę były mniejszych gabarytów niż kilka lat temu, a częstotliwość rzutów znacznie niższa (spore bufory), kolejnych parę osób musiało skorzystać z pomocy lekarza.

Oprócz podarcia flagi "Visitors", na Niciarce widzewiacy wywiesili kilkanaście naszych szali, które próbowali spalić. Każda taka próba była kontrowana przez strażaków z gaśnicami, a później także policję. Gaśnice używane były również w naszą stronę, gdy palone były zdobyte barwy RTS-u.

Nasi piłkarze niespodziewanie wygrali w Łodzi, czym sprawili nam miłą niespodziankę. Po zakończeniu spotkania podeszli pod nasz sektor i zaintonowali "Warszawę". Około 30 minut później opuściliśmy sektor i udaliśmy się do "zaparkowanego" bezpośrednio za nim specjala.

Jako ciekawostkę warto podać, że policja miała dobrze w pamięci "zniknięcie" kilkudziesięciometrowego graffiti na murze w Skierniewicach (sam mur znowu stoi, ale graffiti już nie ma) i tym razem cały skierniewicki mur był obstawiony przez mundurowych. Policja ponoć miała czekać również na Zachodniej, ale większość osób opuściła pociąg w czasie krótkiego postoju stację wcześniej.

Konsekwencje piątkowego meczu są z pewnością nieuniknione. Nikt na razie nie wie jak zachowają się działacze, ani jaka kara zostanie na nas nałożona po wyjeździe do Łodzi. Przed nami dwa kolejne wyjazdy - do Kielc i Wrocławia (PP), ale czy dane nam będzie się tam udać, okaże się zapewne w najbliższych dniach.

P.S. Działacze Widzewa nie wpuścili na stadion niepełnosprawnych kibiców Legii, zasłaniając się przekroczeniem terminu zgłoszenia (to miało miejsce tydzień przed meczem). Nieoficjalnie wiadomo, że Widzew obawiał się, by na murawie nie pojawiła się osoba, która... zerwała by flagę "Visitors".