82 Takesure Chinyama
Sebastian Przyrowski 33
Damian Kowalczyk 38
Tomasz Jodłowiec 3
46' Janusz Gancarczyk 18
Adrian Mierzejewski 10
Milos Dragojević 24
64' Patryk Rachwał 20
Maciej Sadlok 4
Jakub Tosik 24
73' Coutinho Bruno 32
Artur Sobiech 90
Pavel Vidanov 31
64' Dariusz Pietrasiak 17
Euzebiusz Smolarek 7
Daniel Gołębiewski 9
Łukasz Piątek 28
46' Milos Adamović 44
73' Paweł Wszołek 7

Udany rewanż

W obecności kompletu fantastycznie dopingującej publiczności Legia Warszawa pokonała Polonię 1-0. Jedyna bramka w meczu padła w 26. minucie. Po strzale Michala Hubnika piłkę do własnej siatki skierował Sadlok. Niemal przez całe spotkanie "wojskowi" posiadali zdecydowaną przewagę i zmarnowali kilka znakomitych okazji na to, aby zwycięstwo było bardziej okazałe.

W wyjściowej jedenaste Legii nie było żadnych niespodzianek. W ataku Michal Hubnik wspierany przez Miroslava Radovicia i Michała Kucharczyka. Na środku piłki rozdzielali Ivica Vrdoljak i Alejandro Cabral, a na środku obrony zagrali Inaki Astiz i Marcin Komorowski. Od pierwszej minuty lepiej prezentowali się legioniści. W środku pola brylował szczególnie "Rado", który był wszędzie i na każdy sposób starał się przedostać pod pole karne rywala. W 13. Minucie Cabral urwał się Rachwałowi i podał piłkę w pole karne do Manu, któremu zabrakło kilku centymetrów by opanować piłkę. Chwilę później pięknie z narożnika boiska dośrodkował Jakub Rzeźniczak – futbolówka spadła prosto na głowę Michała Kucharczyka, ale z 3 metrów trafił prosto w Przyrowskiego. W 26. Minucie znowu zaszalał Radović, który po minięciu rywali podał do Michala Hubnika, a ten strzelił na bramkę Polonii. Piłkę odbił jeszcze Przyrowski, by po chwili do własnej bramki futbolówkę wbił nadbiegający Maciej Sadlok! Jeszcze przed przerwą na bramkę rywali uderzali Hubnik i Kucharczyk, dużo biegał Manu, ale nic z tego nie wynikało. Pięć minut przed przerwą groźnie zrobiło się w polu karnym Legii po niepewnej interwencji Skaby, na szczęście Mierzejewski zamiast strzelać z ostrego kąta do pustej bramki wdał się w drybling i Astiz przejął piłkę.

Już na początku drugiej części legioniści mieli okazję by podwyższyć prowadzenie. Znakomite dośrodkowanie Rzeźniczaka Hubnik na raty próbował zamienić na bramkę, ale dwa razy Przyrowski okazał się lepszy. Jeszcze dobijać z 16 metrów próbował Manu, ale uderzył minimalnie obok słupka. Chwilę wcześniej Alejandro Cabrala zastąpił Janusz Gol. W kolejnych minutach "wojskowi" nieco się cofnęli, co sprowokowało akcje polonistów pod bramką Legii, ale przyzwoicie spisywał się duet Astiz i Komorowski. W 77. minucie w pole karne wpadł i przewrócił się Michał Kucharczyk, trybuny natychmiast domagały się rzutu karnego, ale arbiter uznał, że legionista chciał wymusić rzut karny i ukarał go żółtą kartką. Trzy minuty później z kontrą ruszył Radović. Nieatakowany przez nikogo biegł środkiem boiska i podał prostopadle w pole karne do pędzącego ze skrzydła Kucharczyka, ale strzał "Kucharza" odważnym wyjściem zablokował Przyrowski. Kolejną akcję wyprowadził Manu, podał na drugą stronę do Gola, ten do Wawrzyniaka. Obrońca dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie ładnie z pierwszej Rzeźniczak podał do idealnie ustawionego Kucharczyka, ale młody legionista fatalnie przestrzelił nad poprzeczką. W ostatnich minutach gospodarze mieli kolejne okazje by podwyższyć prowadzenie, gdy raz po raz akcje inicjował Radović. Na ostatnie 3 minuty na murawie pojawił się nowy nabytek Felix Ogbuke, który zastąpił Michała Kucharczyka.

W doliczonym czasie gry fani z Żylety odpalili środki pirotechniczne i część z nich poleciała w kierunku murawy, przez co arbiter musiał przerwać na kilka minut mecz. Po wznowieniu gry jeszcze znakomitą okazję miała Polonia, ale świetnie zachował się Skaba. Legia nie straciła więc dystansu do prowadzącej Wisły Kraków i zrewanżowała się za jesienną porażkę na Konwiktorskiej.

Woytek

16:13 - Witamy ze stadionu Legii! Żyleta już niemal pełna i od dobrych kilkudziesięciu minut trwają próby wokalne
16:14 - W sektorze gości już około 1000 kibiców Polonii
16:16 - Na rozgrzewkę wychodzą bramkarze Legii witani oklaskami
"JEDNA JEST SIŁA W TYM MIEŚCIE LEGIA TO POTĘGA A WY KIM JESTEŚCIE" - ogromne transparenty na Żylecie!
Mistrzem Polski jest Legia... na wyjście piłkarzy
Całość w towarzystwie flag na kijach, folie i... odrobinką pirotechniki
Obie ekipy już czekają na sygnał od sędziego...

2' - Gramy!
2' - Na sektorze gości transparenty z herbem KSP i flagi na kijach
2' - A na murawie.. Skaba do Wawrzyniaka.. w ataku Legia
3' - Radović powstrzymany przez Trałkę
3' - Jeszcze Radović.. rusza, żeby pójść z akcją, ale wcześniej został nieprzepisowo powstrzymany
3' - Będzie okazja do uderzenia z rzutu wolnego...
4' - Od bramki Przyrowski
5' - Długie podanie do Kucharczyka... Walka w środkowej strefie boiska
5' - Skaba opuszcza pole karne, żeby zainterweniować.. Aut dla przyjezdnych
6' - Ivica byle do przodu, byle w kierunku Hubnika
7' - Legioniści spokojnie konstruują atak pozycyjny
7' - Zwija się z bólu Komorowski na środku boiska
7' - Jednak pomoc lekarzy nie będzie konieczna
8' - Próbują przedzierać się lewą stroną legioniści
8' - Hubnik do Radovicia, ten za bardzo schodził w stronę prawego skrzydła, więc nie mógł oddać strzału.. Podaje do Manu, który był blokowany przy próbie dośrodkowania
9' - Rzut wolny dla Polonii na połowie legionistów
9' - Bruno sprytnie na skrzydło, wrzutka w pole karne, ale piłka przechodzi przez całą szerokość boiska
10' - Interwencja Skaby... Wydawało się, że opanował sytuację i piłka jest w jego rękach, ale futbolówka wyturlała się poza pole karne i konieczne było wsparcie kolegów z defensywy
11' - Kolejny rzut wolny dla "Czarnych koszul", ale bez zagrożenia dla gospodarzy
12' - Radović na 16 metrze... ni to strzał, ni to podanie. Wydawało się, że będzie groźna akcja, a ostatecznie Przyrowski wznowił grę
12' - Radović mija rywali, zwodzi, odgrywa do Hubnika, który czekał, żeby nie spalić... Mamy rzut rożny
13' - Wrzutka w pole karne.. Przyrowski od bramki
14' - Cabral urywa się Rachwałowi... Piłka w pole karne Polonii, gdzie Manu zabrakło dosłownie kilkunastu centymetrów, żeby opanować futbolówkę i skierować ją do siatki
15' - Aj! Idealna okazja dla Legii!!! Rzeźniczak dośrodkował niemal z narożnika boiska. Kucharczyk w polu karnym, skacze, próba strzału głową i... prosto w Przyrowskiego!
16' - Hubnik z Sadlokiem walczą o piłkę. Górą obrońca gości
16' - Kwadrans gry za nami. Póki co, dogodniejsze okazje do objęcia prowadzenia miała Legia
17' - Zaspał Rzeźniczak, nie zorientował się gdzie jest piłka. Na szczęście bez konsekwencji, bo jesteśmy na połowie Polonii
17' - Rzut rożny dla legionistów
18' - Centra w pole karne, ale poloniści wybijają futbolówkę poza szesnastkę
19' - ZDJĘCIA OPRAWY JUŻ MOŻECIE ZOBACZYĆ TUTAJ
20' - Rzeźniczak nieprzepisowo powstrzymuje rywala. Będzie okazja do wrzutki
20' - Dośrodkowanie, ale dobrze interweniuje Wawrzyniak
21' - Hubnik walczy z Sadlokiem.. Faul? Nie, arbiter nakazuje grać dalej
22' - Leży Mierzejewski na murawie. Wydawało się, że będzie potrzebna pomoc lekarzy, ale gracz gości podniósł się o własnych siłach
23' - Żółta kartka: Jakub Tosik (Polonia)
23' - Faulował Tosik Vrdoljaka na środku boiska
24' - Lewym skrzydłem pociągnęli legioniści. Dośrodkowanie... Wyłapał to Przyrowski
25' - Wawrzyniak posyła wysoką piłkę w kierunku Hubnika, ale przy nim czekał już Jodłowiec
25' - Lewą stroną Legia, ale dobrze w defensywie goście
27' - Legioniści szybko rozbijają atak gości i sami próbują przedzierać się lewym skrzydłem
27' - GOL! Maciej Sadlok! (samob.)
28' - GOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!! Radović przebiegł ładnych kilkanaście metrów, odegrał do Hubnika, który będąc w polu karnym zmusił Przyrowskiego do wyciągnięcia piłki z siatki! Legia 1. Polonia 0.
29' - Szał radości chciał zmącić Sobiech, który z 16 metrów chciał zaskoczyć Skabę
31' - Rzeźniczak nie przebiera w środkach, żeby powstrzymać przeciwnika. Faul dla gości
31' - Manu urywa się Cotrze. Długa piłka w kierunku Hubnika, ale czekali tam gracze w czarnych strojach
32' - Wymiana podań w środkowej części boiska
33' - Kucharczyk ładnie oszukał rywala i podążył lewą stroną. Dośrodkowanie... Piłka w rękach przyrowskiego
33' - Mierzejewski w kierunku Tosika, ale zbyt mocno
34' - Radović... szybko faulowany przez Rachwała
34' - Leży Rzeźniczak. Hubert Siejewicz sprawdza co się stało z legionistą
35' - Wszystko już wyjaśnione. "Rzeźnik" wrócił na swoją pozycję
36' - Bruno do Tosika na prawe skrzydło... Komorowski przecina podanie i legioniści ruszają z atakiem
37' - Szukają goście sposobu na oszukanie Legii, ale póki co gra toczy się w okolicach koła
38' - Rzut wolny dla Legii. Będzie okazja do zmiany wyniku...
38' - Zagranie w pole karne, ale piłka trafiła prosto w pierwszego grajka Polonii
38' - Jeszcze Hubnik, ale obok celu
41' - Kolejna niepewna interwencja Skaby... Mierzejewski mógł skierować piłkę do pustej bramki, ale za bardzo zszedł do linii, i Skaba zdążył wrócić między słupki
41' - Mocno bita piłka z rzutu rożnego. Przyrowski chwyta futbolówkę
42' - Legioniści zdobywają kolejne metry
42' - Próba strzału po ziemi, ale Kucharczyk posłał piłkę obok celu
43' - Hubnik do Manu, który tym razem próbował uruchomić kolegów podaniem po ziemi. Niestety, czujni w obronie poloniści
44' - Manu prawym skrzydłem, pędzi ile sił w nogach. Zagrywa na 16 metr, ale oddany strzał nie znalazł drogi do siatki
45' - Rzeźniczak pewnie w obronie i Mierzejewski został bez piłki
45' - Ciekawe podanie do Cabrala, ale ten nie miał szans na dojście do zagrania
46' - Rzeźniczak... Sadlok faulował i Cabral ustawia sobie już piłkę
46' - Mooocno bita piłka i wyciągnięty jak struna Przyrowski przechwytuje piłkę
47' - Sędzia dolicza jeszcze minutę
47' - Bruno, Sadlok do Mierzejewskiego na lewe skrzydło. Rzeźniczak przerywa akcję i jest rzut rożny
48' - Żółta kartka: Patryk Rachwał (Polonia)
48' - Koniec pierwszej połowy

Pierwsza połowa należała do legionistów, którzy swą przewagę udokumentowali golem. Liczymy na to, iż w drugiej części ten stan się jeszcze poprawi
Obie ekipy już na murawie

46' - Zmiana Polonia:

Janusz Gancarczyk -
Milos Adamović
47' - W szeregach gości jedna zmiana. Legia wyszła w tym samym składzie
48' - Faulowany Kucharczyk.. Będzie okazja dla Ivicy
48' - Płasko posłana piłka trafiła prosto w nogi rywala
49' - Jednak jeszcze gospodarze. Manu z prawego skrzydła na głowę Hubnika, ale Czech nie złożył się dobrze do tego strzału
50' - Trałka sygnalizuje grę ręką przez Kucharczyka
51' - Kucharczyk udowadnia, że potrafi grać równie umiejeętnie w obronie
52' - Kolejna ręka. Tym razem Komorowskiego, tym razem w polu karnym, ale... tym razem bez reakcji polonistów i przede wszystkim samego sędziego
52' - Będzie zmiana w Legii. Szykuje się Gol
53' - Zagapili się poloniści, ruszył Hubnik, przejął piłkę i huknął w ręce Przyrowskiego
54' - Zmiana Legia:
Alejandro Cabral -
Janusz Gol
55' - Aj! Zamieszanie w polu karnym gości. Próbował dwukrotnie Hubnik, jeszcze był Manu, ale posłał piłkę obok słupka!!!
55' - Odpowiedź Trałki.. uderzenie w bandy okalające boisko
56' - Na wiwat jeden z polonistów
57' - Sędzia zapomniał gwizdka? Raczej nie, ale przy dość ostrej grze przed chwilą, nie zareagował
59' - Trzeba przyznać, iż rywale się nieco przebudzili. Częściej atakują i dłużej są przy piłce niż w pierwszej połowie
59' - Na spalonym Manu
61' - Manu na nieco kuriozalnym spalonym
62' - Gol chciał się pokazać kibicom strzelając gola, ale piłka powędrowała wysoko w kierunku Żylety
63' - Sadlok do Adamovcia, próbował naciskać Radović
65' - Zmiana Polonia:
Patryk Rachwał -
Dariusz Pietrasiak
65' - Kolejna roszada w szeregach gości. Natomiast Maciej Skorży czeka z kolejnymi zmianami
66' - Astiz.. naciska na niego Adamović, ale Hiszpan podaje do Skaby, który... posłał piłkę na aut
67' - Rzut wolny dla Polonii. Mierzejewski będzie wrzucał w pole karne
67' - Futbolówka trafiła w głowę interweniującego Manu
68' - Korner... od bramki Skaba
68' - Trałka do Mierzejewskiego na prawe skrzydło
68' - Na szczęście dobrze spisuje się dziś blok defensywny Legii
70' - Polonia, przecina podanie Vrdoljak. Gol kiwa się... w poprzek boiska
71' - Faul na Manu na połowie przyjezdnych
73' - Aj, zamotał się Wawrzyniak, który będąc w szesnastce zakiwał się sam ze sobą i zamiast strzelić, musiał odgrywać do kolegów. Niestety, piłka nie trafiła do nóg kolegów
73' - Gol nieprzepisowo powstrzymywany na lewej stronie
73' - Zmiana Polonia:
Bruno -
Paweł Wszołek
75' - Radović z wolnego w pole karne, przedłuża Vrdoljak głową i.. piłka wpada w ręce Przyrowskiego
76' - Wszołek walczy z Rzeźniczakiem, zagranie do środka i Astiz ratował zespół wybiciem na aut
77' - Radović przejął piłkę, podciągnął do narożnika boiska, zagrał w szesnastkę, gdzie Kucharczyk próbował głową zaskoczyć Przyrowskiego
78' - Żółta kartka: Michał Kucharczyk (Legia)
78' - Karny? Sędzia zdecydował, że napastnik Legii chciał wymusić jedenastkę
81' - Lewą stroną Polonia, strzał z dystansu ,ale po nogach legionistów
82' - Akcja gospodarzy... Radović popędził środkiem, w końcowej fazie zagrał na lewo do Kucharczyk, ale uprzedził go Przyrowski. Szkoda, bo dobrze zapowiadała się ta akcja
83' - Rzut rożny dla gości i z kontrą rusza Legia
83' - Przed wyśmienitą szansą stanął Kucharczyk, ale jego strzał z kilku metrów przeszło nad poprzeczką!
83' - Szkoda, bo uspokoiłoby to poczynania legionistów, a tak... Może być nerwowa końcówka
85' - Radović.. sporo miejsca, biegnie kilka metrów, pokazuje się Kucharczyk, do niego podanie. Niestety, odegranie do kolegów już nie było takie udane
86' - Hubnik faulowany, aż kręci głową
86' - Żółta kartka: Dariusz Pietrasiak (Polonia)
87' - Kolejna akcja Radovicia. Tym razem Serb zdecydował się na strzał
87' - Żółta kartka: Milos Adamović (Polonia)
88' - Żółta kartka: Jakub Rzeźniczak (Legia)
89' - Zmiana Legia:
Michał Kucharczyk -
Felix Ogbuke
89' - Żółta kartka: Milos Adamović (Polonia)
89' - Debiut w Legii Felixa Ogbuke. Nowy nabytek zmienił Kucharczyka
90' - Akcja gości zakończona obroną Skaby
91' - Serpentyny lecą na murawę
91' - Sędzia dolicza jeszcze 3 minuty
92' - Niemal cały stadion ogląda końcówkę na stojąco
92' - Żółta kartka: Ivica Vrdoljak (Legia)
94' - Zmiana Legia:
Miroslav Radović -
Rafał Wolski
94' - A na Żylecie oprawa godna derów
95' - Setki małych flag na kijach z odrobinką pirotechniki. Niestety dwie race lądują na murawie. A z sektora gości błyskają flesze
95' - Mecz chwilowo przerwany
97' - Troszkę się murawa zasnułą mgłą. Natomiast Wojtek Hadaj w totalnej panice, jakby nieco nieadekwatnie do wydarzeń i atmosfery
97' - Poloniści z oprawą tą samą co wcześniej
98' - Gramy, walka w środkowej części boiska
98' - Jeszcze jeden wolny dla gości. Był Pietrasiak, ale na szczęście dobrz interweniował Skaba
98' - Jeszcze Legia w ataku///
99' - Koniec meczu!

Koniec! Derby dla Legii! Więcej o meczu na legionisci.com

Relacja z trybun: Jedna jest siła w tym mieście

Przed meczem z Polonią nie brakowało tekstów o "derbach". Choć nikt nie ukrywał, że mecz z Polonią jest bardzo ważny, to derbami nazwać go trudno, ze względu na lokalizację Grodziska Wlkp. Fani Legii zaprezentowali dwie bardzo dobre oprawy. Szkoda tylko, że przy drugiej z nich na murawie wylądowała pirotechnika.

Zbiórki 5 godzin przed meczem
Kibice Legii zbiórkę przed meczem mieli ustaloną już o godzinie 12 przed Żyletą - 5 godzin przed początkiem spotkania i 3 przed otwarciem bram. O tej samej porze pod swoim stadionem zbierali się goście. Na Łazienkowską przyjechali autobusami i przed meczem weszli na swój sektor. Ich liczba (ok. 1400) była zdecydowanie nieadekwatna do dotychczasowej formy (51 osób w Poznaniu), nie mówiąc o pozycji na mieście (ani widu, ani słychu). Wywiesili 11 flag i ubrani byli w jednakowe czarne koszulki. Pod względem dopingu nie pokazali się za bardzo - z perspektywy Żylety słychać było ze 2-3 razy jakieś mruczando.

Sporo bluzgów
Przed wejściem na stadion prowadzono zbiórki dla naszych braci, a także dzieciaków z domów dziecka. Na dzisiejszym spotkaniu gościliśmy łącznie 20 dzieci z Domów Dziecka nr 1 i 19.
Jak się można było spodziewać, w czasie meczu nie brakowało wzajemnych uprzejmości pomiędzy obiema ekipami. Wojciech Hadaj parędziesiąt razy wygłaszał regułkę o skupieniu się na dopingu dla swojej drużyny. Nie działało. Bluzgów było sporo - legioniści starali się przypominać regularnie gościom ile znaczą na mieście. "Tak się k... napinacie, a na mieście sp..." - skandowano.

Ukulturalniające komunikaty
Polonia nie odmówiła sobie wrzutów na ITI, wiadomo że w celu prowokacji. W tym momencie przypomniano im fakt układów z Józefem Wojciechowskim, który to wykupił klubowi miejsce w lidze od Groclinu. "Polonia śmiecie, wy JW dupę liżecie" - odpowiedziano przyjezdnym. Ci przy bluzganiu mieli utrudnione zadanie. Gdy tylko dziewczęta posługiwały się słowami uważanymi za obelżywe, od razu z głośników przy ich sektorze puszczano specjalne komunikaty, nawołujące do kulturalnego dopingu.

W końcu po kilku odpowiedziach na pytanie "Kto wygra mecz...", odśpiewaliśmy "Sen o Warszawie". Tym razem inaczej, bo na murawie śpiewała dziewczyna z sekcji gimnastycznej Legii i podkład leciał trochę ciszej, ale kibice zrobili taki kocioł, że właściwie młodej legionistki nie było słychać.

Jedna jest siła w tym mieście
Na wyjście piłkarzy zaprezentowaliśmy pierwszą oprawę tego dnia. Na trybunach wywieszono dwa ogromne transparenty, tworzące hasło "Jedna jest siła w tym mieście. To potęga, a wy kim jesteście?". Pomiędzy nimi z małych flag w barwach powstał napis "Legia". Na górze odpalono trochę piro. Całość wyszła naprawdę nieźle, w połączeniu z potężnym śpiewem "Mistrzem Polski jest Legia".

Goście zaprezentowali parę minut później małe flagi na kiju w swoich barwach, a na dole transparenty na dwóch kijach. Tę zresztą prezentację pokazali w czasie meczu dwukrotnie. Widocznie na to zasługiwała. Zdecydowanie oprawa roku!

DyskoPolo
Legioniści nie zapominają, w jaki sposób Polonia dostała się do ekstraklasy i hasło Dyskopolo jest wciąż aktualne. Tym razem nie było jednak pieśni "Jesteś szalona", a inna przyśpiewka wymyślona na nutę disco-polo. W czasie meczu kilka razy cały legijny młyn odśpiewał "Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem, żeby ciebie spotkać gdzieś na Muranowie, żeby tobie k... poskakać po głowie". Brakowało jedynie keyboardów ;)

Powinno być lepiej
Po 26 minutach meczu w końcu nasi zawodnicy strzelili gola i można było świętować. Była naprawdę spora radość, bo ostatnio forma drużyny była wielką niewiadomą. Wystrzeliło także trochę petard hukowych. Nasz doping nie był zły, ale trzeba przyznać, że jak na nasz potencjał, szału nie było. Całkiem nieźle wychodziło "Hej Legia gol" (w pewnym momencie na tę melodię "wrzucano" na gości), czy "Legia, Legia Warszawa", ale przyznać trzeba, że mogło, a nawet powinno, być zdecydowanie lepiej.

Druga oprawa
W drugiej połowie nasz gniazdowy doznał bolesnego urazu i stąd na gnieździe doszło do kilkunastominutowej zmiany. Pod koniec spotkania zaczęto przygotowania do drugiej oprawy. Ta została zaprezentowana już po tym, jak sędzia pokazał, że do końca meczu pozostały 3 minuty. Z perspektywy czasu, może lepiej było wytrzymać 1,5 minuty, do końcowego gwizdka sędziego - wtedy kary byłyby o wiele mniejsze. Oprawa, a właściwie mega chaos, była jednak na wysokim poziomie. Po odliczaniu od 10 do 1, cała Żyleta przykryta została flagami, transparentami na dwóch kijach, na murawę rzucono serpentyny i odpalono różnorodną pirotechnikę. Niestety niektóre osoby chyba zapomniały do czego służy piro (chyba greckim zwyczajem) i w polu karnym Polonii wylądowały raca i świeca dymna. Sędzia przerwał na parę minut mecz, a w tle (tumult był niesamowity) słychać było głos spikera, który nawoływał do zachowania rozwagi i przypominał o surowych karach, które czekają klub. Miejmy nadzieję, że te będą jak najniższe. Z humorem o ostatnim pokazie legionistów wypowiedział się natomiast nasz trener, który zauważył, że kibice widzieli, że zespół siada fizycznie i dali mu odpocząć ;). Trzeba przyznać, że Skorża wyjątkowo potrafił zachować zimną krew i zamiast skrytykować kibiców, znalazł złoty środek.

Za nami pierwszy mecz na nowym stadionie w rundzie wiosennej (choć pogoda wiosenna zdecydowanie nie była). Miejmy nadzieję, że na kolejnych atmosfera będzie o wiele lepsza niż dzisiaj. Najbliższa ku temu okazja w piątek, kiedy na Łazienkowską przyjedzie Śląsk.

P.S. Na meczu zadebiutowała flaga "Nieznanych Sprawców" oraz kilka dużych flag na kiju, m.in. "Żoliborscy Wojownicy".

Frekwencja: 22894