83' Manu 9
Janusz Gol 5
Ariel Borysiuk 16
74' Maciej Rybus 31
65' Miroslav Radović 32
Danijel Ljuboja 28
Wojciech Skaba 84
Marcin Komorowski 17
74' Michał Kucharczyk 18
83' Jakub Kosecki 20
Jakub Rzeźniczak 25
Michał Żyro 33
65' Moshe Ohayon 34

Trzy punkty na początek tygodnia

Bez niespodzianki zakończyło się poniedziałkowe spotkanie kończące 5. kolejkę ekstraklasy, w którym Legia Warszawa pokonała w Bełchatowie ŁKS Łódź 3-1. Bramki dla podopiecznych Macieja Skorży zdobyli Ivica Vrdoljak, Janusz Gol i Danijel Ljuboja, łodzianie zdołali odpowiedzieć jedynie trafieniem Sebastiana Szałachowskiego. Po tym meczu zawodnicy stołecznej drużyny awansowali na czwartą pozycję w tabeli.

Początek meczu był zdecydowanie pod dyktando gości, którzy częściej potrafili utrzymać się przy piłce. W 12. minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Macieja Rybusa, pociągany za koszulkę w szesnastce ŁKS-u przez Dariusza Kłusa był Jakub Wawrzyniak i sędzia po konsultacji z arbitrem liniowym podyktował rzut karny. Do piłki oddalonej o jedenaście metrów od bramki podszedł Ivica Vrdoljak i pewnym strzałem pod poprzeczkę dał Legii prowadzenie.

Zaledwie dwie minuty później, ŁKS doprowadził do remisu zdobywając tym samym swojego pierwszego gola w tegorocznym sezonie ekstraklasy. Sebastian Szałachowski przejął futbolówkę przed polem karnym po zgraniu głową od Marcina Mięciela i pięknym uderzeniem lewą nogą nie dał szans debiutującemu dzisiaj na polskich boiskach Dusanowi Kuciakowi. Chwilę potem szansę na podwyższenie rezultat miał Mięciel, jednak po podaniu od Marka Saganowskiego w dogodnej sytuacji strzelił wysoko nad poprzeczką.

W 19. minucie spotkania Legia po raz drugi pokonała Pavle Velimirovicia. Z rzutu wolnego z głębi pola piłkę w szesnastkę ŁKS-u dorzucił Maciej Rybus, tam pojedynek główkowy z przeciwnikiem wygrał Artur Jędrzejczyk, podał do niepilnowanego Janusza Gola, który z bliskiej odległości nie dał szans czarnogórskiemu golkiperowi. Kilkadziesiąt sekund później Danijel Ljuboja znakomitym podaniem wypuścił Rybusa, ale ten przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem ŁKS-u.

Zawodnicy stołecznej drużyny nie ustawali w atakach i w 25. minucie mogli jeszcze raz trafić do siatki rywala. Znakomitą dwójkową akcją popisali się Ljuboja i Jakub Wawrzyniak, lecz po znakomitym podaniu Serba lewy defensor Legii z kilku metrów nie trafił nawet w światło bramki. Kwadrans przed zakończeniem pierwszej połowy do bramkowej sytuacji ponownie doszedł Szałachowski, jednak po zgraniu ze skrzydła od Marcina Kaczmarka zbyt słabo uderzał na bramkę legionistów. Na przerwę warszawscy zawodnicy schodzili z zasłużoną zaliczką, stworzyli sobie oni zdecydowanie więcej okazji do strzelenia gola, aniżeli łodzianie.

Niedługo po zmianie stron, Danijel Ljuboja rozegrał futbolówkę na lewą stronę do Manu, ten dośrodkował w pole karne ŁKS-u, niezbyt pewnie interweniował tam Marek Saganowski, który trafiając w słupek omal nie pokonał Velimirovicia. W 57. minucie z dystansu szczęścia spróbował Ariel Borysiuk, jednak bramkarz beniaminka ekstraklasy na raty obronił jego uderzenie. W 61. minucie po rzucie rożnym głową strzelał Marcin Mięciel, ale Dusan Kuciak nie dał się zaskoczyć. Słowak ponownie musiał się wykazać kilka minut potem, kiedy pewnie wyłapał silne uderzenie z narożnika pola karnego Marka Saganowskiego.

Dwadzieścia minut przed końcowym gwizdkiem arbitra w polu karnym gości ponownie znalazł się Saganowski, lecz po ładnym krzyżowym podaniu od Marcina Kaczmarka głową trafił wprost w dobrze ustawionego Kuciaka. W 81. minucie Legia podwyższyła prowadzenie, a swojego czwartego gola w tym sezonie zdobył Danijel Ljuboja. Serbski snajper wykorzystał znakomite podanie z prawej strony od Michała Kucharczyka i strzałem z woleja pokonał Pavle Velimirovicia.

Autor: Jan Wiśniewski

Już za niespełna dwa kwadranse piłkarze Legii zmierzą się w Bełchatowie z ŁKS-em Łódź
Gospodarze to póki co najsłabszy zespół ligi. W czterech meczach nie zdobył choćby jednej bramki
Znane są już wyjściowe jedenastki obu ekip
Dzisiejsze spotkanie obejrzy na stadionie... niespełna 1000 widzów, którze uczestniczą w imprezie rekreacyjnej, a nie masowej. Takie decyzje organów odpowiedzialnych za wydawanie pozwoleń
Obie ekipy wychodzą już na murawę
Legia dziś na zielono, ŁKS w biało-czerwonych strojach
"Tylko zwycięstwo" śpiewają kibice łodzian

1' - Rozpoczęli łodzianie i piłka poszła do tyłu
1' - Przejęcie przez legionistów. Vrdoljak, Żewłakow...
2' - Lewą stroną legioniści, ale uważnie w obronie gospodarze
2' - Przedziera się Gol, ale naciskany przez dwójkę rywali
3' - W ekipie ŁKS-u nie brakuje byłych legionistów. Czas pokaże, czy któryś z nich trafi do siatki Kuciaka
4' - Prawą stroną ŁKS. Za wysoko uniesiona noga Radovicia...
4' - Stefańczyk z wolnego w pole karne, ale Kuciak najwyżej skacze w polu karnym i zgarnia piłkę
5' - Jędrzejczyk, Żewłakow,... i już podanie do środka
5' - Ivica patrzy komu podać. Zagranie do Ljuboji
5' - Saganowski nie daje rady Borysiukowi
6' - Papikyan naciska na Vrdoljaka, ale Serb nie daje sobie odebrać piłki
6' - Rybus na lewym skrzydle... Był przy nim zawodnik gospodarzy
6' - Wawrzyniak z autu. Legioniści na połowie przeciwnika
6' - Jędrzejczyk, Borysiku rozciąga grę na lewą stronę. ..
7' - Dośrodkowanie w pole karne, ale na posterunku był środkowy obrońca ŁKS-u
7' - Velimirović wznawia grę od bramki...
7' - ŁKS.. prawą flanką, ale strata i już Manu rusza do przodu
8' - Ljuboja, Radović.. próbowali rozegrać piłkę legioniści
8' - Borysiuk fauluje w środkowej strefie boiska Papikyana
8' - Saganowski z lewego skrzydła zagrał w środek, ale futbolówka wylądowała w rękach bramkarza Legii
10' - Gospodarze... Z lewej strony, na prawą flankę... Długie podanie z głębi pola, ale zamiast Mięciela, Kuciak dopada do futbolówki
10' - Ljuboja wypychany przez rywala. Manu... Jędrzejczyk traci piłkę na rzecz Saganowskiego, ale ten źle podaje do partnerów
11' - Rybus, Wawrzyniak, Vrdoljak.. w ataku pozycyjnym legioniści
11' - I już uruchomiony Radović... wpada w pole karne, ale miał obok siebie Łabędzkiego, który wybija na róg
12' - Rybus w narożniku...
12' - Mocno bita piłka. Pada w polu karnym jeden z legionistów i... rzut karny!
12' - Wawrzyniak faulowany przez Kłusa. Sędzia wskazał na wapno
12' - Ivica gotowy do wykonania jedenastki...
13' - GOL! Ivica Vrdoljak z karnego! (Legia)
13' - GOL! Od wykorzystania rzutu karnego legioniści rozpoczynają marsz po zwycięstwo. Ivica posłał precyzyjnie piłkę w górną część bramki. ŁKS 0-1 Legia
15' - Rusza ŁKS prawą stroną. Dośrodkowanie w pole karne. Jest Jędrzejczyk z Saganowskim, ale to legionista wybija bezpiecznie piłkę
15' - Rusza Legia.. Radović, Manu.. Strata "Rado"
15' - GOL! Sebastian Szałachowski! (ŁKS)
16' - GOL ! Szałachowski posyła zza pola karnego idealnie obok interweniującego Kuciaka! Ładne uderzenie, trzeba przyznać
16' - Zatem Sebastian Szałachowski zdobywa pierwszą bramkę dla ŁKS-u w tym sezonie
17' - Szybka odpowiedź łodzian. Zatem legioniści otrzymali ostrzeżenie, że o wygraną łatwo dziś nie będzie
17' - Papikyan na prawej stronie.. Saganowski do Mięciela, ten próbuje przyjąć, obrócić się i strzelić, ale trochę nieprecyzyjnie zrobił to "Miętowy"
18' - Rzut wolny dla Legii. Będzie okazja do wrzutki...
18' - Rybus w pole karne. Jest tam Gol, ale nie było powtórki z Moskwy. Na tablicy wciąż 1-1
19' - Ljuboja, Radović.. Faul na legioniście. Wracają na swoją połowę gracze z Łodzi
20' - GOL! Janusz Gol! (Legia)
21' - GOL !!! Rybus wgrał w pole karne, gdzie piłkę strącił Jędrzejczyk na głowę Gola i temu nie pozostaje nic innego jak z najbliższej odległości wpakować futbolówkę do siatki!
21' - Niespełna 20 minut gry za nami, a już oglądaliśmy trzy bramki
21' - Aczkolwiek powtórki z Manchesteru, gdzie United rozgromił 8-2 Arsenal, raaaczej się nie spodziewamy ;-)
22' - Ljuboja, Gol, Ljuboja, ale pressingiem wychodzą rywale...
23' - Pędzi Manu do piłki, ale uprzedza go bramkarz gospodarzy
23' - Rybus dostał piłkę w pole karne.. Rybus sam na sam z Velimiroviciem, ale tym razem górą rywal!
23' - Dobra akcja Legii. Przy zachowaniu odrobiny zimnej krwi mogło być 3-1, a tak... nadal jednobramkowe prowadzenie podopiecznych Macieja Skorży
24' - Radović szukał Rybusa, ale za mocne zagranie...
24' - Bez pardonu Borysiuk obchodzi się z Papikyanem
25' - W ataku ŁKS... zgranie do środka i piłka przechodzi do Kuciaka, który wznawia grę
25' - Aj! Ljuboja do Wawrzyniaka i minimalnie myli się "Rumiany"
25' - Dobre zagranie na 7 metr i zabrakło precyzji, żeby zmienić rezultat
26' - Z dystansu Borysiuk, ale baaardzo mocno pomylił się młody pomocnik w zielonej koszulce
26' - Szałachowski na środku boiska, wycofanie, przez obronę łodzianie
26' - Walka w środkowej strefie boiska
27' - Mięciel próbował strzelać, ale przyblokował go Vrdoljak
27' - Dobry pomysł, żeby uruchomić Wawrzyniaka, ale wykonanie Gola było dalekie od ideału. Futbolówka za mocno zagrana i... aut
28' - Ljuboja traci piłkę na własnej połowie. ŁKS spokojnie, szuka sposobu, szuka pomysłu
29' - Ljuboja jak zwykle cofnięty, szuka kolegów... No to lewą stroną Legia. Manu..
29' - Jędrzejczyk, Radović, Vrdoljak..
30' - Borysiuk, Gol na lewo.. Rybus, wymieniają podania legioniści
30' - Manu z lewej strony w pole karne i wybijają rywale. Borysiuk z faulem...
31' - Kaczmarek z lewej strony. Wrzutka w pole karne i Szałachowski mógł wpisać się po raz drugi na listę strzelców, ale niezbyt mocne uderzenie wyłapał Kuciak
32' - Wybiciem na aut ratował się Velimirović. Atakuje Legia..
33' - Saganowski walczy o piłkę, ale musiał uciec się do faulu na Żewłakowie
33' - Rzut wolny dla Legii. Rybus ustawia sobie futbolówkę...
34' - Z lewej strony, mocno wrzucona piłka i na raty wybija ŁKS
34' - Jednak odzyskują futbolówkę legioniści
35' - ŁKS... mocno naciskany Saganowski przez Jędrzejczyka
35' - Rusza Kaczmarek lewym skrzydłem, ale nie dał rady "Jędzy"
35' - Wymowne spojrzenie Kaczmarka w kierunku sędziego. Gramy dalej
36' - I już Legia.. Rybus z dystansu, ale posłana piłka z lewej strony wylądowała obok celu
37' - Manu... nie w tę stronę biegnie Borysiuk.. strata.
37' - Szałachowski wpada w pole karne, gdzie po chwili pada jak długi. Arbiter nakazuje grać dalej. Czy słusznie? Raczej tak...
38' - Szukają faulu gracze ŁKS-u w okolicach pola karnego Legii. Tak aby móc dośrodkować, stworzyć zagrożenie. Nic z tego
39' - Tymczasem ponownie w ataku pozycyjnym Legia
40' - Legia... z lewej strony podanie do Ljuboji, ale przy nim Klepczarek. Lepszy grać gospodarzy
40' - Długie podanie do Mięciela, ale wychodzi z bramki Kuciak
41' - Uderzenie z dystansu... Myli się zawodnik w biało-czerwonej koszulce
42' - ŁKS... środkiem, przeniesienie ciężaru gry na lewą stronę
42' - Pepikyan na prawe skrzydło szukając Szałachowskiego. Źle...
43' - Manu.. Manu na lewą stronę. Piętą próbował zagrywać Radović, ale nie poszedł za akcją jego partner z zespołu
43' - Jędrzejczyk, Ljuboja.. ma sporo miejsca,
44' - Myli się teraz Gol i strata.. Ruszają gospodarze. Saganowski...
44' - Pepikyan szukał prostopadłego podania, ale nieprecyzyjnie to zrobił zawodnik łódzkiego klubu
44' - Manu, z dystansu, ojej...
46' - Jeszcze szukaja sposobu ŁKS, żeby schodzić do szatni przy stanie 2-2
46' - Papikyan... ręką zagrana piłka przez gracza ŁKS-u w walce z Vrdoljakiem
47' - Sędzia doliczył jeszcze 1 minutę
47' - Legia w środku boiska...
47' - Koniec pierwszej połowy

Przerwa. Po objęciu prowadzenia piłkarze Legii nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo. Jednak Janusz Gol jeszcze w 19. minucie dał prowadzenie Legii, która kontroluje przebieg gry
Jeśli legioniści wywiozą dziś komplet punktów z Bełchatowa to awansują na czwarte miejsce w tabeli, mając tylko 1 punkt straty do trzech drużyn i mając jeden mecz zaległy do rozegrania

46' - Radović do spółki z Ljuboją rozpoczęli drugie 45 minut
47' - ŁKS będzie dążył do wyrównania, co za tym idzie, powinien się bardziej otworzyć. Czy wykorzysta to Legia?
48' - Póki co ŁKS lewą stroną. Dośrodkowanie w kierunku Mięciela, ale ten nie sięga zagrania i futbolówka spokojnie opuszcza plac gry
48' - Stefańczyk, Łabędzki... odbiór piłki przez legionistów. Nie forsują tempa podopieczni Macieja Skorży
48' - Poprawiają statystykę celnch podań gracze w zielonych strojach
49' - Lewą stroną przedziera się Kaczmarek, a przynajmniej próbuje
50' - Papikyan z wolnego... Patrzy komu zagrać... W pole karne, ale wybijają głową gracze z Warszawy
50' - Borysiuk kolejny raz z faulem na Papikyanie i z lewej strony, bliżej narożnika będą dogrywali gospodarze
50' - Papikyan raz jeszcze...
51' - ...Gol górą w walce o futbolówkę
51' - Ljuboja na prawej strony, ale Serb nie dał rady zagrać do kolegów. Będzie rzut rożny
52' - Dopiero drugi w wykonaniu legionistów. Gospodarze jeszcze bez takiego stałego fragmentu gry
52' - Faulował Vrdoljak w szesnastce
52' - Manu na lewej stronie, ale Stefańczyk dobrze wraca do obrony
53' - Gol, Borysiuk środkiem legioniści
53' - Vrdoljak podszedł trochę z piłką, żeby zagrać do Rybusa, ale niedokładnie
54' - Wawrzyniak w pole karne do Ljuboji, jeszcze Gol, ale słupek ratuje gospodarzy. Zagotowało się trochę w polu karnym rywali
54' - Żółta kartka: Ariel Borysiuk (Legia)
55' - Doigrał się Borysiuk, który przez cały mecz pracował na ten żółty kartonik. Oczywiście poszkodowany Papikyan
56' - Velimirović nie miał czasu na przyjęcie. Szybko musiał wybijać bramkarz ŁKS-u
56' - Gospodarze na środku.. Strata. Wawrzyniak, Rybus do Manu na lewe skrzydło
57' - Szałachowski nieprzepisowo obchodzi się z Manu
57' - Z lewej strony Legia.. Rybus już czeka, na przeciwko niego dwuosobowy mur
57' - Źle pomocnik Legii. Piłka spada na głowę przeciwnika
58' - Borysiuk z dystansu i wypluwa przed siebie bramkarz gospodarzy. Bez konsekwencji
59' - Zmiana ŁKS:

Aghvan Papikyan -
Tomasz Nowak
59' - Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy
60' - Stefańczyk, Stefańczyk próbował kiwać na 16 metrze. Jeszcze Saganowski, ale zablokowany przez legionistę!
60' - Tylko rzut rożny po tym jak piłka dotknęła Jędrzejczyka
60' - Wrzutka w pole karne, ale dobrze ustawiony Żewłakow
61' - Z kontrą wychodzi Legia. Spowolnienie akcji. Gol, Wawrzyniak...
61' - Wawrzyniak próbował wstrzelić w pole karne.. Był tam bramkarz łodzian
62' - Rozpędza się ŁKS. Lewą stroną. Jest Szałachowski, a przy nim Ivica. Zablokowane uderzenie, ale futbolówka opuszcza plac gry. Mamy rzut rożny
63' - Mocno wrzucona piłka. Głową uderza Mięciel i na wysokości zadania stanął Kuciak!
63' - Danijel świetnie piętą, ale piłka nie trafiła do kolegi. ŁKS...
63' - Próbowali klepnąć między sobą piłkę łodzianie. Nieporozumienie...
64' - Szykuje się pierwsza roszada w stołecznej ekipie
65' - Tymczasem ŁKS. Lewą stroną.. Saganowski wpada w pole karne, uderza ile sił w nogach. Broni Kuciak!
65' - Zmiana Legia:
Miroslav Radović -
Moshe Ohayon
66' - 25 minut dostaje Ohayon od trenera Skorży
66' - Ohayon, pierwszy kontakt z piłką, próbował uruchomić Ljuboję, ale ten nie poszedł za akcją. Dobry pomysł
67' - Kuciak przy piłce. Nie po ataku gospodarzy lecz po podaniu partnera z obrony
67' - Ohayon z dystansu, ale prosto w gracza w biało-czerwonej koszulce. Mogło zaboleć
68' - Manu wpada w pole karne, płasko po ziemi do środka Portugalczyk. Czujni w obronie rywale
68' - Rybus, Ohayon, który szuka prostopadłych podań do Ljuboji
69' - Ohayon w szesnastkę, ale Kaczmarek głową podaje do Velimirovicia
69' - Leży Kuciak po interwencji. Pokazuje, że bolą go plecy. Bramkarz Legii spadał opierając się trochę na Mięcielu
69' - Jednak nic złego się nie stało Słowakowi. Gramy dalej
70' - Rzut wolny dla ŁKS-u. Stefańczyk ze stałego fragmentu gry w pole karne...
71' - Pierwszy z brzegu legionista odbija piłkę. Jeszcze ŁKS, jeszcze Saganowski strzela, ale gwizdek sędziego i chorągiewka w górę. Spalony!
71' - Ohayon, Rybus na lewej stronie
71' - Zmiana ŁKS:
Bartosz Romańczuk -
Maciej Bykowski
72' - Trener ŁKS-u szuka jeszcze drugiej bramki wprowadzając Bykowskiego na murawę
73' - Kaczmarek, spojrzał jak ustawieni są koledzy. Piłka na głowę Saganowskiego, ten trąca ją głową i łapie Kuciak
73' - Żółta kartka: Jakub Wawrzyniak (Legia)
73' - Najpierw Stefańczyk, a po chwili Szałachowski zostali wycięci przez legionistów
73' - Żółta kartka: Ivica Vrdoljak (Legia)
74' - Będzie okazja dla łodzian, żeby dobrze posłać futbolówkę w pole karne
74' - Do Stefańczyka ruszyli jeszcze lekarze z noszami, ale ten kulejąc schodzi poza boczną linię
74' - Czas na rzut wolny
74' - Gwizdek, dośrodkowanie, wybicie głową przez gracza w zielonym trykocie
75' - Łabędzki próbował precyzyjnego podania do Szałachowskiego, ale nie tym razem
75' - Zmiana Legia:
Maciej Rybus -
Michał Kucharczyk
75' - Maciej Skorża podziękował już za grę Rybusowi
76' - Oj, trochę niedokładności i nieporadności wkradło się w ekipie Legii. Na szczęście nie wykorzystali błędów rywale
77' - Vrdoljak wpadł w pole karne, ale na końcu Klepczarek wybił na róg. Ohayon z narożnika...
77' - Izrealczyk prosto w ręce Velimirovicia
78' - Faul Kaczmarka w środkowej strefie boiska. Poszkodowany Ljuboja
80' - Długa piłka z głebi pola do Ljuboji. Ten polu karnym, jest Ohayon. Gospodarze zamknięci przez legionistów
81' - Myli się Wawrzyniak i musi gonić za piłkę Vrdoljak. Bez konsekwencji
81' - Już Legia z prawej strony. Dośrodkowanie, czujni ełkaesiacy...
81' - GOL! Danijel Ljuboja! (Legia)
82' - GOL !!! Kucharczyk z prawej strony. Mocno bita piłka, spada pod nogami Ljuboji, który z pierwszej uderza na bramkę i podwyższa wynik meczu
83' - W tej chwili nic złego nie powinno się stać legionistom
83' - Jeszcze Ljuboja, jeszcze Kucharczyk, który wpadł w pole karne. Zamiast uderzać, szukał podania.. niepotrzebnie. Korner
84' - Ohayon... jeszcze Kucharczyk z dystansu, źle
84' - Zmiana Legia:
Manu -
Jakub Kosecki
84' - Kosecki zagra przeciw swej byłej ekipie. W minionym sezonie grał przecież na wypożyczeniu w ŁKS-ie
84' - Brawa witają Koseckiego
85' - Kosecki na przebój, ale traci piłkę na 16 metrze
85' - Kombinują legioniści. Aż za bardzo
86' - Zmiana ŁKS:
Sebastian Szałachowski -
Radosław Pruchnik
86' - Ostatnia roszada w zespole łodzian. Brawa żegnają "Szałacha"
87' - Mięciel jeszcze szukał sposobu. Bez powodzenia... Kucharczyk rusza do przodu, ale jeszcze na własnej połowie został faulowany
88' - Lewą stroną gospodarze, ale zostali zatrzymani na ok. 30 metrze przez Jędrzejczyk
89' - Z dystansu Kosecki. Jednak piłka zatrzymała się na siatkach za bramką
89' - Gra toczy się w środkowej części
90' - Rusza Stefańczyk, ale był nieprzepisowo powstrzymywany. Sędzia odgwizduje rzut wolny po faulu Wawrzyniaka
90' - Nowak z prawego skrzydła będzie wrzucał w szesnastkę Legii
91' - Miękko na głowę Bykowskiego, ale ten posyła futbolówkę nad poprzeczką
91' - Kucharczyk z lewej strony do środka, do Gola. Gwizdek arbitra
91' - Mogą się szykować legioniści do wykonania rzutu wolnego
92' - Krótko rozegrany stały fragment gry. Nawet nie próbowali strzelać lecz podają sobie legioniści
92' - Kosecki prawą flanką. Strata, ale naprawiają jego błąd koledzy
93' - Jędrzejczyk głową chciał podać do Kuciaka, ale zrobił to na tyle niecelnie, że Słowak nie doszedł do piłki i będzie rzut rożny
93' - Mocno bita piłka. Wybijają legioniści
93' - Sędzia doliczył 3 minuty w międzyczasie
93' - Kosecki sam na czterech rywali
94' - Jeszcze Vrdoljak, jeszcze Jędrzejczyk... Ljuboja
94' - Kosecki szukał Jędrzejczyka
94' - Koniec meczu!

Koniec! Legia zasłużenie wygrywa w Bełchatowie i dopisuje sobie komplet punktów. Gracze Macieja Skorży przez cały mecz kontrolowali przebieg gry czego efektem były trzy bramki
Dziękujemy za śledzenie relacji Live! i zapraszamy na więcej na stronę główną Legionisci.com