84' Janusz Gol 5
Ariel Borysiuk 16
Maciej Rybus 31
75' Rafał Wolski 27
88' Danijel Ljuboja 28
Wojciech Skaba 84
Inaki Astiz 15
Tomasz Kiełbowicz 11
Jakub Rzeźniczak 25
88' Maciej Górski 26
75' Michał Żyro 33
84' Daniel Łukasik 35

Bełchatów zdobyty

Na przełamanie fatalnej passy Legia udała się na mecz do Bełchatowa. Od kilku sezonów teren ten nie leżał legionistom. Dziś było inaczej. Po dobrym, w pełni kontrolowanym, meczu wygrali oni 2-0. Katami bełchatowian okazali się Jakub Wawrzyniak i Miroslav Radović. Bardzo dobrą partię rozegrał także Rybus, autor obu asyst.

Spotkanie rozpoczęli goście, ale to bełchatowianie przeszli do ataku pozycyjnego. Już w 3. minucie po dośrodkowaniu Wróbla golkiper Legii piąstkował piłkę poza pole karne. W odpowiedzi akcję przeprowadził Wolski, ale piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę. Chwilę później Ljuboja znalazł się w znakomitej sytuacji. Za długo jednak się przymierzał i został ostatecznie zablokowany przez Lacica. Bardzo ciekawe były pierwsze minuty. Można wręcz powiedzieć, że akcja za akcję. W 13. minucie zaspali defensorzy GKS-u. Wawrzyniak podał do stojącego przed polem karnym Radovicia. Niepilnowany Serb przymierzył po ziemi, ale podobnie jak wcześniej Wolski, nieznacznie się pomylił. W 28. minucie pośpiech Kuciaka mógł sprezentować gola gospodarzom. Po zgraniu piłki przez Wawrzyniaka Słowak – zanim złapał futbolówkę – już myślał jak szybko rozegrać akcję. Spowodowało to, że się minął z piłką. Szczęśliwie dla niego, nie było w pobliżu żadnego zawodnika gospodarzy i szybko naprawił błąd. Bardzo blisko gola Legia była po rzucie wolnym wykonanym przez Ljuboję. Futbolówka idealnie zmierzała w lewy górny róg bramki, ale fantastyczną paradą popisał się Sapela. Dobrą okazję po akcji Wolskiego miał Jędrzejczyk. Został jednak zablokowany i znów był tylko rzut rożny, który nie dał gola. Po doliczeniu minuty, arbiter odgwizdał przerwę.

Gospodarze tylko w pierwszych minutach lekko przeważali. Po około dziesięciu minutach do głosu doszła Legia i przeważała już do końca. Niestety w najważniejszej klasyfikacji był remis.

Pierwsze minuty drugiej połowy niczym nie różniły się od przebiegu pierwszej odsłony. Bełchatowianie zdecydowanie nastawili się na kontrataki, a "wojskowi" od razu narzucili swoją grę. W 52. minucie po jednej z kontr gospodarze byli bardzo blisko powodzenia. Marcin Żewłakow otrzymał podanie z lewej strony od Buzały, będąc niepilnowanym, natychmiast kontrującym strzałem skierował piłkę do bliższego słupka. Tylko dzięki refleksowi Kuciaka goście nie stracili gola. W 58. minucie Sapelę od wyciągnięcia futbolówki z bramki uchronił słupek. Za chwilę piłka ugrzęzła w siatce po strzale Ljuboji. Niestety Serb był na ewidentnym spalonym i arbiter gola nie mógł uznać. W 70. minucie słabo grający GKS powinien zdobyć gola. Po dużym będzie obrońców, rykoszecie i zamieszaniu w polu karnym futbolówka niechybnie zmierzała w przeciwny róg niż rzucał się Kuciak. W sobie tylko znany sposób Słowak zdołał przenieść ciężar ciała na drugą nogę i pięścią wybił piłkę obok słupka. Zmarnowane okazje zemściły się na gospodarzach w 79. minucie. Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego pięknym wejściem w pole karne, strzałem głową gola zdobył Jakub Wawrzyniak. Trzy minuty później Legia zadała nokautujący cios. Dwójkowa akcja Ljuboji z Rybusem, ten drugi wyłożył piłkę na tacy Radoviciowi. Serbowi nie pozostało nic innego jak strzelić do pustej bramki. Po drugim golu Skorża wprowadził "młodą krew" - Łukasika i Górskiego. Do końca meczu goście w pełni kontrolowali przebieg gry. Dodatkowe trzy minuty nic już nie zmieniły.

Legia przełamała fatalną serię w lidze. Pierwszy raz chyba w tym sezonie legioniści od początku do końca zagrali na pełnych obrotach. Od razu przyniosło to skutek. Po nieskutecznej pierwszej połowie nie podłamali się, tylko z jeszcze większą agresją zaatakowali. Pierwszy raz także od meczu w Turcji zagrali na zero z tyłu.

Autor: Kamil

Witamy z Bełchatowa. Zupełnie nie czuć tu atmosfery meczu, kibice Legii powoli docierają na sektor gości
W składzie Legii znalazło się dziś miejsce dla Rafała Wolskiego
Kibice Legii głośno zaznaczyli swoją obecność, śpiewając ""Jesteśmy zawsze tam!"
Przed meczem organizatorzy raczyli nas "hitami" typu "Ciało do ciała" ;-)
Na trybuny powędrowali Choto i Kneżević
Młyn GKS-u liczy chyba mnie osób niż Legia na sektorze gości
Na meczu są też niepełnosprawni kibice Legii, zasiadają na specjalnym podeście tuż przy sektorze zajmowanym przez legionistów
Piłkarze wychodzą na murawę

1' - Zaczęli legioniści
1' - GKS w ataku pozycyjnym
2' - Jędrzejczyk faulował Buzałę pod linią boczną
2' - Wróbel dośrodkowuje z wolnego...
3' - Dobra, głęboka wrzutka i końcówkami palców wybija piłkę w pole Kuciak
3' - Teraz atak Legii
4' - Dośrodkowanie Rybusa z prawej strony wgłąb pola karnego, piłkę odbija głową obrońca GKS, ta spada pod nogi Wolskiego, który próbuje uderzać natychmiast z rogu szesnastki
4' - Aut dla Legii
4' - Znów strzał Wolskiego, tym razem sprzed pola karnego, mija jednak słupek bramki Sapeli
5' - Kibice Legii podzielili sektor na dwie strony i śpiewają w dwóch grupach
6' - Ograny Borysiuk, piłkę przejmuje Wróbel i decyduje się na natychmiastowy strzał, piłka jednak mija poprzeczkę
6' - Szmatiuk na aut, będzie akcja Legii
8' - Dobra akcja Legii. Szybka piłka do Gola, ten odgrywa do stojącego w polu karnym Ljuboji, napastnik odwraca się, ale źle przymierza i piłka mija słupek
8' - Źle rozegrany przez Legię rzut rożny
9' - Choto i Kneżević obserwują mecz w towarzystwie kontuzjowanego Zboźnia, którego przed sezonem Legia wypożyczyła do Bełchatowa
9' - Tymczasem cała Legia dopinguje bez koszulek
9' - Aut dla Legii
9' - Błąd w rozegraniu akcji przez Legię, piłkę przejmuje Lacić
10' - Wróbel znakomicie odnalazł się na prawym skrzydle, podciągnął kilka metrów z piłką i wycofał ją do nadbiegającego przed szesnastkę Szmatiuka. Ten jednak fatalnie nad bramką
11' - Jędrzejczyk wrzuca z autu w pole karne do Ljuboji, ten tańczy z piłką w miejscu, przy nim trzech rywali. Serb odgrywa więc do Wolskiego, ale on niestety traci piłkę na rzecz rywala
12' - Faulowany Ljuboja
12' - Z wolnego dośrodkowuje Rybus
12' - Sędzia odsuwa dwuosobowy mur rywali
12' - Za płaska wrzutka Rybusa - wprost pod nogi obrońcy
13' - Ljuboja znakomicie wypatrzył Wolskiego przed polem karnym, dokładnie mu zagrał, młody legionista nie umiał poradzić sobie w tej sytuacji, ale piłka spadła jeszcze pod nogi Radovicia. Radko przymierzył i... znów piłka mija słupek bramki Sapeli. Ech...
14' - Kibice GKS zrobili minioprawę - zielone szarfy rozpostarte na sektorze, między nimi stoją kibice i machają flagami na kijach
14' - Tymczasem kibice Legii wymachują nad głowami koszulkami
15' - Piłka po tym jak przepuścił ją Wolski trafia do Ljuboji. Ten odgrywa ją na lewe skrzydło do Wawrzyniaka. Wawrzyniak wrzuca futbolówkę w pole karne, główkuje Ljuboja... No i znów obok słupka, tym razem około 2 metrów
16' - Nowosielski faulowany przez Borysiuka, wolny dla GKS z całkiem dobrego miejsca
16' - Będzie uderzał Baran
17' - Do piłki podszedł jednak Popek, futbolówkę bez trudu łapie Kuciak
17' - Za nami już 16 minut spotkania, na razie bez bramek w Bełchatowie
17' - Faulowany Radović
17' - Kibice Legii czarują przed wolnym
18' - Piłka trafia jednak prosto pod nogi Lacicia a ten wybija ją na aut
18' - Walczy Radović pod narożnikiem z dwoma rywalami, ale traci piłkę
19' - Pędzi z piłką Rybus, wbiega w pole karne, powstrzymuje go Lacić. Jeszcze róg dla nas
19' - Główkuje Wawrzyniak, ale wprost w ręce Sapeli
21' - Rybus zagrał do wbiegającego Radovicia, jednak za plecy... Piłka trafiła jeszcze do Wawrzyniaka, jednak ten nie potrafił celnie uderzyć
21' - W rewanżu rajd Wróbla, wrzutka w pole karne i głową wybija piłkę Żewłakow
22' - Ljubo gubi piłkę na połowie GKS-u
23' - Rybus leży na boisku, ucierpiał podczas interwencji w defensywie
24' - Rybus będzie opatrywany za linią, rozgrzewa się Żyro
24' - Rybus wrócił już na boisko
25' - Jędrzejczyk ratuje nas przed zagrożeniem wybijając piłkę na korner
26' - Dwa rożne dla GKS-u i teraz jeszcze aut
27' - Legioniści znów na dwa głosy na sektorze - tym razem śpiewają "Za nasze miasto"
27' - Rybus przebiegł z piłką pół boiska i nie miał pomysłu, jak dalej rozgrywać akcję, dlatego zdecydował się na strzał z daleka. Bardzo niecelny
28' - Przed spotkaniem Ljuboja omawiał coś na murawie z Wolskim i teraz widać, że starają się na murawie współpracować
29' - Wawrzyniak wbiegł w pole karne, próbował dośrodkować, ostatecznie wywalczył rożny
29' - Po kornerze główkuje Wawrzyniak, lecz w ręce Sapeli
31' - Wróbel z daleka, ale zamiast w bramkę, prawie trafił w kibiców GKS-u na gnieździe ;-)
32' - Próbuje uderzać Radović, jest blokowany, podnosi się i odgrywa do Gola, ten jednak nad poprzeczką
33' - Aut dla Legii
34' - Była to jednak wrzutka (legionista był faulowany), dośrodkowanie Rybusa nie przynosi jednak efektu
34' - Kontra Bełchatowa, jednak do piłki nie dobiegł Fonfara
35' - Ładny przechwyt Wolskiego na środku boiska. Wcześniej pod linią stracił piłkę Ljuboja
35' - Faulowany Radović
35' - Ljuboja i Rybus przygotowują się do rzutu wolnego
35' - Będzie strzelał/dośrodkowywał Ljubo
36' - Ale petarda Ljuboji! Sapela jednak wyczuł jego intencje i dobrze rzucił się, udało mu się sparować piłkę na rożny
37' - Kompletnie nieudany rożny w wykonaniu Legii
38' - Błąd defensywy GKS w polu karnym i piłka zaplątała się pod nogami piłkarzy. Sapela był jednak najbardziej przytomny
39' - Kolejna stówa Legii. Jędrzejczyk i bramka, bramka i Jędrzejczyk iiiii tylko rożny
39' - Ta piłka była naprawdę bezpańska, Wolski stworzył znakomitą okazję. Szkoda
40' - Ljuboja, rykoszet, rożny dla nas
40' - Radović zmierza do narożnika
41' - Rożny nie przynosi żadnego efektu. Trzeba przyznać, że Legia ma ogromną przewage i sporo okazji, ale coś nie wpada...
42' - Ljuboja wywalczył róg
43' - Na spalonym Buzała
43' - Upada Wolski, ale sędzia nakazał grać dalejh
43' - Akcja Bełchatowa, od bramki Kuciak
44' - Desperacji strzał Borysiuka z bardzo daleka, nad bramką
45' - Ljuboja na spalonym
46' - Sędzia dolicza minutę do pierwszej części gry
46' - Aut dla GKS
47' - Koniec pierwszej połowy

Oby Legia w drugiej połowie meczu wykazała się lepszą skutecznością...
Piłkarze wracają na murawę po przerwie

46' - Zaczęli Marcin Żewłakow i Bożok, czyli GKS
46' - Leży na murawie Wawrzyniak
46' - "Tylko zwycięstwo hej Legio!" - apelują kibice wojskowych
47' - Zmiana Bełchatów:

Leszek Nowosielski -
Miroslav Bożok
47' - Wawrzyniak na chwilę musi opuścić boisko, bo udzielono mu pomocy medycznej na murawie
47' - Już wraca nasz obrońca na boisko
48' - Na meczu jest obecnych ok. 2500 widzów
50' - Komorowski ładnie przerywa akcję GKS tuż przed polem karnym
50' - "Jesteśmy z tobą, hej Staruch jesteśmy z tobą" - śpiewają legioniści
51' - Strata Rybusa, ale sytuację ratuje wślizgiem Borysiuk
51' - Oczywiście 2.5 tysiąca widzów :-)
52' - Strata Wolskiego, przywilej korzyści sędzia pokazuje gospodarzom
52' - Strzela płasko Marcin Żewłakow i tym razem z dobrej strony dobrze pokazał się Kuciak
52' - Rożny dla gospodarzy
53' - Ale zamieszanie w polu karnym Legii! Kuciak już minął się z piłką, kopanina i w końcu jednemu z legionistów udaje się wyjaśnić sytuację
53' - Inicjatywę przejęli gospodarze
54' - Wolski w pole karne, jednak tam spokojnie piłkę wybija Modelski
54' - Komorowski lepszy od Żewłakowa, wybija piłkę z naszego pola karnego
55' - Traci piłkę Radović w okolicach środka boiska, kontra GKS
56' - Faulowany Radović
56' - Wolny dla Legii
57' - Na trybunach GKS zawisł transparent "Chwała bohaterom września". Spiker prosi, by został usunięty
57' - Domaga się tego delegat PZPN
57' - Oba sektory - GKS i Legii krzyczą Cześć i chwala Bohaterom
58' - Baran wybija głową piłkę z pola karnego GKS-u
59' - Mocne uderzenie Radovicia po dograniu gola, tym razem piłka trafia w słupek!
59' - Jest awantura o transparent na sektorze GKS. Ochrona wdarła się na sektor i zerwała transparent o Bohaterach Września
60' - Kibice GKS "odbili" transparent, kibice Legii wokalnie wspierają gospodarzy. "Precz z komuną" - krzyczą trybuny
60' - W tym czasie piłka w siatce Sapeli, ale Ljuboja na dużym spalonym
60' - Kibice teraz krytykują premiera i politykę rządu
61' - Tak właśnie działają genialni związkowi działacze. Nakazują zrywać transparenty, które nikogo nie obrażają, a później dziwią się nieprzychylnym przyśpiewkom
62' - Tymczasem ładny przechwyt Borysiuka
62' - Niestety Ljuboja na spalonym
63' - Od bramki zacznie Sapela
64' - Jeszcze raz kibice obu klubów skandują "Cześć i chwała bohaterom" i zbierają duże brawa z trybuny głównej. Legioniści dodają "tylko zwycięstwo hej Legio!"
64' - Faulowany Ljuboja
66' - Zagranie w pole karne do Ljuboji, ten odwraca się w stronę bramki i uderza, ale piłka pada łupem bramkarza
67' - Dobry powrót Borysiuka, który świetnie asekurował Komorowskiego i wybił piłkę sprzed linii pola karnego
69' - Z lewej strony dośrodkowuje Wawrzyniak, akcję przerywa obrońca gospodarzy
69' - Żółta kartka: Ariel Borysiuk (Legia)
69' - Borysiuk wyciął Bożoka
70' - Z naszych wyliczeń wynika, że Borysiuk nie zagra w związku z tą kartką z Wisłą
70' - Najlepsza okazja jak na razie GKS, Kuciak cudem wrócił pod bramkę i wypiąstkował za słupek
70' - Wyraźny błąd środkowych obrońców Legii przy tej akcji
71' - Silny strzał Borysiuka, piłka przechodzi po nodze obrońcy, jeszcze rzut rożny
72' - I już po rożnym, Legia utrzymuje się jeszcze przy piłce
72' - Rybus zatrzymany przed polem karnym
72' - Jeszcze niecałe 20 minut na zdobycie bramki...
73' - Ljuboja do Wolskiego, ten traci piłkę w starciu z obrońcą, ale jeszcze aut dla nas
74' - Wolski podaje wzdłuż linii 16-stki do Radovicia, ten jednak marnie uderza, wprost w nogi rywala
75' - Rafał Wolski schodzi z boiska, na murawie pojawia się Michał Żyro
75' - Zmiana Legia:
Rafał Wolski -
Michał Żyro
75' - Kopanina w środku pola
76' - Zmiana Bełchatów:
Grzegorz Baran -
Szymon Sawala
76' - Zagranie ręką legionisty, piłka dla GKS
77' - Po faulu jednego z legionisty rzut wolny dla GKS-u z okolic narożnika boiska
77' - Dobrze główkował Sawala, ale tym razem to my mamy szczęście...
78' - Sędzia odgwizdał przewinienie Żyry, który uderzył rywala łokciem
78' - Radović do Ljuboji, ten jednak wycofuje bez pomysłu - do nikogo
78' - Aut dla Legii
78' - Rożny dla Legii
79' - Goooooool! Wawrzyniak!!!!
79' - GOL! Jakub Wawrzyniak! (Legia)
80' - Idealna wrzutka Maćka Rybusa z rożnego, najlepiej wyskakuje do piłki Jakub Wawrzyniak i w klasyczny sposób ze stałego fragmentu gry strzelamy bramkę
81' - Wolny z daleka dla GKS-u
81' - Nieprawidłowo zatrzymywany Żyro przy wyprowadzaniu akcji z naszego pola karnego
82' - Zostało dziesięć minut, trzymamy się w obronie, panowie! :)
82' - GOL! Miroslav Radović! (Legia)
83' - Długie podanie do Ljuboji, ten doskonale przyjął piłkę, odwrócił się, podał do wbiegającego Rybusa, a ten odegrał do Radovicia i Serb nie zmarnował okazji!
84' - Rożny dla Legii
84' - Zmiana Legia:
Janusz Gol -
Daniel Łukasik
84' - Chwilę wcześniej jeszcze jedna dobra akcja dla Legii, ale piłka uderzona jest obok słupka
85' - Dobra interwencja Wawrzyniaka, pośrednio przyczynił się do wywalczenia autu
85' - Akcja skrzydłem Żyry, jednak kończy się w polu karnym
86' - Pięć minut do końca
87' - Przy 1-0 na boisku pojawiłby się Rzeźniczak, jako że udało się podwyższyć prowadzenie szansę debiutu dostał "Miłek" czyli Łukasik
87' - Ljuboja w dobrej sytuacji, ale jest jednak troszkę za wolny
87' -
88' -
89' - Zmiana Legia:
Danijel Ljuboja -
Maciej Górski
90' - Dobra interwencja Wawrzyniaka w polu karnym
91' - Sędzia dolicza trzy minuty
91' - Wolny dla GKS-u z boku boiska
92' - Dobrze bronią legioniści
93' - Faulowany Żyro
94' - Faulowany Rybus
94' - Wolny sprzed pola karnego
95' - Koniec meczu!

Legia sprawiedliwie pokonała GKS Bełchatów 2-0. W pierwszej połowie były okazje do strzelenia gola, w drugiej w końcu te gole zobaczyliśmy

Kiedy gra ukochana drużyna...

Piłkarze Legii w końcu wygrali, a my mogliśmy pośpiewać przez kilka minut pieśń "Hej sialala, Legia dziś trzy punkty ma...". Mimo że w Bełchatowie byliśmy już po raz n-ty, tradycyjnie liczba biletów przyznana legionistom okazała się niewystarczająca. Obok europejskich wypraw, takie wypady też mają swój klimat.

Fani Legii do Bełchatowa pojechali samochodami. Sporo zamieszania wprowadzały remonty na "katowickiej", ale jak się okazało, nie taki diabeł straszny. Co prawda trzeba było jechać wolniej, ale raczej nikt nie jechał 4-5 godzin, jak przestrzegali regularni "drajwerzy".

Za mały sektor gości
Wjazd do miasta był wyjątkowo luźny. Właściwie policja zupełnie odpuściła sobie pilnowanie kibiców, a legioniści w wielu miejscach wokół stadionu paradowali w sporych grupach w barwach. Przed kasami miejscowych totalne pustki. Jak się później okazało, podobnie było na stadionie. Jedyne do czego można się przyczepić, to stosunkowo wolne wpuszczanie na sektor gości. A było nas raptem 384. Strach pomyśleć, ile czasu wchodzilibyśmy w kilkakrotnie większej grupie. Z drugiej strony, żadnych problemów przy wejściu nie było.

Obraz nędzy i rozpaczy
Widok młyna gospodarzy - na oko 120-osobowego - to obraz nędzy i rozpaczy. A jeszcze niedawno bełchatowianie potrafili wystawić naprawdę liczny młyn, a stadion pękał w szwach. Czyżby słabsze wyniki powodowały taki odpływ "najwierniejszych", a może ekstraklasa się już przejadła? Nie nasza sprawa. Tym bardziej szkoda jednak, że gospodarze nie przeznaczą dla nas choćby całej trybuny za bramką, bo zarobiliby na pewno więcej. U nas chętnych na wyjazdy nigdy nie brakuje. Początkujący wyjazdowicze znajdowali przeróżne wymówki w domu. Nam najbardziej spodobała się opcja jednodniowego biwaku. Ależ ci rodzice bywają naiwni ;).

Szału nie było
Nasz doping był, jaki był. Raz lepszy, raz gorszy. Szału nie było, ale najgorzej też nie. Stać nas na więcej, to pewne. W pierwszej połowie kilka razy udało się nam głośniej pośpiewać kilka piosenek i chyba z przebiciem się przez młyn gospodarzy nie mieliśmy problemów. Tym bardziej, że nawet w momentach "zmiany płyty" z naszej strony ledwo było słychać co śpiewa GKS.

Chwała bohaterom września
Gospodarze wywiesili transparent poświęcony tym, którzy walczyli za wolną Polskę. Obok hasła "Chwała bohaterom września" znajdowały się przekreślone swastyka i sierp i młot. Legioniści, a później cały stadion, skandowali "Cześć i chwała bohaterom!", a później odśpiewano (przynajmniej w naszym sektorze) hymn narodowy. Patriotyczna postawa kiboli komuś była nie na rękę, bowiem ochrona zerwała transparent kibiców GKS-u, co spotkało się z natychmiastową reakcją z naszej strony, a także pozostałych trybun gospodarzy. GKS odbił w końcu transparent z rąk chyba średnio rozgarniętych ochroniarzy i ten wisiał już do końca meczu. Poza tym bełchatowianie machali kilkunastoma flagami na kiju i zaprezentowali szarfy. Chociaż dopingowali przez cały mecz, sam widok ich młynka pokazywał obecną formę kibiców.

My w II połowie mieliśmy dobre momenty. Parę razy próbowaliśmy śpiewać na dwie strony sektora i taka wewnętrzna rywalizacja wychodziła nam nie najgorzej. Podobnie jak "Szkoła, praca, dziewczyna, rodzina...". Chociaż szkołę mało kto musiał opuścić akurat w sobotę, to niejeden z nas musiał wziąć dzień wolny w robocie i opuścić rodzinę na tych kilkanaście godzin. Ale gdy gra Legia "wszystko to nie obchodzi dziś mnie".

W końcu naszym piłkarzom udało się strzelić bramkę, co wywołało olbrzymią radość w naszych szeregach. Już do końca meczu trzymaliśmy poziom. Przez kilka minut śpiewaliśmy "Hej sialala, Legia dziś trzy punkty ma...", a po drugiej bramce wyginaliśmy śmiało ciało. Po meczu piłkarze podziękowali nam za wsparcie, część z nich rzuciła w trybuny swoje koszulki, zaśpiewaliśmy wspólnie "Warszawę" i po kilkunastu minutach mogliśmy udać się na nasz parking.

Kilku z nas miało jeszcze okazję posmakować gry na głównej płycie stadionu GKS-u, co chyba nie byłoby możliwe na żadnym innym stadionie w ekstraklasie. Takie wyjazdy mają jednak swoje uroki. W drodze powrotnej policja tradycyjnie pozamykała stacje w obawie przed hordami kiboli, pozbawiając możliwości zarobku właścicieli stacji... i po paru godzinach wróciliśmy do stolicy z jednego z naszych najbliższych wyjazdów.

Przed nami dwa mecze przy Łazienkowskiej, a później dwutygodniowa przerwa przed wyjazdami do Chorzowa i Bukaresztu.