45 Sandro Kulenović 61'
42 Hildeberto 31' 61'
43 Mateusz Praszelik
Seweryn Kiełpin 1
51' Mateusz Spychała 22
50' Rafał Grodzicki 51
Martin Dobrotka 4
52' Leandro 6
52' Maksymilian Banaszewski 33
74' Josip Soljić 16
Tomasz Swędrowski 8
52' Marcel Gąsior 27
49' 86' Andreja Prokić 17
69' Dejan Djermanović 20
Wojciech Gajda 12
50' Krzysztof Kiercz 3
Szymon Przystalski 5
52' Szymon Sobczak 7
Waldemar Gancarczyk 10
52' Arkadiusz Górka 15
69' Kacper Sadłocha 19
52' Krystian Getinger 23
86' 49' Łukasz Wroński 30
74' Piotr Goljasz 18
51' Dominik Sadzawicki 26
Trener: Dean Klafurić
Asystent trenera: Aleksandar Vuković
Trener: Artur Skowronek

Piłkarze wychodzą na boisko. Legia na szaro, Stal na biało.
Legia zagra dziś w ustawieniu 3-5-2

1' - Rozpoczęli legioniści. Radović strzelał z ok. 16 m - bramkarz Stali obronił
3' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
3' - Strzelec gola: Michał Kucharczyk (Legia)!
4' - GOOOL!!! Kucharczyk przejął piłkę ok. 30 m od bramki i z dystansu pięknie uderzył na bramkę Stali
5' - Kante wyprowadził akcję Legii, zagrał do Radovicia, ale ten stracił piłkę
6' - Szymański był faulowany, ale sędzia puścił grę. Piłkę przyjął Kante i zbyt mocno dośrodkował do Radovicia
7' - Kante uruchomił Szymańskiego, ten walczył z dwoma zawodnikami, przewrócił się i domagał faulu, ale sędzia nie przerwał gry
8' - Świetna akcja Legii - Radović podał do Szymańskiego, ten idealnie zagrał do Kante, który jednak fatalnie przyjął futbolówkę i zamiast oddać strzał, stracił piłkę
8' - Na spalonym Radović
11' - Chwilowo gra toczy się w środku boiska
14' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
14' - Strzelec gola: Jose Kante (Legia)!
15' - Kucharczyk zagrywa z prawej strony do Szymańskiego, ten zagrał do Radovicia na ok. 16. metr, dośrodkowanie tuż przed bramkę i Kante zamknął akcję. 2-0 dla Legii
16' - Dośrodkowanie w pole karne Legii - piłkę łapie Malarz
16' - Kucharczyk pędzi prawym skrzydłem, dalekie zagranie do Mączyńskiego okazało się jednak niedokładne
16' - Na spalonym Andreja Prokić
20' - Rzut rożny dla Stali i po chwili kolejny, ale legioniści wybili piłkę
22' - Radović zagrał wzdłuż bramki, bramkarz nie sięgnął piłki, Szymański próbował wślizgiem zamknąć akcję, ale także nie trafił w piłkę
22' - Zbyt lekki strzał Kucharczyka z ok. 20 m nie zaskoczył bramkarza
22' - Żółta kartka: Dejan Djermanović (Stal)
22' - Faulowany Szymański. Tym razem sędzia sięgnął po kartkę
24' - Na spalonym Leandro
25' - Wieteska wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny
26' - Piłkę po dośrodkowaniu Kante wybija głową
27' - Martin Dobrotka strzelał z kilku metrów - piłka przeleciała nad poprzeczką
27' - Legia testuje wyjście z obrony pod pressingiem
28' - Banaszewski ładnie uderzył, ale nad poprzeczką
30' - Pasquato uderzył tuż obok słupka
31' - GOL! Stal Mielec
31' - Strzelec gola: Maksymilian Banaszewski (Stal)!
31' - Zmiana Legia: Brian Iloski Pereira Hildeberto
32' - Legia straciła piłkę na własnej połowie, Banaszewski wpadł w pole karne i strzelił z prawej strony. 2-1 dla Legii
34' - Zablokowany strzał Szymańskiego
35' - Jeszcze legioniści... Radović wrzucił piłkę w pole karne, akcję zamykał Pasquato, strzelił mocno, ale nad poprzeczką
36' - Prostopadłe podanie w pole karne Legii, ale Malarz był na posterunku
37' - Legia wyszła z kontrą, ale akcja szybko się zwolniła i piłka została wycofana
37' - Radović na spalonym
38' -
39' - Pasquato faulowany z lewej strony ok. 35 m od bramki
40' - Wrzutka z rzutu wolnego, ale któryś z legionistów faulował w ataku i grę wznowi Stal
41' - GOL! Stal Mielec
41' - Akcja Stali. 2-2
41' - Strzelec gola: Andreja Prokić (Stal)!
42' - Strzał po długim rogu z ostrego kąta, Malarz bez szans
43' - Kucharczyk przejął piłkę w obronie, zagrał do Szymańskiego, ale ten powstrzymany przez rywali
44' - Żyro faulowany blisko własnej bramki
44' - Doskonała okazja dla Stali. Philipps stracił piłkę podczas wyprowadzania z obrony,
45' - Malarz został ominięty przez przeciwnika, ale Mączyński zdołał wybić piłkę z pustej bramki
46' - Kolejna strata Philippsa i kontra Stali
46' - Tym razem Philipps zablokował piłkę zagrywaną przed bramkę i wybił na aut
46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia remisuje ze Stalą Mielec 2-2. Zapraszamy na relację z drugiej połowy spotkania.
W Legii szykuje się sporo zmian.

46' - Zmiana Legia: Arkadiusz Malarz Radosław Majecki
47' - Zmiana Legia: Mateusz Wieteska Adam Hlousek
47' - Zmiana Legia: Chris Philipps Inaki Astiz
47' - Zmiana Legia: Mateusz Żyro William Remy
48' - Zmiana Legia: Michał Kucharczyk Mateusz Hołownia
48' - Zmiana Legia: Jose Kante Konrad Michalak
49' - Zmiana Legia: Miroslav Radović Kasper Hamalainen
49' - Zmiana Legia: Krzysztof Mączyński Michał Kopczyński
49' - Zmiana Legia: Cristian Pasquato Cafu
49' - Zmiana Legia: Sebastian Szymański Dominik Nagy
50' - Zmiana Stal: Andreja Prokić Łukasz Wroński
51' - Zmiana Stal: Rafał Grodzicki Krzysztof Kiercz
51' - Zmiana Stal: Mateusz Spychała Dominik Sadzawicki
52' - Zmiana Stal: Marcel Gąsior Arkadiusz Górka
52' - Zmiana Stal: Maksymilian Banaszewski Szymon Sobczak
53' - Zmiana Stal: Leandro Krystian Getinger
53' - Berto wywalczył rzut rożny
54' - Trochę zbyt mocne dośrodkowanie i nikt nie zdołał wykończyć tej akcji
55' - Michalak faulowany w środku pola
56' - Niedokładne zagranie Hlouska do Hołowni i przy piłce rywale
57' - Faul Kopczyńskiego w środku boiska
57' -
59' - Próba strzału Stali z bardzo dużej odległości, ale niecelnie
60' - Legioniści atakują prawą stronę i Kiercz wybił piłkę na rzut rożny
60' - Soljić wygrał pojedynek główkowy z Astizem
61' - Hołownia chciał zagrać piętką do wbiegające w pole karne Kopczyńskiego, ale obrońcy się zorientowali i przejęli piłkę
61' - Zmiana Legia: Pereira Hildeberto Sandro Kulenović
64' - Dobry powrót Hamalainena, który przerwał akcję rywali, Nagy chciał wyjść z kontrą, ale został sfaulowany
64' - Kulenović otrzymał dobre podanie od Cafu, próbował dośrodkować, jednak został zablokowany
65' - Cafu dośrodkowuje z rzutu rożnego, Remy sięgnął piłkę, ale tylko przerzucił ją dalej
66' - Nagy rozpędza się, podanie do Hamalainena, ten oddał strzał z ok. 25 m, piłka skozłowała, ale przeleciała obok bramki
66' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
66' - Strzelec gola: Cafu (Legia)!
68' - Cafu przejął piłkę w środku, zagrał do Kulenovicia, ten mu odegrał i Cafu znalazł się sam na sam z bramkarzem, którego pokonał strzałem z dystansu
69' - Zmiana Stal: Dejan Djermanović Kacper Sadłocha
70' - Dobre dośrodkowanie Remy`ego, Hamalainen uderzył z pierwszej piłki, jednak niecelnie
71' - Faulowany Astiz, który sam biegł do ataku
72' - Krótkie rozegranie rzutu wolnego, Cafu krótko do Nagya, ten próbował przelobować obrońców, jednak piłka padła łupem bramkarza
74' - Zmiana Stal: Josip Soljić Piotr Goljasz
75' - Nagy minął dwóch rywali na skrzydle, został zablokowany i będzie rzut rożny z lewej strony
75' - Do główki skoczył Kulenović, jednak strzelił nad poprzeczką
76' - Żółta kartka: Michał Kopczyński (Legia)
76' - Kopczyński faulował w środku pola Wrońskiego
77' - Duże zamieszanie w polu karnym, 3 próby strzału, Majecki kilkakrotnie interweniował, aż z kilku metrów rzucił się na piłkę i wybił ją na rzut rożny
78' - Znowu bardzo duże zamieszanie, ale prawie wszyscy zawodnicy znaleźli się w polu karnym. Jeszcze jeden rzut rożny
82' - Kopczyński mocno zderzył się w środku boiska z Wrońskim. Koniecznie jest interwencja medyczna
83' -
83' - Wroński jest opatrywany, bo z rany na głowie leje się krew
84' - Nadal mamy przerwę w grze
86' - Trwa zszywanie rany
87' - Zmiana Stal: Łukasz Wroński Andreja Prokić
88' - Michalak zablokowany i będzie rzut rożny
89' -
89' - Nagy zagrał piętką, dośrodkowanie, ale nikt nie wykończył tej akcji
91' - Rzut rożny dla Stali
92' - Dośrodkowanie... strzał Górki, Hołownia próbował wybić, ale uderzył Hamalainena w klatkę piersiową.
92' - Piłkarz Legii zwija się z bólu. Wygląda to źle
92' - Sędzia doliczył 5 minuit
93' - Na szczęście z Hamalainenem wszystko w porządku
95' - Faulowany Hamalainen w środkowej strefie boiska
96' - Hama zagrywał z lewej strony wzdłuż bocznej linii, ale żaden z kolegów nie przejął piłki
96' - Kulenović biegnie sam, wbiega w pole karne, znalazł się sam na sam z bramkarzem i uderzył prosto w bramkarza
96' - Koniec meczu!

Legia Warszawa wygrała ze Stalą Mielec 3-2. Zapraszamy 30 czerwca na relację z meczu z Górnikiem Łęczna.