Puciłowski odchodzi z Legii, Rojkowski i Dembek z nowymi umowami

fot. Woytek / Legionisci.com

20-letni pomocnik, Wiktor Puciłowski odchodzi z Legii Warszawa po 11 latach spędzonych akademii.

REKLAMA


Z kolei nowe umowy ze stołecznym zespołem podpisali Tomasz Rojkowski i Bartosz Dembek.


Rojkowski to napastnik drużyny U19. Jego umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2026 roku, z opcją przedłużenia o rok.


Dembek to obrońca drużyny rezerw. Ma 19 lat. Jego umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2027 roku.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.