Strzelectwo

Srebro Bartnika na Wojskowych MŚ

2025-06-26 | Tomasz Bartnik (w środku)

Zawodnik strzeleckiej Legii - Tomasz Bartnik zdobył srebrny medal na Wojskowych Mistrzostwach Świata w konkurencji karabin Standard 3x20 (z 300m) w drużynie - wraz z Maciejem Kowalewiczem i Wiktorem Sajdakiem. Polacy uzyskali wynik 1730 pkt. - o jeden punkt wyprzedzili ich Norwegowie. Z kolei walkę o srebro Polacy wygrali tylko większą ilością trafionych dziesiątek - biało-czerwoni uzyskali ich 54, podczas gdy Francuzi (również 1730 pkt.) - 48.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.