Reprezentacja

U-18: Polska 4-0 Zjednoczone Emiraty Arabskie. Grali legioniści

Pascal Mozie - fot. Woytek / Legionisci.com

Prowadzona przez Radosława Sobolewskiego reprezentacja Polski do lat 18 wygrała 4-0 z reprezentacją Zjednoczonych Emiratów Arabskich w ramach turnieju towarzyskiego rozgrywanego w Chorwacji. W wyjściowym składzie znalazło się dwóch powołanych zawodników Legii Warszawa - Mateusz Lauryn i Pascal Mozie. 6 września Polacy zagrają z Belgią.

REKLAMA


U-18: Polska 4-0 Zjednoczone Emiraty Arabskie
Filip Skorb, Mikołaj Czerniatowicz, Sammy Dudek, Wojciech Szymczak


Polska: (skład wyjściowy) 1. Jakub Zieliński - 2. Mateusz Cegliński, 3. Mateusz Lauryn, 4. Daniel Ciesielski, 6. Mateusz Leniart, 8. Adam Ciućka, 9. Filip Skorb, 11. Tymoteusz Gmur, 13. Krystian Rostek, 15. Pascal Mozie, 19. Jakub Ligocki


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.