Reprezentacja

U-18: Polska 2-0 Irlandia

Mateusz Lauryn - fot. Legia Warszawa

W pierwszym meczu towarzyskiego turnieju, rozgrywanego w Hiszpanii, reprezentacja Polski U-18 wygrała z Irlandią 2-0. W wyjściowym składzie znalazł się jeden zawodnik Legii Warszawa, Mateusz Lauryn.

REKLAMA

 

U-18: Polska 2-0 Irlandia
Filip Skorb, Jakub Zawadzki


Polska: (skład wyjściowy) 12. Hubert Charuży - 2. Mateusz Cegliński, 3. Mateusz Lauryn, 6. Jakub Falkiewicz, 7. Karol Delikat, 8. Adam Ciućka, 9. Filip Skorb, 10. Sammy Dudek, 18. Jakub Ligocki, 19. Antoni Burkiewicz, 21. Krystian Rostek



REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.