U-18: Polska 4-1 Dania. Bramka Lauryna

Mateusz Lauryn, Jan Leszczyński - fot. Mishka / Legionisci.com

Prowadzona przez Radosława Sobolewskiego reprezentacja Polski do lat 18 wygrała 4-1 (2-1) z Danią w meczu rozegranym w ramach turnieju towarzyskiego w Hiszpanii. W wyjściowym składzie znalazło się trzech zawodników Legii Warszawa - Pascal Mozie, Mateusz Lauryn i Filip Przybyłko. W 14. minucie Lauryn zdobył bramkę. 

REKLAMA

 

U-18: Polska 4-1 (2-1) Dania
Mateusz Lauryn 14, Tymoteusz Gmur 25, Justin Hoy 70, Wojciech Szymczak - Marvin Nasnas 1
Polska: (skład wyjściowy) 1. Jakub Zieliński - 2. Mateusz Cegliński, 3. Mateusz Lauryn, 6. Jakub Falkiewicz, 7. Eryk Śledziński, 9. Filip Skorb, 11. Tymoteusz Gmur, 13. Jakub Zawadzki, 16. Pascal Mozie, 19. Antoni Burkiewicz, 20. Filip Przybyłko
Dania: (skład wyjściowy) 16. Gustav Fritz - 2. Johan Hvistendahl, 3. Gustav Ruby-Johansen, 4. William Møller, 5. Emil Monrad, 6. Max Jensen, 7. Julius Lucena, 8. Adam Fuglsang, 9. Malik Pimpong, 11. Abdul Daramy, 19. Marvin Nasnas



REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.