Bez flag i dopingu na meczu z Lincolnem

fot. Mishka / Legionisci.com

Grupy kibicowskie Legii Warszawa poinformowały, że na meczu Ligi Konferencji z Lincolnem Red Imps FC nie będzie prowadzony zorganizowany doping i nie zostaną wywieszone flagi. 

REKLAMA

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18 grudnia o godzinie 21:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

 

Na tę chwilę sprzedano niespełna 12 tysięcy biletów na to wydarzenie.



REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.