UZaLeżnieni oraz Muranowscy Legii Fani wykonali w ostatnim czasie efektowne graffiti, przedstawiające bojowego miśka w kaszkiecie i koszulce, eLkę w kółeczku otoczoną wieńcem laurowym, a także racowisko w tle.
Komentarze (0)
UZaLeżnieni oraz Muranowscy Legii Fani wykonali w ostatnim czasie efektowne graffiti, przedstawiające bojowego miśka w kaszkiecie i koszulce, eLkę w kółeczku otoczoną wieńcem laurowym, a także racowisko w tle.
