Graffiti

Nowe legijne graffiti: Legia i Zagłębie (577)

fot. Dobrzy Ludzie

Prezentujemy kolejne zgodowe graffiti z okazji 35-lecia odnowienia zgody kibiców Legii i Zagłębia. Tym razem na pierwszy plan wysuwa się świetnie wykonana praca Dobrych Ludzi, przedstawiająca sosnowieckiego wilka i legijnego miśka (w nawiązaniu m.in. do maskotek klubowych) w groźnych pozach, w także herby obu klubów. 

REKLAMA


Mamy też wiosenną nowość od Legijnego Wilanowa.


graffiti,Legia i Zagłębie
fot. Dobrzy Ludzie


graffiti
fot. Legijny Mokotów


graffiti
fot. Legijny Mokotów


graffiti
fot. Legijny Wilanów


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.