Śledź dyrektorem akademii Korony

fot. Woytek / Legionisci.com

Z końcem lutego br. Marek Śledź zakończył pracę w roli Dyrektora Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, którą wykonywał trzy i pół roku. Teraz będzie pełnił taką samą funkcję w akademii Korony Kielce. 

REKLAMA

Z Legią pożegnał się także Rafał Matusiak, dotychczasowy wicedyrektor akademii. Śledzia zastąpił Bartłomiej Zalewski, który wcześniej pracował m.in. w PZPN. 



REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.