Legionisci.com
LEGIONISCI.COM

Nawrocik zaskoczony gestem legionistów

poniedziałek, 5 kwietnia 2004 10:07
Woytekźródło: Super Expressna podstawie: Super Express

"Damian trzymaj się. Pech kiedyś minie. Wiara czyni cuda" – taki transparent przygotowali kibice Legii dla napastnika Lecha, Damiana Nawrocika. Nawrocik jest ciężko kontuzjowany. Do gry może wrócić najwcześniej w przyszłym roku.

"Byłem zaskoczony. Wiadomo, że oba miasta od dawien dawna się nienawidzą. Nie spodziewałem się tak miłego gestu ze strony kibiców Legii, ale nie zmienię swego stosunku do nich. Jednak cieszę się, że choć gram krótko w pierwszej lidze, moja gra spodobała się także warszawiakom, doceniają to, co potrafię pokazać na boisku. Wiedzą, że jestem w trudnej sytuacji i wspierają mnie" – powiedział Nawrocik.

Gdy Nawrocik wjechał na wózku na boisko, cały stadion zgotował mu tak gorącą owację, że piłkarzowi zakręciły się w oczach łzy.

"Mam mocną psychikę, a zachowanie kibiców jeszcze dodało mi sił. Długo skandowali moje nazwisko, było to bardzo przyjemne. Zawsze o tym wiedziałem, ale teraz mogłem się sam przekonać, że nasi sympatycy są z nami na dobre i na złe" – dodał Nawrocik.

Podaj ten news dalej: