Adamski: Oddaliśmy drugą połowę Termalice

Jean-Pierre Nsame i Rafał Adamski | fot. Woytek / Legionisci.com

- W drugiej połowie zbyt łatwo traciliśmy piłki po odbiorach. Bez utrzymania futbolówki ciężko jest potem prowadzić grę. Oddaliśmy tę połowę Termalice. Na treningach jednak ćwiczymy grę w niskiej obronie i jesteśmy przygotowani na takie sytuacje. Super, że dziś nam się udało wybronić ten mecz - powiedział po zwycięstwie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza napastnik Legii Warszawa, Rafał Adamski.

REKLAMA

- Patrzymy jeszcze w górę tabeli, jak najbardziej. Dlaczego mielibyśmy nie patrzeć? Zostały nam jeszcze dwa mecze, sześć punktów do zdobycia. Zobaczymy, co się wydarzy.

- Co przyczyniło się do tego, że z taką łatwością wszedłem do Ekstraklasy i daję "liczby"? Myślę, że nauczyłem się luzu na boisku i to jest główna przyczyna. Zmieniłem to, przychodząc do Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Przełożyłem to też na występy w Legii i przynosi to efekty.

 

 




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

jurek - 11.05.2026 / 09:12, *.telefonica.de

Legia wybroniła się przed Termaliką.
Do czego to doszło...

odpowiedz
asdf - 11.05.2026 / 10:51, *.kabel-deutschland.de

@jurek: wczeosniej nigdy tam nie wygrala. do czego to doszlo ze w koncu wygrala!

odpowiedz
dens - 12.05.2026 / 17:00, *.orange.pl

@asdf: no tak to tłumaczy wszystko. jeden celny strzał i bramkarz najlepszym naszym zawodnikiem. jest super.

odpowiedz
exsa - 11.05.2026 / 07:57, *.orange.pl

"Pan Pilkarz " przy Rajovicu ! Zdrowia - zyczy "L" i do zobaczenia w Gansku !!

odpowiedz
Arek - 10.05.2026 / 23:24, *.tpnet.pl

Na prawdę, dobre ma to wejście. I w Legię i w ekstraklasę.

odpowiedz
e(L)o - 10.05.2026 / 22:44, *.ksiezyc.pl

Oddaliście?
A po co?
Taki był plan?

odpowiedz
Ja - 10.05.2026 / 22:16, *.orange.pl

A możesz nauczyć tego samego pewnego drewnianego napastnika z zagranicy który kosztował jakies 30 razy więcej niż Ty? (tak mniej więcej według opinii mediów)

odpowiedz
L - 11.05.2026 / 00:32, *.play.pl

@Ja: Ale czego? Luzu? XDDD Rajovic strzelil 10 goli w tym sezonie, najwiecej w druzynie.

odpowiedz
L - 11.05.2026 / 06:31, *.plus.pl

@L: naucz go czytać ze zrozumieniem 🤣

odpowiedz
BKPL - 10.05.2026 / 21:27, *.orange.pl

Zdrowia i powrotu na najblizszy mecz w oczekiwaniu na nastepne gole !!!

odpowiedz
BRNB - 10.05.2026 / 21:26, *.orange.pl

To jest wlasciwa wypowiedz ! Dziekujemy za gola i wracaj na mecz z Lechia !!!

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.