O godzinie 15 koszykarze Legii Warszawa rozegrają drugie spotkanie fazy play-off z MKS-em Dąbrowa Górnicza. Zapraszamy na transmisję:
Koszykówka
Legia gra z MKS-em (transmisja)
sobota, 16 maja 2026 14:30 wideo
RedakcjaLegionisci.com
O godzinie 15 koszykarze Legii Warszawa rozegrają drugie spotkanie fazy play-off z MKS-em Dąbrowa Górnicza. Zapraszamy na transmisję: