Kibice Motoru przyjadą pociągiem specjalnym

Motor Lublin na wyjazdowym meczu przy Ł3 - 1 września 2024 r.| fot. Mishka / Legionisci.com

Kibice Motoru Lublin organizują pociąg specjalny na wyjazdowy mecz z Legią, który rozegrany zostanie w sobotę, 23 maja, na zakończenie sezonu 2025/26. Jedyna wizyta Motorowców w ostatnich latach na naszym stadionie miała miejsce 1 września 2024 roku, kiedy fani RKS-u przyjechali na Ł3 dwoma pociągami specjalnymi w 1731 osób i z siedmioma flagami. 

REKLAMA

Wraz z nimi obecna była delegacja Śląska Wrocław, a cała grupa przyjezdna ubrana była w żółte koszulki.

 

Wcześniej fani Motoru przyjechali na stary stadion przy Łazienkowskiej 27 sierpnia 2008 roku na mecz Pucharu Polski z rezerwami Legii. Grupa gości, która przybyła pociągiem rejsowym, liczyła 154 osoby, w tym delegacje Chełmianki (9), Śląska (3) i Górnika Łęczna (2), ale na stadion zdołało wejść tylko 68 osób.

Dziś zgody i układy Motoru nieco się zmieniły - nie ma już przyjaznych relacji z Górnikiem Łęczna i Chełmianką. Motor ma układ z Hetmanem Zamość, dobre kontakty z Dynamem Drezno, a także coraz bardziej zażyłe (choć jeszcze nie sformalizowane) relacje z Jagiellonią.


Legia Warszawa - Motor Lublin  goście  kibice  sektor gości
fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

Legia - 15.05.2026 / 15:41, *.centertel.pl

Przyjeżdżać przyjeżdżać będzie świętować ku...a spadek do pierwszej ligi💥🔥

odpowiedz
Fcm - 16.05.2026 / 21:25, *.centertel.pl

@Legia: już nie spadną

odpowiedz
Fcm - 14.05.2026 / 20:19, *.centertel.pl

Jestem z lubelskiego i w ❤️ Tylko Legia!

odpowiedz
Granda - 14.05.2026 / 17:41, *.play.pl

Chcesz być cykorem, trzymaj z lubelskim motorem!

odpowiedz
lk - 14.05.2026 / 09:55, *.225.74

Relacje Motoru z Jagą to sprawa nieaktualna od kilku lat.

odpowiedz
Arek - 14.05.2026 / 00:24, *.tpnet.pl

Czyli co, Jaga będzie w końcu miała zgodę?

odpowiedz
Lubelak - 13.05.2026 / 22:12, *.inetia.pl

AVE RKS &WKS😎

odpowiedz
L - 13.05.2026 / 22:50, *.play.pl

@Lubelak: XDDDDD

odpowiedz
Legionista - 13.05.2026 / 20:10, *.tpnet.pl

Co by nie mówić, wszyscy byli na żółto. Ładnie to wygląda. U nas tak samo powinno być na wyjazdach, a nie a to na czarno, na zielono czy tęczowo.

odpowiedz
Lfan - 13.05.2026 / 21:43, *.play.pl

@Legionista: Jak Legia zaczynała jeździć na wyjazdy czy chodzić na Ł3 cała na biało to w innych ekipach nawet nikt o tym nie myślał żeby jednolicie się ubierać. Po za tym na czarno jest ok i nadaje sportowy charakter. Czerń to jedna z naszych barw jakby ktoś nie pamiętał 🔴⚪️🟢⚫️

odpowiedz
L - 13.05.2026 / 22:52, *.play.pl

@Legionista: Przeciez kiedys tak wygladalismy na kazdym meczu.

odpowiedz
Kibic Legii - 14.05.2026 / 09:30, *.play-internet.pl

@L: dokładnie tak. Po prostu chciałbym żeby to wróciło.

odpowiedz
Kaczy - 13.05.2026 / 16:16, *.162.243

Nie można też zapominać o układzie Motoru z Janowianką Janów Lubelski.

odpowiedz
reksio - 14.05.2026 / 11:45, *.16.195

@Kaczy: przeciez w janowie nie ma tzw szalikowców. ale ty ogór

odpowiedz
BRNB - 13.05.2026 / 16:15, *.orange.pl

Moze przyjada specjalnymi "motorami ze wzgledu na nazwe klubu !!!

odpowiedz
Wołomin NR - 13.05.2026 / 15:48, *.centertel.pl

Motor ma sympatie do ZS przez Miedź

odpowiedz
Ślązak - 13.05.2026 / 18:09, *.231.3

@Wołomin NR: Nie tylko przez Miedź.

odpowiedz
Futbol 83190 - 13.05.2026 / 14:06, *.play.pl

MOTOR DO BOJU JESTEŚMY NIEZNISZCZALNI 💛🤍💙⚽⚽⚽💪💪💪JEDZIEMY PO 3 PKT.

odpowiedz
L - 13.05.2026 / 22:52, *.play.pl

@Futbol 83190: XDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Paweł Kozioł - 14.05.2026 / 17:44, *.play.pl

@Futbol 83190: pachołki śląska, hej motór pachołki śląska! Jazda z k*** 🤣

odpowiedz
Model Mondeo MK3 GTI VR6 - 13.05.2026 / 13:11, *.plus.pl

Beka, jakieś Sebki w przykrótkich dresach decydują kogo lubić, a kogo nie

odpowiedz
Alan - 13.05.2026 / 15:06, *.t-mobile.pl

@Model Mondeo MK3 GTI VR6:

To ze jedni decydują to jeszcze ujdzie bo ktoś musi ale ze cała reszta sie podporządkowuje na zasadzie wczoraj bracie a dzis..... to juz temat na inną historie.

odpowiedz
L - 13.05.2026 / 22:55, *.play.pl

@Alan: A ty sie nie podporzadkowujesz jak cie w Szczecinie zaczynaja wyzywac? Bijesz im brawo? Przeciez sam sobie przeczysz. Skoro ktos musi decydowac to ktos musi tego sluchac bo inaczej ten ktos by nie decydowal. Jestes wstydem tego forum, masz ujemne IQ.

odpowiedz
Gtr - 14.05.2026 / 00:53, *.play.pl

@L: bratku, alan to stary podłódzki beznapletkowiec. On się co najwyżej może podporządkować do przybijania piątek i pozdrawiania tych, którzy razem z nami im ubliżali:D

odpowiedz
Ślązak - 13.05.2026 / 12:34, *.231.3

Żadnych relacji Jagi z Motorem nie ma i nie będzie.
Nie siejcie defetyzmu.

odpowiedz
Luk - 13.05.2026 / 12:09, *.centertel.pl

Z jagą juz nieaktualne

odpowiedz
Meteor - 13.05.2026 / 12:25, *.plus.pl

@Luk: Dokładnie. Z Jagą to Górnik i Chełmianka się bardziej zakolegowali. Motorowi to coraz bliżej do Lechii.

odpowiedz
Maciek z klanu - 14.05.2026 / 08:20, *.play.pl

@Meteor: powiem że nawet dużo więcej, jeszcze kilka lat temu pamiętam jak Lechia miała mocne zarzuty do Śląska o zgodę z Motorem a teraz wygląda jakby sami chcieli jakiegoś układu

odpowiedz
Tomek499 - 13.05.2026 / 11:49, *.centertel.pl

Dlaczego nie napisano o Śląsku Wrocław

odpowiedz
Andrzej - 13.05.2026 / 11:20, *.play.pl

Mają też jakiś układ z Sosnowcem.

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.