Na stadionie w Gdańsku w obecności 35 tysięcy kibiców Legia Warszawa w ostatnich minutach przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Gdańska.
Lechia Gdańsk 1-2 Legia Warszawa - Mishka / 105 zdjęć
Na stadionie w Gdańsku w obecności 35 tysięcy kibiców Legia Warszawa w ostatnich minutach przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Gdańska.
Lechia Gdańsk 1-2 Legia Warszawa - Mishka / 105 zdjęć
Byłem sektor obok i średnio to wyglądało z naszej strony. Trochę dymu i flagi. Chociaż strobo mogło by być albo kolorowe świece. Za to poziom wokalny super, lechici tylko raz byli głośniej. Pozdrawiam.
Ale lipa !!!
Tyle wolnych miejsc, a zapisy otwarte trwały 3 minuty.
@Franio: Gdzie ty tam wolne miejsca widzisz? Przeciez to jest full. Nie zauwazyles ze ludzie stoja na schodach? A jak stoja na schodach to jakies krzeselka beda wolne. Logika sie kłania. Sektor wypelniony a typ pisze "tyle wolnych miejsc" XDDDD
@L: to idź do okulisty bo było dużo wolnych krzeselek
@Sadi: No to ty idz do okulisty jak nie potrafisz przeczytac co napisalem xd Był komplet.
@L: jaki komplet skoro ty nie widziałeś wolnych miejsc tak wiem wszyscy stali na schodach🤣🤣🤣czytając twoje wypociny stwierdzam że coś bierzesz obrońco najgorszego napastnika w historii
@Sadi: Ty tak serio...???!🤔🤔🤨 czy to jakis prank.....??? może pokażesz gdzie są te wolne krzesełka..... 🤔🤔🤔
@Sadi: Ty jestes jakis uposledzony? Cale schody zajete, wszystkie wyjscia zajete, trudno zeby ci ludzie sie rozdwoili i stali jednoczesnie na schodach i krzeselkach. Chodziles kiedys na matematyke? Jak masz 1000 miejsc i 200 osob stoi w przejsciach to 200 krzeselek bedzie wolnych. Ogarniasz tak prosta matematyke czy za trudne?
PS. Najgorszy napastnik w historii nie strzela 10 goli w sezonie. Fajnie, ze udowadniasz, ze z logika jestes na bakier xd
@Ju(L)ius: Tak, oni na serio. Nie rozumieja, ze stojac na schodach tworza sie wolne miejsca na krzeselkach. Za trudne dla nich :d
@L: tobie płacą za bronienie tego pseudo piłkarza? Każdy widzi że to jest paralita każdy tylko nie ty więc oddaj mamie tel i jazda do szkoły leszczu
@Franio: ja tam widzę dobrze zorganizowaną ekipę i tyle i golasów ha 😃😂🤣