REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

Afro - 17.05.2026 / 22:53, *.plus.pl

Byłem sektor obok i średnio to wyglądało z naszej strony. Trochę dymu i flagi. Chociaż strobo mogło by być albo kolorowe świece. Za to poziom wokalny super, lechici tylko raz byli głośniej. Pozdrawiam.

odpowiedz
Kulfon - 17.05.2026 / 21:22, *.orange.pl

Ale lipa !!!

odpowiedz
Franio - 17.05.2026 / 20:21, *.play-internet.pl

Tyle wolnych miejsc, a zapisy otwarte trwały 3 minuty.

odpowiedz
L - 17.05.2026 / 22:06, *.play.pl

@Franio: Gdzie ty tam wolne miejsca widzisz? Przeciez to jest full. Nie zauwazyles ze ludzie stoja na schodach? A jak stoja na schodach to jakies krzeselka beda wolne. Logika sie kłania. Sektor wypelniony a typ pisze "tyle wolnych miejsc" XDDDD

odpowiedz
Sadi - 17.05.2026 / 22:35, *.209.27

@L: to idź do okulisty bo było dużo wolnych krzeselek

odpowiedz
L - 18.05.2026 / 01:42, *.play.pl

@Sadi: No to ty idz do okulisty jak nie potrafisz przeczytac co napisalem xd Był komplet.

odpowiedz
Sadi - 18.05.2026 / 05:43, *.209.27

@L: jaki komplet skoro ty nie widziałeś wolnych miejsc tak wiem wszyscy stali na schodach🤣🤣🤣czytając twoje wypociny stwierdzam że coś bierzesz obrońco najgorszego napastnika w historii

odpowiedz
Ju(L)ius - 18.05.2026 / 08:45, *.t-mobile.pl

@Sadi: Ty tak serio...???!🤔🤔🤨 czy to jakis prank.....??? może pokażesz gdzie są te wolne krzesełka..... 🤔🤔🤔

odpowiedz
L - 18.05.2026 / 13:26, *.play.pl

@Sadi: Ty jestes jakis uposledzony? Cale schody zajete, wszystkie wyjscia zajete, trudno zeby ci ludzie sie rozdwoili i stali jednoczesnie na schodach i krzeselkach. Chodziles kiedys na matematyke? Jak masz 1000 miejsc i 200 osob stoi w przejsciach to 200 krzeselek bedzie wolnych. Ogarniasz tak prosta matematyke czy za trudne?

PS. Najgorszy napastnik w historii nie strzela 10 goli w sezonie. Fajnie, ze udowadniasz, ze z logika jestes na bakier xd

odpowiedz
L - 18.05.2026 / 13:27, *.play.pl

@Ju(L)ius: Tak, oni na serio. Nie rozumieja, ze stojac na schodach tworza sie wolne miejsca na krzeselkach. Za trudne dla nich :d

odpowiedz
Sadi - 19.05.2026 / 06:55, *.209.27

@L: tobie płacą za bronienie tego pseudo piłkarza? Każdy widzi że to jest paralita każdy tylko nie ty więc oddaj mamie tel i jazda do szkoły leszczu

odpowiedz
Wawa - 19.05.2026 / 12:00, *.t-mobile.pl

@Franio: ja tam widzę dobrze zorganizowaną ekipę i tyle i golasów ha 😃😂🤣

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.