Nadal brak porozumienia z Nsame

Jean-Pierre Nsame | fot. Maciek Gronau / Legionisci.com

Legia Warszawa chce zatrzymać Jean-Pierre'a Nsame. Jak ustalił "Fakt", rozmowy trwają, jednak największym problemem pozostają kwestie finansowe. Kameruński napastnik zgodził się już na niższe zarobki, ale to wciąż za mało.

REKLAMA

Nsame należy do najlepiej zarabiających piłkarzy w Legii Warszawa. Jego roczne wynagrodzenie wynosi około 700 tys. euro. Zawodnik zgodził się na obniżenie zarobków, a Legia przedstawiła swoją propozycję, ale strony nie doszły póki co do porozumienia. 

 

W kadrze Legii są jeszcze Rafał Adamski, Antonio Colak, Mileta Rajović i Łukasz Zjawiński. 


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (75)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

Przebite numery Nesame - 07.06.2026 / 17:34, *.jmdi.pl

Po drugim meczu znowu złapie kontuzje i tak do maja przyszłego roku...a poza tym to 47 letni emeryt niech mu już składki ZUS nalicza.

odpowiedz
Konfederacja Korony Polskiej - 07.06.2026 / 08:09, *.plus.pl

Szkoda trochę będzie Nsame ale jego pensje zainwestował bym kogoś lepszego do środka pola, kogoś takiego jak Odjidja Ofoe, napastników mamy pod dostatkiem na ligę i Puchar Polski!

odpowiedz
Krzysztof z Wo(L)i - 06.06.2026 / 09:59, *.centertel.pl

Wysłać go do Kamerunu.

Stawiać na młodych Polaków.

odpowiedz
Gość niedzielny - 06.06.2026 / 11:44, *.fastarswiatlowod.pl

@Krzysztof z Wo(L)i: Boże co Ty masz zamiast rozumu 😭

odpowiedz
Krzysztof z Wo(L)i - 06.06.2026 / 13:26, *.centertel.pl

@Gość niedzielny: Proszę bez wycieczek osobistych.
Proszę pisać na temat.

odpowiedz
HamLet - 06.06.2026 / 08:51, *.orange.pl

Nie negocjować - Z niego już nic nie będzie.
Po tak dramatycznym sezonie on nie ma prawa dyktować warunków.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 06.06.2026 / 00:55, *.netfala.pl

Zdrowy Nsame to gwarancja kilkunastu goli w sezonie. Odpalił bym Colaka i Rajovicia.. Zostanie NSame Adamski i Zjawinski... Jestem za zostawieniem NSmeee

odpowiedz
PLK - 05.06.2026 / 22:10, *.centertel.pl

Szkoda by było gdyby się nie dogadali... Jest bez wątpienia najskuteczniejszym ze wszystkich.. Adamsa bym jednak oddzielił bo gość haruje dużo w środku pola choć "nos napastnika" cały czas jest... Największą porażką jest oczywiście Rajovic!! Nawet Colak ma lepsze liczby mimo dużo mniejszej liczby minut na boisku... Jestem bardzo ciekawy Zjawińskiego...
Pozdro wszystkim...

odpowiedz
Pusia - 05.06.2026 / 21:45, *.vectranet.pl

Skoro dziadzia narzeka i kręci nosem oraz czarną lancą to pogonić i tyle w temacie.

odpowiedz
Trampek - 05.06.2026 / 18:02, *.orange.pl

Pozbyć się statysty - zejdzie z listy płac .Problem rozwiązany.

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 05.06.2026 / 15:52, *.4.114

Na papierze jest 5 napastników, de facto 2 góra 3. Wliczając JPN

odpowiedz
Kibic Legii od 1975 - 05.06.2026 / 09:47, *.t-mobile.pl

Teraz na przykladzie napastników widać, do jakiego dziadostwa Mioduski doprowadził Legie.
Tak sobie analizuje, jakich napastników ogladalem kibicując Legii - począwszy od Gadochy, NowaKa, Dąbrowskiego, poprzez Kuste, Adamczyka, Okonskiego, Smolarka (2 ostatnich sluzba), Dziekanowskiego, nawet Arceusza, Kucharskiego, Pidbroznego, Kowalczyka, Śliwowskiego, a na Nikoliciu, Prijoviciu, Dudzie kończąc. Przecież żaden z obecnych napadziorow nie mieści się w pierwszej 50ce najlepszych napastników Legii, jakich ja pamiętam.
Żal mi obecnych kibiców, że teraz muszą oglądać takie g...o ma boisku, ale w dużej mierze sami sobie winni. Dlaczego? O tym pisałem już wielokrotnie, ale wielu nie jest w stanie tego zrozumieć.

odpowiedz
PLK - 05.06.2026 / 21:58, *.centertel.pl

@Kibic Legii od 1975: zapomniałeś kolego o Stanko!!! Stańko Svitlicy.. Jeden z lepszych napastników ostatnich trzydziestu lat...

odpowiedz
Koles - 07.06.2026 / 14:04, *.play.pl

@Kibic Legii od 1975: jeszcze Mieciel i Saganowski

odpowiedz
Jankes - 05.06.2026 / 08:29, *.centertel.pl

Olac go - Podaliśmy mu rękę jak zachorował a teraz mu odbiło ...
Założę się że zagrałby dwa mecze i kontuzja na miesiące...

odpowiedz
Ernest - 05.06.2026 / 06:58, *.play-internet.pl

Do widzenia z nim , paralityk jeszcze warunki będzie stawiał
Więcej kontuzji niż pożytku

odpowiedz
Ruslan - 05.06.2026 / 17:01, *.play-internet.pl

@Ernest: Warszawa mu się podoba...

odpowiedz
Sobal 74 - 04.06.2026 / 22:36, *.t-mobile.pl

Oddajcie rajovica a nsame napewno strzeli więcej bramek niż ten paralityk

odpowiedz
Trampek - 05.06.2026 / 18:25, *.orange.pl

@Sobal 74: Mam takie samo zdanie. Popieram.

odpowiedz
żyra(L)rdów - 05.06.2026 / 21:16, *.vectranet.pl

@Sobal 74: Racja 😊

odpowiedz
e(L)o - 04.06.2026 / 18:43, *.ksiezyc.pl

Dać chłopakowi spokój, nich odejdzie.
Legia nie powinna być przytułkiem dla kończących kariery

odpowiedz
Tadek - 04.06.2026 / 15:52, *.161.152

Po co on w Legii? Adamski ze Zjawinskim wciągną ligę nosem.

odpowiedz
MonsteR (L) - 04.06.2026 / 15:39, *.tpnet.pl

Lepiej już brać !
Przemysław Placheta , Bartosz Bialek, Konrad Michalak , Szymon Łyczko

odpowiedz
RMFC - 04.06.2026 / 11:31, *.play-internet.pl

Niech wywalą drewniaka Rajovicia i będzie kasa

odpowiedz
LW - 04.06.2026 / 09:56, *.orange.pl

Osobiscie wolal bym Czubaka swoj pilkarz z "ML" moze sie doczekam bo jest lepszy pilkarz z obserwacji gry niz "LG" co potwierdza ilosc goli i nie bedzie az tak drogi jak z "LG" jest nasz poziom finasowy ! Pozdrawiam "KIBICOW" "L" !!!

odpowiedz
BRNB - 04.06.2026 / 09:45, *.orange.pl

Ile czasu beda trwaly negocjacje na warunkach ktore stawia "LEGIA" a nie pilkarz: 1 - ewntualnie nie zdazy do zgrupowania podpisac , 2 - warunki pilkarza sa nie do przyjecia pod wzgledem zdrowotnym bo tu jest cos na rzeczy mimo zgody na obnizenie kontraktu a kontrakt na "0,5 " z opcja przedluzenia do konca przyszlego sezonu a jak nie odejscie definitywne ! "LEGIE" trzeba "szanowac " poniewaz jest pracodawca "L" !!!

odpowiedz
Gazza - 04.06.2026 / 08:24, *.centertel.pl

Plac go - Po takim sezonie on nie ma prawa stawiać warunków.
Nie zgadza się na nowy kontrakt to pożegnac dziadka.

odpowiedz
Sobal 74 - 04.06.2026 / 07:10, *.t-mobile.pl

Niestety w legii zaczął jacyś chorzy ludzie właściciel niewie wogole co się dzieją i dlatego w tak chorym klubie najlepszy napastnik nsame odejdzie a najgorszycszrot rajovic bedziecgral non stop i pudlowal zcmeyra do pustej bramki czy nikt niewidzi hak ten pseudo napastnik gra o przepraszam chodzi pi boisku

odpowiedz
Ro(L)ex - 04.06.2026 / 23:39, *.68.156

@Sobal 74:
Piłeś, nie pisz

odpowiedz
Sobal 74 - 04.06.2026 / 07:05, *.t-mobile.pl

To co działacze i mioduski myślą że nsame za darmo będzie gral a może tak wam obniżyć pensje o parę procent co wy na to a i obniżcie rajovicovi bo on powinien grac za darmo drewno a nsame powinien zostać a rajovic WON

odpowiedz
Egon - 04.06.2026 / 07:41, *.waw.pl

@Sobal 74:

W naszej obecnej sytuacji finansowej, faktycznie najlepiej byłoby, gdyby grał za darmo, a jeszcze lepiej, gdyby raz na miesiąc wpłacił jakąś darowiznę na klub.
Obawiam się tylko, że taka propozycja mogłaby go jakoś szczególnie nie zachwycić.

odpowiedz
Mario (L) - 04.06.2026 / 00:11, *.inetia.pl

Najlepsze rozwiązanie pusty stadiony może wtedy pudel sie ogarnie innej możliwości nie widzę.🙏

odpowiedz
asdf - 04.06.2026 / 13:25, *.243.150

@Mario (L): a moez z liscia?! wiesz ze tak szkodzisz klubowi?

odpowiedz
AAA - 03.06.2026 / 23:30, *.play-internet.pl

Kto wreszcie wyjdzie i powie kto jest personalnie odpowiedzialny za sprowadzenie takiego piłkarskiego szrotu pt Rajović?
Je....klauzulę ilości minut,niech to drewno już nigdy nie podniesie się z ławki,nawet na 1 mim

odpowiedz
asdf - 04.06.2026 / 00:41, *.kabel-deutschland.de

@AAA: a o nsame tez pisales szrot?

odpowiedz
Paczkomat - 04.06.2026 / 08:36, *.plus.pl

@asdf: porownujesz Rajovicia do Nsame???

odpowiedz
asdf - 04.06.2026 / 13:26, *.243.150

@Paczkomat: a juz nie pamietasz jak byl nsame opluwany na poczatku ze szrot

odpowiedz
Braun greg - 03.06.2026 / 23:17, *.orange.pl

Pyry mają 10mln euro na letnie transfery haha w jakiej dziurze jest Mioduski Chryste panie że nie ma nawet złotówki

odpowiedz
Steffe - 04.06.2026 / 06:37, *.tele2.se

@Braun greg: i właśnie wykupili Palme z celticu za 4 m euro. A my, jak zwykle, na śmietniku.

odpowiedz
Wołomin NR - 03.06.2026 / 22:49, *.orange.pl

Niech spada

odpowiedz
GARGAMEL1982 - 03.06.2026 / 20:47, *.orange.pl

Porozumienia z Nsame nie bedzie to raczej pewne...gramy tylko ligę więc Adamski Zjawinski Rajovic i w obwodzie nie chcący odchodzić Colak. Piaty napastnik nie potrzebny

odpowiedz
geds - 03.06.2026 / 21:32, *.play-internet.pl

@GARGAMEL1982:
zobacz jakich napastników mają rywale w tej lidze. O co chciałbyś.grać? Wystarczą nam tacy którzy robili furorę w drugiej lidze? Na razie od ekstraklasy jeden i drugi się odbił. Adamski coś pokazał wiosną. Trzymam kciuki, ale czy to już ta sama półka co Pululu, Imaz, Isak,.Ivi sprzed kontuzji?

odpowiedz
GARGAMEL1982 - 03.06.2026 / 22:02, *.orange.pl

@geds: oczywiście ,że chciałbym żeby moja Legia grała o MP ale no na logikę jeśli miałby tu przyjść jakiś klasowy napastnik to nie braliby kolejnego z 1ligi...kasy brak więc chyba musimy się przygotować że nowy sezon zaczniemy z Adamskim,Zjawinskim Rajo i raczej Colakiem

odpowiedz
BL - 03.06.2026 / 20:24, *.orange.pl

Krotka pilka jak nie chce tak jak chce "LEGIA" to nie ma o czym rozmawiac pakuj manatki z lotem do Kamerunu !!!

odpowiedz
BKPL - 03.06.2026 / 19:58, *.orange.pl

Co slychac odnosnie Czubaka z "ML" i "Bobcka " z "LG" czy jest cos na rzeczy ?!

odpowiedz
Wiatrak - 03.06.2026 / 20:30, *.centertel.pl

@BKPL: tak Widzew wykłada kasę, jeszcze Pululu maja duże szanse zgarnąć

odpowiedz
Fati - 03.06.2026 / 20:44, *.orange.pl

@BKPL: tak obaj przyjdą za Colaka i Nsame

odpowiedz
Egon - 03.06.2026 / 21:59, *.waw.pl

@BKPL:

Bobcek czy Pululu, to poziom finansowy osiągalny dla Widzewa.
Nasza półka finansowa, to Zjawiński.

odpowiedz
Echhh - 03.06.2026 / 19:31, *.play.pl

Dajcie więcej kasy rajoviciovi.

odpowiedz
Paczkomat - 03.06.2026 / 19:18, *.plus.pl

Budowanie tego klubu stoi na głowie. Gramy systemem z 1 napastnikiem i mamy więcej napastnikow niz pomocnikow. Do tego Ci napastnicy, to 2 pierwszoligowcy, zwalisty kloc, gość, który strzela tylko w Trojmiescie i szklany Nsame. I to ten szklany dziadek jest lepszy od pozostalej 4 razem wzietej i w zawiazku z tym jako jedyny odejdzie z Legii

odpowiedz
geds - 03.06.2026 / 21:33, *.play-internet.pl

@Paczkomat: nie jesteś na bieżąco, ostatnio regularnie graliśmy na dwóch

odpowiedz
Wujo Szajba - 03.06.2026 / 17:44, *.t-mobile.pl

Napadziory że ho ho. Nsame bez kontraktu, Mileta dno absolutne, Colak nie ma w eklapie ekip z Wybrzeża więc nie ma komu strzelać Adamski Walczak z delikatnie mówiąc umiarkowaną techniką i Zjawa obecnie niewiadoma .

odpowiedz
Grzesiek85 - 03.06.2026 / 17:24, *.plus.pl

To najlepszy snajper w naszej lidze. Ryzyko jest (zdrowie). Ale warto. Kilka meczów nam jeszcze może wygrać.

odpowiedz
Ksaver - 03.06.2026 / 19:29, *.stansat.pl

@Grzesiek85: 👍

odpowiedz
BKPL - 03.06.2026 / 17:11, *.orange.pl

"GZ" to nie powinien byc na podium a otrzymac punkty minusowe za mecz z "ZL " tak sie gra !!!

odpowiedz
BRNB - 03.06.2026 / 16:52, *.orange.pl

Skoro nie chce zejsc z kontraktu a malo gral tylko sie leczyl to nie ma miejsca w "L" dosc szantazowania do widzenia i nie do zobaczenia pilkarz u schylku kariery chce postawic na swoim to "LEGIO" postaw na swoim zapakuj goscia i odeslij przeblyski w grze i nic wiecej !!!

odpowiedz
oLaf - 04.06.2026 / 01:00, *.vectranet.pl

@BRNB: 100% racji

odpowiedz
Krzychu66 - 05.06.2026 / 12:39, *.t-mobile.pl

@BRNB: tak i wezmą polulu w zamian albo może i lamina yamala. Ogarnij się gościu. Warunki to można stawiać jak ma się kasę. Powinni wypier....tego rajovicia, a ni Nsame. To że się leczyl to nie jego wina, kontuzje się przytrafiają każdemu. Kogo my mamy aktualnie? Adamski ok coś pokazał. Zjawiński strzelał ale w 1 lidze. Ekstraklasa to jednak poziom wyżej. Więc niewiadoma. A Rajowic wszyscy wiemy.... szkoda gadać

odpowiedz
Doktor Lubicz - 03.06.2026 / 16:52, *.60.8

On chce kontrakt żeby przeleżeś kolejny rok na L4!

odpowiedz
Egon - 03.06.2026 / 16:51, *.112.1

Brać Przemysława Banaszaka ze Śląska - mega ofenzywnego kocura z czuciem gola. Do wyjęcia za około 350k euro. A afrykańskiego emeryta pożegnać!

odpowiedz
Darek - 03.06.2026 / 16:42, *.t-mobile.pl

A nie można znaleźć kogoś młodszego? Kogoś mniej podatnego na kontuzję? Myślę że nawet gdybyśmy zapłacili tak jak mówią w klubie maks 350 tysięcy euro to się ktoś znajdzie. Chyba, że skauting u nas nie działa?

odpowiedz
Trampek - 03.06.2026 / 16:51, *.orange.pl

@Darek: A kiedy ostatni raz działał ? Pewnie jak Rajovića sprowadzali .

odpowiedz
DanieLo - 03.06.2026 / 17:32, *.comcast.net

@Darek: no chyba widać ze scouting u nas kuleje

odpowiedz
Jasio - 03.06.2026 / 16:39, *.149.48

Są dogadani w temacie pensji podstawowej, ale (L) chce zapis "anty kontuzja" - piłkarz nie. Cel wiadomy -> podpisać kontrakt i przesiedzieć rok na L4.

odpowiedz
Doru - 03.06.2026 / 16:30, *.t-mobile.pl

Lepiej znaleźć kogoś innego, zbyt kontuzjogenny ten grajek

odpowiedz
Trampek - 03.06.2026 / 16:21, *.orange.pl

Pozbyć się Rajovića, który nie rokuje żadnych nadziei . On po boisku piłkarskim porusza się gorzej jak roczne dziecko po mieszkaniu , które uczy się chodzić .To widać gołym okiem, a nie tylko przez okulary . Zejdzie z listy płac LEGII i problem rozwiązany.

odpowiedz
Chudy Grubas - 03.06.2026 / 16:49, *.play-internet.pl

@Trampek:
Gdyby wszystkie rozwiązywania problemów były tak proste jak opisujesz żyłbym w Nirvanie.
Pozbyć się człowieka który zasugerował że chce zostać i nigdzie się nie wybiera, do tego jest tak słaby że nikt nawet nie myśli o jego zatrudnieniu, to na tę chwilę misja niewykonalna.
Może jak w nowym sezonie strzeli z pięć goli w rundzie to się zgłosi po niego jakiś desperat, ale imo na tę chwilę to jedyne rozwiązanie aby go się pozbyć z klubu, to obustronne rozwiązanie umowy z wypłatą ekwiwalentu który trzeba będzie negocjować. Innych rozsądnych ruchów niestety nie widzę.

odpowiedz
(L) - 03.06.2026 / 16:53, *.play-internet.pl

@Trampek: ale ty nie rozumiesz że nikt o zdrowych zmysłach nie wezmie ten pokraki?

odpowiedz
terry - 03.06.2026 / 21:35, *.play-internet.pl

@Trampek:
a kto go weźmie po takim sezonie?

odpowiedz
Egon - 03.06.2026 / 21:54, *.waw.pl

@Trampek:

Gdybyśmy dzisiaj zamiast Rajovica mieli te 3 bańki euro na niego wydane, to można byłoby konkretnie przebudować skład.
Szkoda, że to nierealne.

odpowiedz
Trampek - 05.06.2026 / 18:09, *.orange.pl

@(L): A LEGIA go kupiła ?W pakiecie dołożyć tego - co go wynalazł.

odpowiedz
Trampek - 05.06.2026 / 18:23, *.orange.pl

@Chudy Grubas: Odpowiem ci krótko i rzeczowo posługując się przysłowiem.: " Człowiek jest istotą , która uważa ,że: ... po co sobie ułatwiać , kiedy można sobie tak łatwo utrudnić ".

odpowiedz
Levinho.Onet.pl - 03.06.2026 / 16:07, *.play-internet.pl

Z całym szacunkiem ale klub powinien trwać przy swoich warunkach...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 03.06.2026 / 16:07, *.metronet-uk.com

Niech się do ZUSu zgłosi, hehe.

odpowiedz
Elo - 03.06.2026 / 15:56, *.249.31

Bye bye mr Hospital.

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.