Gabriel Kobylak odszedł z Legii Warszawa do GKS-u Katowice. 24-letni bramkarz związał się z nowym klubem 2-letnią umową.
Oficjalnie
Gabriel Kobylak odszedł z Legii
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:31
MishkaLegionisci.com
Po raz pierwszy do Legii trafił przed sezonem 2018/18. Wówczas był zawodnikiem drugiej drużyny. Potem odszedł do Puszczy Niepołomice, a następnie do Radomiaka Radom. Do Warszawy wrócił latem 2023 roku. Zadebiutował 27 lipca w zremisowanym 2-2 meczu z Ordabasami Szymkent. Wiosnę 2024 roku ponownie spędził w Radomiu, natomiast w zakończonym niedawno sezonie był rezerwowym. Łącznie w Legii rozegrał 16 meczów. Z Legią wywalczył Puchar Polski 2024/2025.


Komentarze (5)
