Legionisci.com
LEGIONISCI.COM
Futsal

Szczepański zawodnikiem Śląska

poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:24
Szczepański zawodnikiem Śląska
Oskar Szczepański | fot. Maciek Gronau
Legionisci.com
BodziachLegionisci.com
0

20-letni Oskar Szczepański, który dwa ostatnie sezony spędził w futsalowej Legii, został nowym zawodnikiem beniaminka futsalowej ekstraklasy - Śląska Wrocław. W barwach Legii, Szczepański rozegrał 32 mecze w ekstraklasie i zdobył 9 bramek.

Podaj ten news dalej:
Komentarze (0)
Zdobywaj rangiWłasny awatar i profilZarezerwuj swój nick
lub komentuj jako gość