Legionisci.com
LEGIONISCI.COM
Amp futbol

Dwie niedzielne wygrane. Legia zagra o mistrzostwo

niedziela, 28 czerwca 2026 15:52
Dwie niedzielne wygrane. Legia zagra o mistrzostwo
fot. Woytek / Legionisci.com
Legionisci.com
RedakcjaLegionisci.com
1

W pierwszym niedzielnym meczu 3. turnieju amp futbol ekstraklasy Legia Warszawa wygrała z Zawiszą Bydgoszcz 2-1. W drugim spotkaniu legioniści pokonali Wartę Poznań aż 6-1.

Stołeczny zespół zapewnił sobie grę w grupie walczącej o mistrzostwo Polski. 

Legia Warszawa 2-1 (1-0) Zawisza Bydgoszcz
1-0 - 20:49 Mohammed Aharchi
2-0 - 24:42 Adam Wituski
2-1 - 35:57 Miłosz Dorszyński

Legia: 12. Jan Makosz, 3. Patrycjusz Kosuń, 6. Piotr Wykrota, 7. Mohammed Aharchi, 9. Dominik Abramczyk, 15. Mateusz Sadłowski, 23. Adrian Bąk

Zawisza: 1. Michał Idzikowski, 4. Miłosz Dorszyński, 7. Dawid Nowak, 10. Jacek Konieczny, 17. Krzysztof Kowalik, 83. Michał Pryk, 99. Szymon Smolarek

 

Legia Warszawa 6-1 (3-1) Warta Poznań
1-0 - 03:45 Mohammed Aharchi
2-0 - 08:07 Mohammed Aharchi
2-1 - 12:56 Jamie Oakey
3-1 - 20+4 Adam Wituski
4-1 - 20:41 Adam Wituski
5-1 - 31:05 Mateusz Sadłowski
6-1- 40+3 El Mustapha Halouite (k)

Warta: 88. Gniewomir Bon, 9. Dawid Kaczmarek, 10. Łukasz Szczechowiak, 14. Marcin Lenart, 18. Jamie Oakey, 21. Oktawian Śniowski, 66. Liam Brittles

Legia: 22. Piotr Karczewski, 6. Piotr Wykrota, 7. Mohammed Aharchi, 9. Dominik Abramczyk, 10. El Mustapha Halouite, 17. Bartłomiej Orzechowski, 23. Adrian Bąk

Terminarz:
22-23.08. Wrocław
12-13.09. Rzeszów
26-27.09. Bydgoszcz

Podaj ten news dalej:
Komentarze (1)
Zdobywaj rangiWłasny awatar i profilZarezerwuj swój nick
lub komentuj jako gość