Dwie pięcioboistki Legii - Hanna Jakubowska i Małgorzata Karbownik - od czwartku startować będą w Finale Pucharu Świata w Budapeszcie. Później prosto z Węgier, obie legionistki, a także Maks Dobosz, Franek Dubrawski i Igor Radomyski udadzą się do Barcelony na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, które rozgrywane będą w dniach 27 czerwca - 4 lipca.
Komentarze (0)
