Wczoraj odbyła się gala Orlen Basket Ligi, na której podsumowano miniony sezon oraz wręczono nagrody. Statuetki otrzymali m.in. Heiko Rannula dla najlepszego trenera oraz Andrzej Pluta dla najlepszego polskiego zawodnika oraz całych rozgrywek. Dodatkowo najbardziej medialnym klubem była Legia Warszawa.
Gala OBL: Nagrody dla Pluty i Rannuli
czwartek, 25 czerwca 2026 07:55
Fumenźródło: PLK
Nagrodzeni na gali Orlen Basket Ligi za sezon 2025/2026
Najlepszy zawodnik młodzieżowy: Jakub Szumert
Najbardziej medialny klub: Legia Warszawa
Najlepsza akcja prospołeczna: Arka Gdynia za akcję „AMW Arka dla jaj”
Najlepszy trener: Heiko Rannula
Najlepszy polski zawodnik: Andrzej Pluta
Najlepszy zawodnik: Andrzej Pluta
Komentarze (0)
