Nowodworska grupa kibiców Legii przekazała 5 tysięcy bonów na lody do lokalnej lodziarni dzieciakom, które w ostatnim czasie jeździły na mecze przy Łazienkowskiej w ramach akcji "Młodzież na Legię", a także pomagały przy Legijnej Paczce na Święta.
Nowodworscy Legioniści obdarowali dzieciaki lodami
czwartek, 25 czerwca 2026 12:47
BodziachLegionisci.com

Komentarze (0)
