Carl Ponsar, który ma za sobą bardzo udany sezon w Legii Warszawa, z którą zdobył tytuł mistrza Polski, a także występował w Lidze Mistrzów, podpisał kontrakt z ES Chalon-Sur-Saone, występującym we francuskiej ekstraklasie. W minionym sezonie klub zajął 9. miejsce w rozgrywkach z bilansem 16-14. Wcześniej 29-letni Ponsar występował w II-ligowych klubach francuskich.
Komentarze (0)
