Sparing: PSG 0-1 Legia

Francois Butlos, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W ostatnim sparingu na francuskim zgrupowaniu Legia wygrała z Paris Saint Germain 1-0. Do przerwy "Wojskowi" remisowali z 9 drużyną Ligue 1 0-0. Jedyna bramka meczu padła w 61. minucie. Akcję prawą stroną przeprowadził Wojciech Szala i dokładnie dośrodkował do Brazylijczyka Eltona Brandao, który zamienił to podanie na bramkę.

Skład Legii: Fabiański - Szala (90' Jędrzejczyk), Choto, Hugo, Kiełbowicz - Radović, Surma, Burkhardt (56' Vuković), Roger - Włodarczyk (23' Gottwald), Elton (85' Korzym).

Skład PSG: Alonso - Mendy, Traore, Yepes, Armand (46' Drame) - Pavlo Cezar (46' Hellebuyck), Cisse - Diane, Frau, Rothen - Rodriguez (46' Pancrate).
Skrót meczu

15 min. - Na razie mecz toczy się głównie w środku boiska z lekką przewagą Legii.
23 min. - W miejsce kontuzjowanego Włodarczyka wszedł Gottwald.
25 min. - "Bury" strzelił z 35 metrów, bramkarz nie opanował piłki, ale po chwili złapał.
28 min. - Na boisku panuje chaos.
35 min. - Strzał Gottwalda broni Alonzo.
45 min. - Koniec pierwszej połowy.

Na drugą część gry Legia wyszła bez zmian w składzie.

46 min. - Początek drugiej połowy.
46 min. - Trzy zmiany w PSG. Zeszli: Armand, Pavlo Cezar, Rodriguez. Na boisku pojawili się: Drame, Hellebuyck, Pancrate.
55 min. - Cisse uderza nad poprzeczką.
56 min. - Za Burkhardta wchodzi Vuković.
61 min. - GOOOLLL!!! 1-0 dla Legii! Strzelcem gola Elton, a dokłądnym dośrodkowaniem popisał się Wojciech Szala
63 min. - Na stadionie jest spora grupa kibiców z polską flagą. Bardzo ucieszyli się, kiedy Elton strzelił gola.
70 min. - Po zdobyciu gola przez Legię, kilka ataków przeprowadzili paryżanie.
Mecz toczy się przy włączonych jupiterach.
80 min. - Pancrate strzela wysoko nad poprzeczką.
85 min. - Korzym wchodzi za Eltona.
88 min. - Fantastyczna parada "Fabiana" ratuje Legię przed utratą gola.
90 min. - Jędrzejczyk za Szalę.
91 min. - Koniec meczu. Legia lepsza od PSG!