Legionisci.com
LEGIONISCI.COM

Odra nie chce Smolińskiego i Zjawińskiego

sobota, 25 listopada 2006 09:31
Bodziachna podstawie: Gazeta Wyborcza

Marcin Smoliński i Dariusz Zjawiński - dwaj legioniści wypożyczeni z Legii do Odry Wodzisław niebawem zapewne zakończą swoją przygodę z przygranicznym miasteczkiem. Według Gazety Wyborczej działacze Odry nie będą chcieli przedłużyć wypożyczenia z tymi graczami. W grę wchodzi więc albo powrót do Warszawy albo ich dalsze wypożyczenie do innego klubu. Smolińskim zainteresowana jest Arka Gdynia, zaś Zjawińskiego w swoich szeregach chętnie widziałby Śląsk.

W obecnym sezonie "Smoła" zagrał w siedmiu meczach Odry (3 w pierwszym składzie), a "Zjawa" dziesięciokrotnie wchodził na boisko (1 w podstawowej jedenastce).


Działacze Odry zainteresowani są natomiast wypożyczniem z Legii Macieja Korzyma. Młody legionista już przebywał w Wodzisławiu w poprzednim sezonie. Wówczas w 25 meczach zdobył 3 bramki. W obecnym sezonie w Legii zagrał niewiele ponad 90 minut - czterokrotnie wchodząc na boisko jako zmiennik.

Podaj ten news dalej: